به نظرتون اقایون به چیشون مینازن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
باز خوبه ما یه دونه اینشتین ازمون زد بیرون...شما بعیده تا دور بعدی که زحل دور خورشید میزنه یه دونه در حد یه راننده ساده وانت ما ازتون بزنه بیرون
انشتین که اگه افکار شما رو داشت که انیشتین نمیشد.چرا شما نشدی؟:biggrin:

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز

واقعا جواب دادی؟؟جوابی داشتی که بدی؟؟
من سوال کردم به دوستان جواب دادی؟؟
:surprised:
مثلا آزادی چی دارین؟؟
من کلی جواب میدم ....نه سوالاتت جزو سوالات دسته اون آقا کریم بود ..تو همه پست هام هست ..بخونی میفهمی ..... مگه نشنیدی نیچه چی میگه : به سراغ زن اگر میروی با شلاق برو :D...اینم آزادی ما ...... ( شوخی بود نکشین منو )
نه جدی آزادی در هرکاری مسئولیت و نگرانی میاره ....برا همین که آزادی حدود داره ....شما تمام کشور های جهان آمار اعتیاد و مرگ و میر ببین ....چرا پیرزن ها تعدادشون بیشتر از پیرمرد هاست ...چون همتون قاتلید :|
جدای از تمام شوخیا اقایونو تو خیلی از کارا قبول دارم...;) همسرمم به خاطر جذابیتو مهربونیش بود که خودم بهش پیشنهاد ازدواج دادم:D
اوه ...مبارک باشه شیرینی ما رو هم بدید انشالله ....
چه عجب یه بار هم یکی ازمون تعریف نمود.......معلوم میشه واقع بینید ..:w11:
نه بابا ...همه تو دلشون از ما تعریف می کنند.....دلشونم برامون میره ...والا

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشتین که اگه افکار شما رو داشت که انیشتین نمیشد.چرا شما نشدی؟:biggrin:
همین دیگه ...زن نمیگیری که فتنه میگیری :D.....هر بلایی سر مردها میاد از زنه ...( این جواب ها رو عمدا یه جوری میدم که حرص یک کاربر در بیارم :| ) ( نه تو نیستی ..نه شما هم نه ..آره خودتی )

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کلی جواب میدم ....نه سوالاتت جزو سوالات دسته اون آقا کریم بود ..تو همه پست هام هست ..بخونی میفهمی ..... مگه نشنیدی نیچه چی میگه : به سراغ زن اگر میروی با شلاق برو :D...اینم آزادی ما ...... ( شوخی بود نکشین منو )
نه جدی آزادی در هرکاری مسئولیت و نگرانی میاره ....برا همین که آزادی حدود داره ....شما تمام کشور های جهان آمار اعتیاد و مرگ و میر ببین ....چرا پیرزن ها تعدادشون بیشتر از پیرمرد هاست ...چون همتون قاتلید :|

اوه ...مبارک باشه شیرینی ما رو هم بدید انشالله ....

نه بابا ...همه تو دلشون از ما تعریف می کنند.....دلشونم برامون میره ...والا

شما اول برو محل سکونتت رو از نا امیدی کامل در بیار تا بهت بگم آزادی ینی چی!:smile:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین دیگه ...زن نمیگیری که فتنه میگیری :D.....هر بلایی سر مردها میاد از زنه ...( این جواب ها رو عمدا یه جوری میدم که حرص یک کاربر در بیارم :| ) ( نه تو نیستی ..نه شما هم نه ..آره خودتی )

نمیخوام زنده باشم دیگه...:w04:

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اره والا...افکار پسرای امروزی اینه که گول یه دخترو بخورن برن بگیرنش....ابن سینا که هیچوقت زن نگرفت ببین چی شد
ابن سینا از بچگی مخ بوده!اگه شما هم میخواستین ابن سینا بشین تا حالا شده بودین ،قبل از ازدواج:D

