بين بي حجابي و بي غيرتي چه رابطه اي وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هنگ کردم تو که مشلکی نداری یه سوال دارم ازتون چرا پس چرا این تایپیک رو زدین ؟سرتون درد میکنه واسه بحث و ایراد گرفتنای الکی به جای اینکه به مشکلات خودتون بپردازین میخواین همه ادما رو عین خودتون کنید
نخیر ،من و فاطمه جون داشتیم روی مشکل جامعه بحث میکردیم نظراتونو انتقال میدادیم آخه منم ویژگیم مثل اونه:cool:

vooroojak khanoom

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد اظهار نظر که بله .....
اما در واقع من میخواستم بدونم چرا خود خانومها اینطوری میپوشن؟؟؟
به بی غیرتیه مرد نیست .... به علاقه خود خانمهاست ..... قبول کنید ... اینو از سطح جامعه میشه فهمید ..... 90 در صد موارد خود زنها و دخترا هستن این پوششی که الان مورد بحث هست رو انتخاب میکنن ....
تا مردی بگه اینجوری نپوش کلی بحث و دعوا راه میافته ... به عینه خیلیا رو دیدم .... اما خانمها هم عقب نشینی نمیکنن ... یا اگرم کنن با اکراه ..... و اینکه همیشه هم که مرد همراه زن نیست .... میفهمید که؟؟
عيب از جفتشونه.............يه سري از خانوما حالت مسخ و الينه دارن (از خود بي خودن) كه اين يه مشكل روحي و روانيه..........و عده از اقايونم دنبال ازادي بيشترن و مي خوان در عين متاهل بودن مجرديو عشقو نوش داشته باشن.............اين دوتا كه كنارهم قرار مي گيرن
نتيجش ميشه فساد........بي بندوباري..............

nerdy

کاربر فعال
تو این تاپیک فقط حرفای thamin رو میشه گفت درسته و البته majid .

زنا خودشون میدونن که کی یه مرد ازون نگاه ها بهش میکنه پس اگه واقعا نمیخواد کسی بهش نظر داشته باشه باید مواظب پوشش باشه

البته نقش مردم انکار نمیکنم اونم میتونه خیلی تاثیر داشته باشه اما نقش اصلی رو خود زن داره

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نخیر ،من و فاطمه جون داشتیم روی مشکل جامعه بحث میکردیم نظراتونو انتقال میدادیم آخه منم ویژگیم مثل اونه:cool:

مشکل جامعه وای خدای من دوتا دختر و این حرفا بیخال .....خب حالا مگه چه ویژگی بارزی دارین داشتین اون رو به مشکل جامعه ربط میداین ؟////؟؟؟؟؟؟؟خیلی باحالین کلی خندیدم

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

زنا خودشون میدونن که کی یه مرد ازون نگاه ها بهش میکنه پس اگه واقعا نمیخواد کسی بهش نظر داشته باشه باید مواظب پوشش باشه

البته نقش مردم انکار نمیکنم اونم میتونه خیلی تاثیر داشته باشه اما نقش اصلی رو خود زن داره
یه سوال کسی که عینک افتابی میزاره تکلیف چی؟

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

:w17::w17::w17:
صد درصد نقش اصلی رو خود زن داره ولی مردی هم که نتونه زنشو متقاعد کنه پس خودشم خیلی ایمان به حرفش نداره!البته این نظر منه :w19:

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون سيب زميني يه مرد بي غيرته...........نشنيدي ميگن طرف مثه سيب زميني ميمونه بي رگه
اونم خانومشه كه بي حجابه...........همه نامحرما نشستن دارن نگاش مي كنن

یعنی همه این چیزا رو تو این عکس کوچیک تو نستین بفمین حالا اگه بنرشو میدیدین دیگه چیا که نمیفمیدین من این هوشتون رو تحسین میکنم افرین

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اين كه گفتي يعني چي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سوال تو واضح بپرس جواب تو بدم...........................
منظورم واضح مثلا یه رابطه ای هم بین بی غیرتی و بی حجابی باشه خب بریم سر اصل مطلب من میگم شما چرا با خودتون درگیر میشینو کل ذهنتون رو پر میکنید ووقت میزارین روش تا به یه نتیجه ای برسین و دیگران رو مطلع کنید .........چرا این تایپیک رو زدین ؟

vooroojak khanoom

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی همه این چیزا رو تو این عکس کوچیک تو نستین بفمین حالا اگه بنرشو میدیدین دیگه چیا که نمیفمیدین من این هوشتون رو تحسین میکنم افرین
چيكار كنيم...........ما اينيم ديگه
واقعا همشهريه خودمي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

nerdy

کاربر فعال
:w17::w17::w17:
صد درصد نقش اصلی رو خود زن داره ولی مردی هم که نتونه زنشو متقاعد کنه پس خودشم خیلی ایمان به حرفش نداره!البته این نظر منه :w19:

تو گیر دادی به اینکه مرد باید زنشو متقاعد کنه :razz:

چیزی که به زور باشه زیاد دووم نمیاره .

