بشتابید که از دستتون نره!!! (DOWNLOAD)مطالب و پروژه های مکانیک در اینجا!

بشتابید که از دستتون نره!!! (DOWNLOAD)مطالب و پروژه های مکانیک در اینجا!

• بله، حتما

رای: 12 60.0%
  • فرقی نداره!

رای: 3 15.0%
  • حذف بشه!

رای: 4 20.0%
  • تغیراتی لازمه!

رای: 1 5.0%

• مجموع رای دهندگان
    20

milad derakhshan

عضو جدید
سلام به تمام دوستان عزیز، مهندسان گرامی.
من میلاد درخشان مهر ،دانشجوی رشته مکانیک، گرایش ساخت و تولید هستم.
یکسری مطالب مفید و ارزشمند اعم از پروژه ها و تحقیقات مربوط به این رشته رو در اختیار دارم که خیلی دوست دارم دوستانی که به اینها نیاز دارند در دسترسشون باشه و بتونن دریافت و استفاده کنن، البته به عنوان اطلاعات تکمیلی نه صرفا کپی کنن ها!!
امیدوارم بیاین و این تاپیک رو قوی کنید تا هی نگن بچه های ساخت فلان و بمان!!
منتهی شرطی که هست اینجا اینکه هرکسی که مطلبی می خواد درخواستشو بگه وای باید یه مطلبی در خور و شایسته حالا هرچی باشه بگذاره تا هم دیگران استفاده کنن و هم اینطوری می بینید که خودش یه دایره المعارف با کمالاتی از آب در می یاد.
پس بسم الله...
هرچی می خواید بگذارید، داشته باشم دریغ نمی کنم، تا فایل ها رو کم کم رو کنم.
:gol::gol::gol::gol::gol::):):):):):):gol::gol::gol::gol::gol:

milad derakhshan

عضو جدید
[FONT=&quot]خوب بهتره که اول از خودم شروع کنم، اینم یک اشانتیون که می دونم خیلیا از جمله خودم بدجور به دنبالش بودند. ولی زیاد گشتم نبود[/FONT][FONT=&quot]!! :(
[/FONT]
[FONT=&quot]آخرش رفتم و ساختم[/FONT][FONT=&quot]! ;):)[/FONT]

[FONT=&quot]حالا شما بگردید هست[/FONT][FONT=&quot]!!![/FONT]

این مطلب که با فرمت (powerpoint) هستش پروژه ارائه شده ی خودم هست که در مورد روشهای مختلف تولید در دنیا و معایب و مزایای هر کدومه که شامل عکس و فیلم هم هست که اگه دوست داشتید و شد ایشالله فیلم هاشم می گذارم واستون.
این هم لینک دانلود
http://rapidshare.com/files/336222048/HOW_SCREWS_IS_MADE_-_present_file.zip.html
استفاده مناسب و نظر یادتون نره ها!!!
منتظر درخواستاتون، نظراتتون و متقابلا مطالبتون هستم.:smile::gol:

ehsan welder

عضو جدید
[FONT=&quot]خوب بهتره که اول از خودم شروع کنم، اینم یک اشانتیون که می دونم خیلیا از جمله خودم بدجور به دنبالش بودند. ولی زیاد گشتم نبود[/FONT][FONT=&quot]!! :(
[/FONT]

این مطلب که با فرمت (powerpoint) هستش پروژه ارائه شده ی خودم هست که در مورد روشهای مختلف تولید در دنیا و معایب و مزایای هر کدومه که شامل عکس و فیلم هم هست که اگه دوست داشتید و شد ایشالله فیلم هاشم می گذارم واستون.
این هم لینک دانلود
http://rapidshare.com/files/336222048/HOW_SCREWS_IS_MADE_-_present_file.zip.html

جای دیگه آپلود کن
مشکل داره
مرسی

mojtabaey

عضو جدید
اره نواری

اره نواری

با سلام
یک پروژه در مورد طراحی اره نواری میخوام(طراحی اره نواری)

هر چه سریعتر ممنون میشم..

rattling_boy

عضو جدید
[/FONT]

این هم لینک دانلود

سلام

لطفا یا توی همین سایت آپلود کنید یا یه هاستینگ دیگه. چون راپید شیر جدیدا فیلم بازی می کنه و نمیشه به راحتی ازش دانلود کرد.

ممنون میشم.

