به نظر شما چطور این حادثه رخ داده؟

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
ماشين در اثر سرعت بالا و ترمز ناگهاني از ناحيه عقب منحرف شده و در حال سقوط بوده كه با ياري حق همونجا ايستاده!

با تشكر
كارشناس تصادفات اينطوري!

Nedanino

عضو جدید
:que::que::que::que:
خیلی عجیبه ها ولی شما ها سعی کنید این طوری رانندگی نکنید چون به احتمال خیلی زیاد ماشین این جا متوقف نمی شه و .............

amirhossein65

عضو جدید
کاربر ممتاز
پناه بر خدا!!! چیکار میکرده با این ماشینه؟ خودش زنده اس یا تموم کرده؟؟؟؟؟

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

ماشين در اثر سرعت بالا و ترمز ناگهاني از ناحيه عقب منحرف شده و در حال سقوط بوده كه با ياري حق همونجا ايستاده!

با تشكر
كارشناس تصادفات اينطوري!

با سلام

دوست عزیز ماشین از سمت جلو ضربه خورده. این نشاندهنده اینه که ماشین پس از ضربه متوقف شده. اگه اینجوری که شما میگین باشه امکان نداره که جلوبندی ماشین به این شدت آسیب دیده باشه. به وضعیت ماشین و آسیبی که دیده توجه کنین. به نظر من این عکس ممکنه دستکاری شده باشه :smile:

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

دوست عزیز ماشین از سمت جلو ضربه خورده. این نشاندهنده اینه که ماشین پس از ضربه متوقف شده. اگه اینجوری که شما میگین باشه امکان نداره که جلوبندی ماشین به این شدت آسیب دیده باشه. به وضعیت ماشین و آسیبی که دیده توجه کنین. به نظر من این عکس ممکنه دستکاری شده باشه :smile:

نه بابا . ترشی نخوری یه چیزی میشی

afa

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای عجب اتفاقی ... !:w20:
شاید از آسمون افتاده :w15:

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
اتفاقا ترشی بندری خیلی دوست دارم :w01:. ترشی لیته و هفته بیجار هم بد نیست :rambo:. شما اگه تحلیل بهتری دارین بذارین خوشحال می شیم

حیف شد. پس دیگه هیچی نمیشی :D

اما درباره تحلیلت منم نظر شما رو دارم. ولی من چون ترشی نخوردم یه چیزی شدم برای خودم

spow

اخراجی موقت
اصلا این اتفاق نمیبایست اتفاق بیفته ولی حالا که این اتفاق اتفاق افتاده خب اتفاق افتاده دیگه
میخوای بگم چجوری اتفاق افتاده ... بگم... بگم....:biggrin::biggrin:

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاسخ

پاسخ

حیف شد. پس دیگه هیچی نمیشی :D

اما درباره تحلیلت منم نظر شما رو دارم. ولی من چون ترشی نخوردم یه چیزی شدم برای خودم

با سلام

خب اگه دقیق باشین اتفاقا اینجا یه تفاوتی هست :d. من با مصرف ترشی این تحلیل رو دارم ولی شما بدون مصرفت ترشی همین تحلیلو دارین. حالا اگه گفتین فرقش چیه؟

آخرین ویرایش:

ali_reza6556

کاربر فعال
سلام
میخوام جدی بگم نظرمو
اگه به سمت راست عکس نگاه کنید میبینید که جاده هست وماشین از روبرو حرکت میکرده و بعد از برخورد به تیر عقب ماشین منحرف میشه به سمت دره ولی چرخ ماشین مابین تیر و گارد کناری گیر میکنه و همین باعث میشه که ماشین بایین برت نشه
البته خیلی شانس اورده

amirhossein65

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
میخوام جدی بگم نظرمو
اگه به سمت راست عکس نگاه کنید میبینید که جاده هست وماشین از روبرو حرکت میکرده و بعد از برخورد به تیر عقب ماشین منحرف میشه به سمت دره ولی چرخ ماشین مابین تیر و گارد کناری گیر میکنه و همین باعث میشه که ماشین بایین برت نشه
البته خیلی شانس اورده

هوراااااا!!! بالاخره یکی پیدا شد که ترشی هنوز نخورده باشه!!!

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
oooooooooooooops
عجبببببببببببببببب
واهيايييييييييي
(به هر زبوني كه بلد بودم تعجب خودم رو ابراز كردم)

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز