بنظرتون گوشی های هوآوی چجور گوشی هایی هستن؟

arezo.af

عضو جدید
سلام
میخوام گوشی بگیرم بعضی از دوستام برند هوآوی رو معرفی کردن بنظرتون چجوریه گوشی هاش؟
راستی سقف پولی که میتونم بدم 1300هستش!
لطفا یه گوشی بهم معرفی کنید تو همین برند یا سامسونگ و سونی!

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
سلام
میخوام گوشی بگیرم بعضی از دوستام برند هوآوی رو معرفی کردن بنظرتون چجوریه گوشی هاش؟
راستی سقف پولی که میتونم بدم 1300هستش!
لطفا یه گوشی بهم معرفی کنید تو همین برند یا سامسونگ و سونی!

1.300.000 حیفه بدین به هوآوی. هوآی تا 500.000 - 550.000 می ارزه.
با این قیمت سه گوشی خوب می تونید بگیرید:
Sony Xperia Z
Samsung Galaxy note 2
LG G Pro

arezo.af

عضو جدید
یعنی بقیه گوشی هاش خوب نی؟آخه وقتی گوشی هارو مقایسه میکردم مثلا وقتی هوآوی با سونی رو مقایسه میکردم مشخصاتشون مثه هم بودن اما سونی گرونتر بوده!!!

Major Geologist

کاربر ممتاز
یعنی بقیه گوشی هاش خوب نی؟آخه وقتی گوشی هارو مقایسه میکردم مثلا وقتی هوآوی با سونی رو مقایسه میکردم مشخصاتشون مثه هم بودن اما سونی گرونتر بوده!!!
شما تا چه حد مقایسه کردی؟ شرکت سازنده ی پردازنده، پردازنده ی گرافیکی دستگاه، قدرت باطری، نوع صفحه نمایش، ورژن اندروید و آپدیت دستگاه، تراکم پیکسلی دستگاه و... همه رو با دقت مقایسه کردین؟
می خواید مدلی از هوآوی که با سونی مقایسه کردینو به من بگید تا بیشتر مقایسه کنیم.
بعد ببینید، سونی و سامسونگ امتحانشونو پس دادن. سامسونگ صفحه نمایشاش خوبه، سونی یکی از ماهرترین شرکتا در زمینه ضد آب بودن شده. هوآوی تو نمایشگاه CES گوشیه جدیدشو که معرفی کرد رزولوشن صفحش HD بود در صورتی که سونی و سامسونگ 2-3 سال پیش به این رزولوشن دست پیدا کردن در حال حاضر دارن Full HD می زنن و حتی دارن کار می کنن تا 2K که دو برابر Full HD بسازن. هوآوی هنوز یه گوشی ضد آب نداره (تا جایی که می دونما) یا صفحه نمایش Full HD نداره (تو گوشیاش).
قدمت و تجربه ی شرکتای قدیمی نباید با شرکتای نوپا یکی کرد. بحث دگ این که، تو بازار (بیشتر بازار جهانی، نه ایران) سونی و سامسونگ یه عالمه وسایل جانبی برا موبایلاشون دارن اما هوآوی چی؟ خیلی خیلی کم. اگه می گفتین بودجم تا 600 می گفتم هوآوی خوبه، اما 1.300.000 حیفه برندای خوبو ول کنی.
البته اینا نظر منه. خودتون بیشتر تحقیق کنید.

X.Doll

عضو جدید
هوآوی کلا در زمینه تولید تجهیزات مخابراتی بسیار در سال های اخیر قدرتمند شده به طوری که مدام اسمشو به عنوان شرکتی معتبر میشنویم
در مورد گوشی هم اگرچه چینی هستش و من به شخصه هم از طراحیش متنفرم هم از اسمش و.... ولی باید قبول کرد بسیار گوشی های خوبی هستن
بسیار هم مورد استقبال قرار گرفتن ! یه جورایی میشه گفت آبروی برند چین هستن !
نسبت به قیمتش از امکانات بالاتری برخورداره

ولی در نهایت نظر خودت چی باشه

Major Geologist

کاربر ممتاز
هوآوی کلا در زمینه تولید تجهیزات مخابراتی بسیار در سال های اخیر قدرتمند شده به طوری که مدام اسمشو به عنوان شرکتی معتبر میشنویم
در مورد گوشی هم اگرچه چینی هستش و من به شخصه هم از طراحیش متنفرم هم از اسمش و.... ولی باید قبول کرد بسیار گوشی های خوبی هستن
بسیار هم مورد استقبال قرار گرفتن ! یه جورایی میشه گفت آبروی برند چین هستن !
نسبت به قیمتش از امکانات بالاتری برخورداره

ولی در نهایت نظر خودت چی باشه

گوشیه جدیده آلکاتلم خوبه. من نمایشگاه تلکام با یکی از غول های هوآوی (P6) کار کردم. اونقدر که اونا داشتن تعریفشو می کردن، قوی نبود. یه نمه از گوشیه خودم Ion قوی تر بود. اصلا به پای Z نمیرسید. تو نمایشگاه، اچ تی سی، ال جی، سامسونگ، سونی و هوآوی حضور داشتن. از دید من شاید به پای ال جی میرسید (البته تو نمایشگاه G2 نبود).

mnrh73

عضو جدید
سلام
من هوآوی g510 دارم
خیلیم ازش راضیم
با این هزینه شما میتونین هوآوی p6 بخرین
پرفروش بوده و باریک ترین گوشی هست

s27

عضو جدید
Re: بنظرتون گوشی های هوآوی چجور گوشی هایی هستن؟

درود
حتما مطلب زیر را در مورد هوآوی بخوانید
http://s27.blogfa.com/post/740

Sent from my XT320 using Tapatalk 2

بالا