بنده هم انشاالله بعد کنکور حتما چندتا از پروژه های خودمو لینک می کنم:gol:

milad derakhshan

عضو جدید
با سلام
یک پروژه در مورد طراحی اره نواری میخوام(طراحی اره نواری)

هر چه سریعتر ممنون میشم..
یا سلام به شما دوست عزیز، چشم حتما در اولین فرصت به درخواست شما مطلبی در این مورد آپلود خواهم کرد تا شما بتونید استفاده کنید ولی امیدوارم به شرط اولیه بنده برای چگونگی به اشتراک گذاری و استفاده از مطالب این تاپیک عمل بفرمایید.
ممنون و منتظر باشید.

سلام

لطفا یا توی همین سایت آپلود کنید یا یه هاستینگ دیگه. چون راپید شیر جدیدا فیلم بازی می کنه و نمیشه به راحتی ازش دانلود کرد.

ممنون میشم.

بنده هم انشاالله بعد کنکور حتما چندتا از پروژه های خودمو لینک می کنم:gol:
خدمت شما هم عرض سلام دارم دوست عزیز و نیز پوزش از مشکل هاستینگ ،من حتما سعی می کنم بر طرف کنم این مسئله رو. در صدد پیدا کردن برنامه ای هستم که بشه همزمان در 3 یا 4 سایت آپلود رو قرار داد.
شما هم اگه موردی دارید که بشه استفاده کرد و من رو راهنمایی و کمک کنید ممنون میشم.
حتما استقبال می کنم
این تاپیک مخصوص تمام مهندسین مکانیک با شور و هیجان و مخصوصا ساخت و تولید ی هاست.
ممنون از توجه شما

:)و در اینجا هم عرض سلام و خسته نباشید دارم خدمت تمام دوستانی که به این تاپیک سر زدن و مخصوصا دوستانی که نظر دادن و بسیار ممنون از یارانی که تشکر فرمودند و تشکر ویژه از دوستانی که به شروط سایت توجه کردن و در پاسخ دانلود مطلبی رو آپلود کردن،که متاسفانه کسی از دوستان این کارو نکرده بود!!:(:biggrin:
عیب نداره ایشالله این موضوع هم جا می افته..
امیدوارم که خسته ی امتحانات نباشید دوستان، من با عرض شرمندگی درگیر امتحانات بودم وحشتناک روزی 2 یا 3 تا که دیگه خدارو شکر تموم و راحت بریم به جنگ کنکور ارشد، ایشالله که همتون موفق باشید.
پرحرفی کردم، ببخشید.
همونطور که عرض کردم در صدد پیدا کردن برنامه ای هستم که بشه همزمان در 3 یا 4 سایت آپلود رو قرار داد تا این مشکل دوستان و همچنین خودم واسه دانلود از بین بره.
منتظر مطالبتون و متقابلا مطالب خودم هستم و باشید!!:D:cool:

راستی نظراتتون رو در مورد اولین فایل دانلود شده از این تاپیک برای من بفرستید. خوشحال میشم بدونم، شایدم یه بخشش کردیم که مطالب به دست مهندسین عزیز کارشناسی بشه!! ها!!
چیزه خوب و با ارزشی می شه.
امیدوارم استقبال کنید تا همگی با هم رشد و پیشرفت کنیم.
منتظر نظراتونم هااااااااااا!
:gol:نظر:gol::gol:نظر:gol::gol:راهکار:gol::gol:ایده:gol::gol:طرح:gol::gol:نظر:gol::gol:نظر:gol::gol:

behnamyalameh

عضو جدید
سلام به تمام دوستان عزیز، مهندسان گرامی.
من میلاد درخشان مهر ،دانشجوی رشته مکانیک، گرایش ساخت و تولید هستم.
یکسری مطالب مفید و ارزشمند اعم از پروژه ها و تحقیقات مربوط به این رشته رو در اختیار دارم که خیلی دوست دارم دوستانی که به اینها نیاز دارند در دسترسشون باشه و بتونن دریافت و استفاده کنن، البته به عنوان اطلاعات تکمیلی نه صرفا کپی کنن ها!!
امیدوارم بیاین و این تاپیک رو قوی کنید تا هی نگن بچه های ساخت فلان و بمان!!
منتهی شرطی که هست اینجا اینکه هرکسی که مطلبی می خواد درخواستشو بگه وای باید یه مطلبی در خور و شایسته حالا هرچی باشه بگذاره تا هم دیگران استفاده کنن و هم اینطوری می بینید که خودش یه دایره المعارف با کمالاتی از آب در می یاد.
پس بسم الله...
هرچی می خواید بگذارید، داشته باشم دریغ نمی کنم، تا فایل ها رو کم کم رو کنم.
:gol::gol::gol::gol::gol::):):):):):):gol::gol::gol::gol::gol:
سلام یه جزوه کامل طراحی اجزا کامل1و2

بالا