بزرگترین دروغ زندگیت!!!!!!!

لیلا مندلیف

عضو جدید
من بزرگترین دروغو به خودم گفتم.یکی بهم دوست دارم گفتم من دوست ندارم(البته نه اینقدر رک).باز گفت دوست دارم من گفتم دوست ندارم.گفت مهم نیست دوستم نداری مهم اینه که از من بدت نیاد.ولی راستش تقریبا ازش بدم میومد.دست خودم نبود.اصلا قیافه و اخلاقش به دلم نمی نشست.هی اون گفت هی من گفتم نه.آخر به خودم دروغ گفتم که ازش بدم نمیاد.میتونم دوسش داشته باشم.ولی خدارو شکر اینقدر عاقل بودم که گفتم من با کسی دوست نمیشم اول باید با خانواده ات آشنا بشیم.خلاصه بگذریم.تو مدت آشنایی فهمیدم اصلا تفاوت ما زمین تا آسمونه.بیخود به خودم دروغ گفتم.از اون به بعد فهمیدم هیچ وقت نباید به دلم دروغ بگم

khatriya

عضو جدید
گفتم دوست ندارم .. برو به زندگیت برس.. چون اگه راستشو میگفتم زندگیش خراب میشد:(

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بزرگترین دروغو به خودم گفتم.یکی بهم دوست دارم گفتم من دوست ندارم(البته نه اینقدر رک).باز گفت دوست دارم من گفتم دوست ندارم.گفت مهم نیست دوستم نداری مهم اینه که از من بدت نیاد.ولی راستش تقریبا ازش بدم میومد.دست خودم نبود.اصلا قیافه و اخلاقش به دلم نمی نشست.هی اون گفت هی من گفتم نه.آخر به خودم دروغ گفتم که ازش بدم نمیاد.میتونم دوسش داشته باشم.ولی خدارو شکر اینقدر عاقل بودم که گفتم من با کسی دوست نمیشم اول باید با خانواده ات آشنا بشیم.خلاصه بگذریم.تو مدت آشنایی فهمیدم اصلا تفاوت ما زمین تا آسمونه.بیخود به خودم دروغ گفتم.از اون به بعد فهمیدم هیچ وقت نباید به دلم دروغ بگم
احتمالا تو هانیکو یا اوشین نیستی؟؟؟
چه داستان جالبی داشتیااااااا؟؟؟؟؟
واقعا عبرت آموزه;):eek::eek:;););););):gol:

@spacechild@

عضو جدید
گفتم مزاحم نیستی...گفتم دارم به تو فکر میکنم...گفتم دلم برا تن
گ شده...خوب نمی گفتم خیلی ناراحت می شد...خیلی!!

@spacechild@

عضو جدید
کجاش خنده داربود؟؟!!
جدی گفتم!خوب ناراحت میشد.دوستی اجباریه دیگه!!

catalonia

عضو جدید
نمیدونم من تا به حال بهش فکر نکردم ولی میدونم انسان با اینکارش به خودش ضرر میرسونه البته دروغ بزرگ از دروغهای کوچولو شروع میشه

دروغ کوچیک دروغای بزرگ بدنبال داره:razz:

titanium833

عضو جدید
استقلال ، ازادی ، جمهوری اسلامی !
البته این تا ماله یک هفته پیش بود ، بعد از اون دروغ تظاهرات 50 میلیونی غیر سبز ها ! رو شنیدم که همچنان من رو در بهت و حیرت فرو برده !!!​

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
aoooooooooooooooooooooo
کسی دیگه دروغ بلد نیست؟؟؟
چه آدمای خوبیییییییییییییی!!!!!!!!!!!!!:biggrin::biggrin:

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبلا نظرمو گفته بودم. فقط خواستم تاپیک بیاد بالا. چون قشنگه.

*vernal*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا دعوا شده!!!!؟؟؟؟؟
دوستت دارم و ندارم که دروغ دروغ نیست
گاهی اوقات مصلحت بوده.!!!!:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
مثلا دختره باباش پولداره اما قیافه زاغارتی داره دراینجا شما مجبوری یه دروغ کوچولوی مصلحتی بگی یعنی بهش بگی: عزیزم یه دنیا دوستت دارم و بی تو میمیرم
همینطور برعکس
پسره پولداره اما قیافه ش زاغارته
هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:w13::w43::neutral::w00::w06::w39::exclaim:

*vernal*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا دعوا شده!!!!؟؟؟؟؟
دوستت دارم و ندارم که دروغ دروغ نیست
گاهی اوقات مصلحت بوده.!!!!:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
مثلا دختره باباش پولداره اما قیافه زاغارتی داره دراینجا شما مجبوری یه دروغ کوچولوی مصلحتی بگی یعنی بهش بگی: عزیزم یه دنیا دوستت دارم و بی تو میمیرم
همینطور برعکس
پسره پولداره اما قیافه ش زاغارته
هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:w13::w43: