بهترين دانشگاه آزاد

بهترين دانشگاه آزاد

• تهران مركز

رای: 41 10.3%
  • قزوين

رای: 140 35.0%
  • علوم و تحقيقات تهران

رای: 129 32.3%
  • تهران جنوب

رای: 55 13.8%
  • علوم وتحقيقات فارس

رای: 28 7.0%
  • شهر ري

رای: 7 1.8%

• مجموع رای دهندگان
    400

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به بچه ها به نظر شما بهترين دانشگاه آزاد كشور كدوم يكيه؟ ;)

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا شما به يكي از اينا راي بده ايشالا با عبدالله صحبت ميكنيم بيشتر به مشهد برسه تا جز اين ليست بذاريمش ;)

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم موافقم با یاسین.
اول دانشگاه آزاد مشهد
یاسین جون بگو رو برد گروه کامپیوتر چی زده بودند.(البته 1 ماه پیش) تقدیر نامه برای بیشترین قبولی در ارشد. از دانشگاههای سراسری هم بیشتر بود.
از نظر من فقط دانشگاه آزاد مشهد.(کامپیوتر)
به نظر من بهتر بود رشته رو هم در نظر می گرفتی. چون هر واحدی تو چند رشته خاص پیشرفت داشته.

yasin_d

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا شما به يكي از اينا راي بده ايشالا با عبدالله صحبت ميكنيم بيشتر به مشهد برسه تا جز اين ليست بذاريمش

تا اونجایی که من می دونم تراز و کیفیت آموزشی مشهد تو رشته کامپیوتر معماری حقوق و ... از تهران مرکز ، تهران جنوب و شهر ری بیشتر هست .... البته در مورد اون دانشگاه های دیگه خبر ندارم که ترازش چطوریه ولی به نظر من یکی از بهترین دانشگاه های آزاد کشور دانشگاه مشهد هست (هورا دانشگاه مشهد)

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشيد ...آخه من تا حالا از كسي نشنيده بودم كه از دانشگاه آزاد مشهد تعريف كنه ...شايد شما مشهدي هستين به خاطر تعصبتون اين حرفو ميزنيد...;)
به هر حال حرفتون قابل احترامه بازم معذرت ميخوام كه تو نظر سنجي ننوشتمش فكرم نميكنم ديگه راهي داشته باشه تا بشه اضافه كرد(اگه راهي داره به من بگيد) ولي هر كي خواست به دانشگاه مشهد راي بده استثنا` توي يه پست بنويسه آخرش ميشماريمش :w30:

soroushi

عضو جدید
جناب shadmehrbaz شما نام 2 واحد برتر دانشگاه آزاد رو ننوشتید واحد ارسنجان و واحد سبزوار (من از لحاظ علمی میگم کاری به مسایلی مثل گیردادن و چادر اجباری و... ندارم)
در بین واحدهایی که نام بردین فقط تهران جنوب در بین 100 دانشگاه برتر خاورمیانه قرار داره و هیچ کدوم از واحدهای دیگه ای که ذکر کردید دارای چنین رتبه ی علمی نیستند در ضمن واحد سبزوار و ارسنجان هم جز 100 واحد برتر دانشگاهی خاورمیانه هستند
منبع

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزيز تو اون سايت كه همچين رنكينگي رو گذاشته بيشتر دانشگاه آزاد ها واسشون شناخته شده نيست واسه همين اصلا تو رنكينگ قرار ندارن ...تهران جنوب هم چون دانشگاه قديمي اي هست اسمش تو اون رنكينگه;)

meta

عضو جدید
از نظرمن هیچوقت نمی تونین بگین بهترین دانشگاه کجاست

taba

عضو جدید
من از يه منبع موثق شنيدم علوم تحقيقات جز 20 دانشگاه برتر خاور ميانه است
تاحالا ديدي علوم تحقيقات و ؟
يه كشوري يه واسه خودش
اگه برترين نبود كه خودِ جاسبي رييسش نمي شد!

free4cad

عضو جدید
فقط دانشگاه آزاد مشهد .. خبر ندارین که .. در رشته معماری سال پیش در قسمت طراحی بین استانهای دیگه اول شد گروه مشهد

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر منم هر دانشگاهي كه تو استان تهران باشه دليل نميشه جزو بهترينا باشه دانشگاه مشهد و لاهيجان از نظر امكانات و اساتيد نمونه هستن من تو هيچ كدوم اينا نيستم ولي مي دونم كه مشهد حرف نداره دانشگاهش لاهيجانم چون به رشت نزديكه امكاناتش رو ديدم تو شيمي عاليه

Atropatkan

عضو جدید
سلام عزيزان
درسته من تو دانشگاه تهران مركز مي خونم اما علوم تحقيقات تهران يه چيز ديگست.(حداقل تو مقاطع بالاتر كه خداست.)
در ضمن يه مثل هم بگم خدمت دوست عزيزمون:;)
نخورديم نون گندم ، ديديم دست مردم

تفسيرش با خودتون
يا حق:gol:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه كشوري يه واسه خودش

من خودم دانشجوی اونجام ...آره فکر کنم مساحتش نصف مساحت ایرانه :w15:

جاسبی هم حسابی داره پولاشو اینجا خرج میکنه ;)

tfsrl

عضو جدید
جناب shadmehrbaz شما نام 2 واحد برتر دانشگاه آزاد رو ننوشتید واحد ارسنجان و واحد سبزوار (من از لحاظ علمی میگم کاری به مسایلی مثل گیردادن و چادر اجباری و... ندارم)
در بین واحدهایی که نام بردین فقط تهران جنوب در بین 100 دانشگاه برتر خاورمیانه قرار داره و هیچ کدوم از واحدهای دیگه ای که ذکر کردید دارای چنین رتبه ی علمی نیستند در ضمن واحد سبزوار و ارسنجان هم جز 100 واحد برتر دانشگاهی خاورمیانه هستند
منبع

سبزوار خوبه يا نه اگه خوبه چرا بچه هاش اينجوري نميگن دانشگاه سبزوار با نام دكتر مرتضوي وچندتا دكتر ديگه اسم و رسم داره اگه اونا نباشن اسمي از سبزوار در نمي اومد اونام كه فقط مقطع ارشد تدريس ميكنن.براي ارشد اگه علوم تحقيقات نشد انتخاب بعدي سبزواره (لازم به ذكره اين رشته فقط سه دانشگاه مقطع ارشد پذيرش داره علوم تحقيقات سبزوار امسال اولين بار ورامين ).(رشته صنايع غذايي مد نظرمه )

Masoodvahid

عضو جدید
بابا خداوکیلی ما دانشگاه آزادی ها که نباید با هم دعوا کنیم تا دشمن بشاد بشیم (منظور دانگاه دولتی هاست) . البته من یک نکته را یادآوری کنم که دانشگاه آزاد ها هر کدوم تو یک یا چند رشته بهترینند و مثلا نمیشه گفت در کل دانشگاه مشهد بهتره یا تهران مرکز . مثلا دانشگاه خمینی شهر اصفهان به خاطر مکانیکش معروفه چون استاداش از دانشگاه صنعتی هستد( خود دانشگاه کنار دانشگاه صنعتی اصفهان است) . یا مثلا نرم افزار مشهد و خوراسگان مشهوره یا دندان پزشکی خوراسگان یا همین قزوین مکانیک و برقش معروفه . حالا بیاید به جای کل کل بگیم تو دانشگاهمون کدوم رشته ها معروفترند ( البته خداوکیلی هرکی نیاد مثل من از رشته ی خودش تعریف کنه ها)

Atropatkan

عضو جدید
بابا خداوکیلی ما دانشگاه آزادی ها که نباید با هم دعوا کنیم تا دشمن بشاد بشیم (منظور دانگاه دولتی هاست) . البته من یک نکته را یادآوری کنم که دانشگاه آزاد ها هر کدوم تو یک یا چند رشته بهترینند و مثلا نمیشه گفت در کل دانشگاه مشهد بهتره یا تهران مرکز . مثلا دانشگاه خمینی شهر اصفهان به خاطر مکانیکش معروفه چون استاداش از دانشگاه صنعتی هستد( خود دانشگاه کنار دانشگاه صنعتی اصفهان است) . یا مثلا نرم افزار مشهد و خوراسگان مشهوره یا دندان پزشکی خوراسگان یا همین قزوین مکانیک و برقش معروفه . حالا بیاید به جای کل کل بگیم تو دانشگاهمون کدوم رشته ها معروفترند ( البته خداوکیلی هرکی نیاد مثل من از رشته ی خودش تعریف کنه ها)