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو گیر دادی به اینکه مرد باید زنشو متقاعد کنه :razz:

چیزی که به زور باشه زیاد دووم نمیاره .
همون اول گفتم باید سیاست داشته باشه و بتونه متقاعد کنه نه اینکه مجبور کنه!!اینجوری که بدتر میشه ولی عمرا اگه بهتر بشه

vooroojak khanoom

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم واضح مثلا یه رابطه ای هم بین بی غیرتی و بی حجابی باشه خب بریم سر اصل مطلب من میگم شما چرا با خودتون درگیر میشینو کل ذهنتون رو پر میکنید ووقت میزارین روش تا به یه نتیجه ای برسین و دیگران رو مطلع کنید .........چرا این تایپیک رو زدین ؟
چون معضل جامعه ي امروزه....................... چون به قول خودمون كشور ما جمهوري اسلاميه
هيچوقت يادم نميره استاد زبان انگليسيم كه مسيحي بود .............چه جوري تونست با چندتا انتقاد و گفتن اينكه: شما مثلا مسلموني........ پس چرا حجاب نمي كنيد........چرا نماز نمي خونيد....چرا از دين تون هيچي نمي دونيد....چرا دروغ ميگيد......و خيلي از چراهاي ديگه.....مگه دين تون اينا رو واستون حرام نكرده
منو بدجور تكون داد...........كاري كرد كه من الان مدت 6و7 سال حجاب مي كنم.............
يادمون نره مسلموناي عرب حجاب واقعي رو از زناي ايراني ياد گرفتن..........
زن ايراني قبل اينكه مسلمون باشه..........محجوبو عفيف بود
اين ظلمه كه چيزايي كه متعلق به خودمونه با دست خودمون به تاراجش بديم

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چون معضل جامعه ي امروزه....................... چون به قول خودمون كشور ما جمهوري اسلاميه
هيچوقت يادم نميره استاد زبان انگليسيم كه مسيحي بود .............چه جوري تونست با چندتا انتقاد و گفتن اينكه: شما مثلا مسلموني........ پس چرا حجاب نمي كنيد........چرا نماز نمي خونيد....چرا از دين تون هيچي نمي دونيد....چرا دروغ ميگيد......و خيلي از چراهاي ديگه.....مگه دين تون اينا رو واستون حرام نكرده
منو بدجور تكون داد...........كاري كرد كه من الان مدت 6و7 سال حجاب مي كنم.............
يادمون نره مسلموناي عرب حجاب واقعي رو از زناي ايراني ياد گرفتن..........
زن ايراني قبل اينكه مسلمون باشه..........محجوبو عفيف بود
اين ظلمه كه چيزايي كه متعلق به خودمونه با دست خودمون به تاراجش بديم

این دخترای اینجا چرا امشب همه ضریب هوشیشون اینقد رفته بالا من کم اوردم ........البته از رشتیا بعید نیست . خب تو هم تکونش میدادیییییییییییییی اهاااااااا اسلام جلوتو گرفته بود خوب کاری کردی دست بهش نزدی حالا یه چیزی تو هم بهش میگفتی ما از قوم دیگه ای هستیم با ایرانی ها فرق میکینم این حقیقت نژآد تالش وکاس درسته که با اریایی ولی فرق هم میکنه همچین میزدی تو دهنش که

vooroojak khanoom

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دخترای اینجا چرا امشب همه ضریب هوشیشون اینقد رفته بالا من کم اوردم ........البته از رشتیا بعید نیست . خب تو هم تکونش میدادیییییییییییییی اهاااااااا اسلام جلوتو گرفته بود خوب کاری کردی دست بهش نزدی حالا یه چیزی تو هم بهش میگفتی ما از قوم دیگه ای هستیم با ایرانی ها فرق میکینم این حقیقت نژآد تالش وکاس درسته که با اریایی ولی فرق هم میکنه همچین میزدی تو دهنش که
در اينكه من با هوشم هيچ شكي نيس.............شما كاملا راست مي گي.............
اون خودش قبلا يه تكونايي خورده بود..........از زندگي اشرافي فاصله گرفته بودو ساده زيستي مي كرد..........ديگه احتياجي نبود من توكون توكونش بدم..............من دخمل با ادبي هستم اصلا از اين كارا نمي كنم.........تو دهنه كسيم نميزنم.........

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترای اینجا همیشه ضریب هوشیشون بالاست چشم بصیرت میخواد که شما.............:cool:
چی میگفت بهش یه چیزی میگفت که اونم درشتر بارش کنه:razz:

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در اينكه من با هوشم هيچ شكي نيس.............شما كاملا راست مي گي.............
اون خودش قبلا يه تكونايي خورده بود..........از زندگي اشرافي فاصله گرفته بودو ساده زيستي مي كرد..........ديگه احتياجي نبود من توكون توكونش بدم..............من دخمل با ادبي هستم اصلا از اين كارا نمي كنم.........تو دهنه كسيم نميزنم.........
افرین به این میگن یه دختر رشتی (دخملای دیگه یاد بگیرین)من واقعا ازین تواضح و ففروتنی شما خوشم اومد و شما رو تحسین میکنم کلمه این رو نمیتونم پیدا کنم که بتونه این بزرگ منشی شما رو توصیف کنه

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل جامعه وای خدای من دوتا دختر و این حرفا بیخال .....خب حالا مگه چه ویژگی بارزی دارین داشتین اون رو به مشکل جامعه ربط میداین ؟////؟؟؟؟؟؟؟خیلی باحالین کلی خندیدم

کلا دیر میگیری مطلبو
منظورم ویژگی های دخترونست
بله ندیدی دوتا دختر تحصیل کرده با فرهنگ بشینن با هم بحث منطقی داشته باشن اگه ندیدی حالا ببین:cool:
داشتیم میگفتیم که ما اصلا مشکل نداریم و با حجابیم و احتیاجی نداریم یه مردی واسمون غیرت به خرج بده