بعضیا اصلا لیاقت ندارند

pari.hosseini

عضو جدید
شما خیلی ریز منو ناااباوادا کردید:||:
میگما ماواظابا خاواداتا باااشااا
اایانا اازاواناااساتا کا هاراجااا مایاراها عاااشاقا یاکایا مایاشاهااااااا خخخخخخ از ما گفتن تو خواه پند گیر خواه قند:دی
وایستین بینم کی عاشق شده

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما خیلی ریز منو ناااباوادا کردید:||:
میگما ماواظابا خاواداتا باااشااا
اایانا اازاواناااساتا کا هاراجااا مایاراها عاااشاقا یاکایا مایاشاهااااااا خخخخخخ از ما گفتن تو خواه پند گیر خواه قند:دی

ها حواسوم هس
نا قاربانات شاوام
خاسام باقایا فاکرا باد ناکانان
قالان کا مارا خانگ فارض کاردا
:دی

حتی به من نمیگی خب من که کلی واست کار کردمممم کلی کمک بهم بگوو رمزشو بگو :(نگی این مارالو میدزمااا چیکار میکنی حالا؟؟

نِمِرِه دیداش:دی

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من یه زبونی نشونتون بدم کیف کنیددد:D
من جای شما بودم خیلی شیک و مجلسی تاپیکو ترک میکردم تا خانوما راحت باشن:)
ااتاهاناها لالاهااانابااعافا تافاقا ماهانایاااناهباتا کاهااایاساهاحایاسااا کاهایاثاحاثاسااااهاحاخاغاقارادا گاهازانا :w12::D

ali.metal.eng

عضو جدید
ااتاهاناها لالاهااانابااعافا تافاقا ماهانایاااناهباتا کاهااایاساهاحایاسااا کاهایاثاحاثاسااااهاحاخاغاقارادا گاهازانا :w12::D

:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::w06::w06::w06::w06:

pari.hosseini

عضو جدید
واقعا زبون سختی اختراع کردی عزیزم

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
من جای شما بودم خیلی شیک و مجلسی تاپیکو ترک میکردم تا خانوما راحت باشن:)ااتاهاناها لالاهااانابااعافا تافاقا ماهانایاااناهباتا کاهااایاساهاحایاسااا کاهایاثاحاثاسااااهاحاخاغاقارادا گاهازانا :w12::D
:|....خدایی چی بلقور کردی مارال؟:d

اوژنی دزیره

عضو جدید
خب اون همه اون ویژگیهایی که من میخاستم داشته باشه دارههه چجوری بگم یه چیز ایده الی هست ولی بعضی وقتها حالمو میگیره ازش زیاد سر درنمیارم ولی خیلی خیلی مهربونه ....

شما مطمئنی ویژگی های واقعیشه یا توی فضای مجازی اینطور نشون میده؟شاید تازه داره خود واقعیشو نشون میده؟

بالا