بهترین پروگرامر AVR در بازار

alifa

عضو جدید
با سلام به دوستان عزیز
من در حال حاضر مشغول تحقیق در مورد بهترین پروگرامر AVR موجود در بازار می باشم پروگرامر مورد نظر من پروگرامری است که علاوه بر پروگرام کردن بتواند با امکاناتی که در روی آن تعبیه شده است برنامه بارگذاری شده را بصورت فیزیکی و عملی نشان دهد و نیزبتوان با آن صحت برنامه را بصورت فیزیکی تست نمود لذا از کلیه دوستان عزیز که در زمینه پروگرامر مورد نظر من تجربه کار ویا اطلاعاتی دارند تقاضا می کنم نوع این پروگرامر و مارک آن و جزئیات آن
را به من مشاوره دهند
با تشکر

ahmadmn

كاربر فعال مهندسی برق
با سلام به دوستان عزیز
من در حال حاضر مشغول تحقیق در مورد بهترین پروگرامر AVR موجود در بازار می باشم پروگرامر مورد نظر من پروگرامری است که علاوه بر پروگرام کردن بتواند با امکاناتی که در روی آن تعبیه شده است برنامه بارگذاری شده را بصورت فیزیکی و عملی نشان دهد و نیزبتوان با آن صحت برنامه را بصورت فیزیکی تست نمود لذا از کلیه دوستان عزیز که در زمینه پروگرامر مورد نظر من تجربه کار ویا اطلاعاتی دارند تقاضا می کنم نوع این پروگرامر و مارک آن و جزئیات آن
را به من مشاوره دهند
با تشکر
بهترين پرگرامر در بازار موجود نيست! خودم دارم و استفاده مي كنم. خواستي بگو واست يكي رديف كنم

http://irelec.persianblog.ir

MH2000

عضو جدید
سلام

سلام

salam man mohsen hastam
omidvaram betooni to karet movafag bashi
be nazar man behtarin va arzantarin Programer to bazar STK400 ast ke tolid sherkat apple2 ke dar esfahan ast.
in programer tamam ic hay AVR va 8051 ra program mikone.
;)ba tashakor​

amir_tanha

عضو جدید
با سلام به دوستان عزیز
را به من مشاوره دهند
با تشکر
salam doste aziz. be shoma pishnahad mikonam agar ba AVR kar mikonid khodeton shoro be sakhtan programer konid kheili sadast . mitonid tarhe avaliasho az ketabe ali kahe begirid. khodeton mitonid badan behesh LCD SAFE KELID MATRISI VA..... ba an ezafe konid.

بالا