بشتابید.......................... تست روانشناسی،این تابلو چه چیزی کم دارد؟!

-->ali<--

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تست روانشناسی،این تابلو چه چیزی کم دارد؟!

تابلویی که در عکس می‌بینید جاده‌ای را نشان می‌دهد که به یک خانه منتهی می‌گردد. این صحنه چه چیزی کم دارد؟

یک درخت
یک آبگیر (برکه)

آدمها
یک تکه ابر
یک ماشین

درخت:
در زندگی شخصی، به بیشترین چیزی که اهمیت می‌دهید …
رشد معنوی خودتان است.پیامی که در پشت این سوال قرار دارد
چیزی که انتخاب می‌کنید تا به صحنه اضافه شود نشانگر چیزی است که در زندگی شخصی برایتان اهمیت دارد. با تغییر اولویتهای زندگیتان، انتخاب شی‌ء جاافتاده در این صحنه نیز تغییر خواهد کرد. این سوال را چند سال دیگر نیز از خود بپرسید تا دریابید که دیدگاهتان نسبت به چیزها تغییر یافته

یک آبگیر برکه:
داشتن یک رویا است.
پیامی که در پشت این سوال قرار دارد
چیزی که انتخاب می‌کنید تا به صحنه اضافه شود نشانگر چیزی است که در زندگی شخصی برایتان اهمیت دارد. با تغییر اولویتهای زندگیتان، انتخاب شی‌ء جاافتاده در این صحنه نیز تغییر خواهد کرد. این سوال را چند سال دیگر نیز از خود بپرسید تا دریابید که دیدگاهتان نسبت به چیزها تغییر یافته است!

آدم ها:
رابطه داشتن با افراد دیگرست.
چیزی که انتخاب می‌کنید تا به صحنه اضافه شود نشانگر چیزی است که در زندگی شخصی برایتان اهمیت دارد. با تغییر اولویتهای زندگیتان، انتخاب شی‌ء جاافتاده در این صحنه نیز تغییر خواهد کرد. این سوال را چند سال دیگر نیز از خود بپرسید تا دریابید که دیدگاهتان نسبت به چیزها تغییر یافته است!

یک تکه ابر:
دوستتان است.

یک ماشین:
پول است.

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولا من گزینه ها رو اول ندیدم وولی گفتم اگه یه درخت کنار خونه باشه بهتره ودرخت کم داره

felor

عضو جدید
به خدا واسه من اشتباه بود...:cry:
ماشین دلم خواست اونجا خوو...:cry: اما به خدا پولکی نیستم

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به خدا واسه من اشتباه بود...:cry:
ماشین دلم خواست اونجا خوو...:cry: اما به خدا پولکی نیستم
دیگه دستت رو شد فلور خانم :biggrin:
دختر یکم به خودت با پول که همه چی نمیشه
عشق هست صفا هست مهربانی هست سیب هست هلو وانگور هست. نه هلو و انگور نیست ولی خواستی میخریم کلا پولکی نباش دیگه.:biggrin:
بیچاره آقا مجتبی :(از کجا بیاره اینهمه پولو:biggrin:

felor

عضو جدید
دیگه دستت رو شد فلور خانم :biggrin:
دختر یکم به خودت با پول که همه چی نمیشه
عشق هست صفا هست مهربانی هست سیب هست هلو وانگور هست. نه هلو و انگور نیست ولی خواستی میخریم کلا پولکی نباش دیگه.:biggrin:
بیچاره آقا مجتبی :(از کجا بیاره اینهمه پولو:biggrin:
نیستم به خدا...اما مجتبی خیلیم خوشبخته که من گیرش اوومدم..از کل طایفشون به تنهایی سرم خدا وکیلی..اما خداییش آقاهه...پولم که دندش نرم...دست و دلبازه... میدونی که!!!

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به نظر من غروب آفتاب (خورشید):surprised:
حالا من چه جوریم!!!
تکلیفم چیه؟!

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نیستم به خدا...اما مجتبی خیلیم خوشبخته که من گیرش اوومدم..از کل طایفشون به تنهایی سرم خدا وکیلی..اما خداییش آقاهه...پولم که دندش نرم...دست و دلبازه... میدونی که!!!
چقدر برا خودت نوشابه باز کردی دختر .برات زیادش خوب نیست یکیشو بده ما بخوریم .فداتو با نوشابه بخورم:biggrin:

felor

عضو جدید
چقدر برا خودت نوشابه باز کردی دختر .برات زیادش خوب نیست یکیشو بده ما بخوریم .فداتو با نوشابه بخورم:biggrin:
عسیسم من پشتش نبودم بابام آدم حسابش نمیکرد!!! پسر خوبیه همه چی هم داره..اما خانوادش به ما نمیخورن... دیگه با کلی شرایط سخت بابام راضی شد...
واقعا به تنهایی از کل فامیلشون سرم..جزء افتخاراتشونه با ما وصلت کردن!!!!
بابای من استاد دانشگاهه..2تا دکتری داره...10بار استاد نمونه شده...
بابای اون تو این فازا نیست...

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عسیسم من پشتش نبودم بابام آدم حسابش نمیکرد!!! پسر خوبیه همه چی هم داره..اما خانوادش به ما نمیخورن... دیگه با کلی شرایط سخت بابام راضی شد...
واقعا به تنهایی از کل فامیلشون سرم..جزء افتخاراتشونه با ما وصلت کردن!!!!
بابای من استاد دانشگاهه..2تا دکتری داره...10بار استاد نمونه شده...
بابای اون تو این فازا نیست...
ولی عزیزم بابای اون یه مزیت داره که خیلی بالا میبرتش
اونم اینه که بابای کسیه که تو دوستش داری .نه؟

felor

عضو جدید
ولی عزیزم بابای اون یه مزیت داره که خیلی بالا میبرتش
اونم اینه که بابای کسیه که تو دوستش داری .نه؟
اتفاقا من با باباش خیلی خیلی اکی ام و دوسش دارم..منظورم این بود که از لحاظ فرهنگی و اینا به هم نمیخوریم... من عاشق مجتبام..از دوست داشتن گذشته...

-->ali<--

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام felor
من یه سری مطالب در مورد استفاده نوین لیزر تو صنعت و ماشین کاری میخوام میتونی کمکم کنی بخصوص اگه فیلم کوتاه باشه