سلام عزیز
ما که با کسی دشمنی نداریم.(عزیز همدیگریم، فقط ما پول میدیم اونا بعضی هاشون نمی دن.(فرقمون همینجاست.))
وگرنه از لحاظ سواد و غیره همون اساتید برای دو دانشگاه هم تدریس می کنند.
سواد بسته به جربزه هر شخصی داره که از هر مطلبی استفاده خاص خودش رو بکنه.

یا علی:twisted:

Sir

عضو جدید
این 3 تا خوبن و هر کدوم از جنبه هایی قوی هستن : تهران جنوب، قزوین، علوم تحقیقات
بقیه رو زیاد ازشون نشنیدیم!!!

AlPacinoY

عضو جدید
تا اونجایی که من می دونم تراز و کیفیت آموزشی مشهد تو رشته کامپیوتر معماری حقوق و ... از تهران مرکز ، تهران جنوب و شهر ری بیشتر هست .... البته در مورد اون دانشگاه های دیگه خبر ندارم که ترازش چطوریه ولی به نظر من یکی از بهترین دانشگاه های آزاد کشور دانشگاه مشهد هست (هورا دانشگاه مشهد)
سلام!
اسم همه رشته ها رو گفتین غیر از مکانیک...:D
مکانیک مشهد و فراموش نکنید....:)

aqua

عضو جدید
فقط یه سزی به دانشگاه آزاد قزوین بزنین.دیگه دلتون نمیخواد برگردین .:D

mohandes kuchulu

عضو جدید
ببینین به نظرم بهتره خودتونو دردسر ندین.... آخه جواب این سوال واضحه .....
معلومه دیگه .... آزاد قزوین (باراجین) رودست نداره.....
هر کی تا حالا نیومده قدمش سر چشم ...... مطمئن باشه دیگه حاظر نیست بره جای دیگه....

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینین به نظرم بهتره خودتونو دردسر ندین.... آخه جواب این سوال واضحه .....
معلومه دیگه .... آزاد قزوین (باراجین) رودست نداره.....
هر کی تا حالا نیومده قدمش سر چشم ...... مطمئن باشه دیگه حاظر نیست بره جای دیگه....

ما دانشگاهتون رو ديديم . چيز خاصي نداشت . جاش هم كه ديگه از اون بد تر نميشه . ديگه كم مونده برسه به زنجان .

فقط آزاد كرج ولاغير :heart:

mehdi_moosavi

عضو جدید
يه كشوري يه واسه خودش
دلتو با این شایعات خوش نکن
اولن تو خاورمیانه شاید 2_3 دانشگاه ایران هم جزو 20 تا نیستن (اسرائیل و ترکیه و همین لبنان داشنگاههاشون تو رنکینگ جهانی خیلی بالاتر از ایراننن) اگر منظورت از خاورمیانه عراق و افغانستان و کشورهای حاشیه خیلج فارسه شاید اون موقع از 20 تا برتر 17_18 تا ایرانی باشن
تازه اون موقعشم علوم و تحقیقات بعد کلی از دانشگاههای معتبر ایرانه
امیدوارم بر نخوره بهتون;)

آخرین ویرایش:

mehdi_moosavi

عضو جدید
سلام عزیز
ما که با کسی دشمنی نداریم.(عزیز همدیگریم، فقط ما پول میدیم اونا بعضی هاشون نمی دن.(فرقمون همینجاست.))
وگرنه از لحاظ سواد و غیره همون اساتید برای دو دانشگاه هم تدریس می کنند.
سواد بسته به جربزه هر شخصی داره که از هر مطلبی استفاده خاص خودش رو بکنه.

یا علی:twisted:
چطوری دوست عزیز؟؟؟
فکر کنم یکم بیشتر از این چیزی که گفتی فرق هست اینطور نیست؟؟؟
:lol:

بالا