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایی همشون از افتخاراتن ممنون که کارنامه ی افتخارات مارو رو کردین:biggrin:

heartbroken

عضو جدید
1-بوی جوراباشون برای اینه که مثل خر کار صبح تا شب جون میکنن که یه پولی دربیارن بدین شما که باهاش برین انگشتر بخرین پزشو به لیلا خانم زن همسایه بدین

2-فقط نمرات 12 ریاضیشونو نبینین.یه نگاه به دور و برتون بندازین میبینن که از صدقه سر اختراعات ادیسون،نبوغ ابن سینا،نظریات اینشتین و دهها و دهها نام اور مرد دیگه دارای تنفس میکنین

3-جوجه پسر همسایه رو کشتیم...ولی دهنمون شیش متر باز نبود بریم پیش مامانمون با گریه بگیم عاطفه موهامو کشید

4-از زیر کتکهای مامان با چالاکی درمیرفتیم.ولی خودمونو برا بابا لوس نمیکردیم و خرش کنیم که بخواد بعداز ظهر برامون عروسک دارا و سارا بخره

5-پونز میذاشتیم زیر پا معلم،کل کلاس منفجر میشد از خنده.نمیومدیم ولی بگیم بچه ها نگا صندلی استاد مثل گلابیه بعد فک کنیم که الان همه بهمون میگن این دختره چقدر فیلمه خدا

6-اینم که مث مورد سه تکراریه

7-بله البته پنچری رو ظاهرا فقط خوب میتونن انجام بدن.کافیه دنده ماشینشون جا نره.با سر میزنن تو داشبورد.اونم خو از رانندگیشون.قول میدم الاغ رو هم چپ میکنن

8-به جاش عروسک خرگوش و سگ و گربه اویزون نکردیم به در و دیوارش

9-ماله اینه که خانما بجای اینکه وقتشونو صرف شستن لباسای ما کنن،ترجیح میدن اخرین مدلهای ماسک خیار رو مورد برررسی قرار بدن

10-در عوض لباساشون از پاچه پا تا انتهای یقه اینجور نیست که انگار یه کارتون بیست و چهار هزار تایی آبرنگ رو روش خالی کرده....هر جاش یه رنگه

اقا همه اینا شوخی بودا...فک نکنین دشمنی داریم با دختره

داداش نوکرتم عجب جواب دندون شکنی دادی بیا توبغلم دااداا

heartbroken

عضو جدید
ببینید واااااااااااقعا مغز آقایون با خانوما فرق داره...........اگرم این کارارو میکردن یا برای این بوده ک انرژیشونو تخلیه کنن یا ی دلیل و هدفی داشتن برا کارشون.(حتی با خراب کردن وسایلو...وهرچیز دیگه ای ک انجام داده باشنو بعضیا ب دید ا . س . ک . ل بهشون نگاه کرده باشن.....)

ولی ب نظر من ب تواناییشون مینازن.................چون هر کاری بخوان میتونن انجام بدن و آزادی مطلق دارن :دی

واقعا که چه قدر با ادبی البته از یه دختر بییشتر هم نمیشه انتظار داشت:Dشوخی بود

heartbroken

عضو جدید
من همشو جواب دادم دخترم ...نمیخونی دیگه :d..... من همه رو در جواب دوستان گذاشتم برو بخون ...آفرین :)....
ما پسرا ناز نمی کنیم ...از قدیم به ما گفتن ناز کردن واسه دختراس....شما باید مرد باشی اینا رو بفهمی :D ..این آزادی مردها خار شده رفته تو چشت ها ....بابا آزادی مسئولیت میارهههه

دقیقا داداش ما مردها هر کار بکنیم سرمون بالاست.....افتخارمون همین.

heartbroken

عضو جدید
یه عمری به همین ده مورد نازیدین که انیشتین نشدین دیگه:biggrin: ادامه بدین:)

خوبه والله از قدیم گفتن مرد پول و بازار رو اختراع کرد و زن خرید کردن و از اون به بعد مرد همیشه در حال اختراع کردن بوده و زن در حال خرید کرده.....بلهههه:D