برگردم؟

محیا جون

عضو جدید
سلام.. من با یه آقایی دوست بودیم. دوستیمون به مرور خیلی عاشقانه شد و تصمیم به ازدواج در آینده گرفتیم. دوستیمونم پاک بود در حد همکلاسی...
یهو نسبت بهم حساس شدیم. غیرتی شدیم. همو محدود کردیم. دعواها شروع شد. یک ماه قهر بودیم. بعد خواست برگردیم بهم عصبی شده بود. باهام لج میکرد. بهم بددهنی کرد. من با گیرهای بیخودیم عصبیش کرده بودم اما حق نداشت بددهنی کنه.
ازم خواست دوباره برگردم. معذرت خواهی کرد.خیلی دوسش دارم اما نمیدونم برگرشتن کار درستی هست؟

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
ببین عزیزم
تو یک سال از من بزرگتری پس خنده دار میشه برم منبر حرف بزنم
ولی تو مطمئنی دوسش داری؟مطمئنی دوست داره؟
یه رابطه جدی و عاقلانه
یه علاقه واقعی اگه بلوغ فکری پشتش باشه
دیگه جنگ و دعوا نداره
غیرت بی خودی نداره
قهرو آشتی بچگانه نداره
شاید بهش وابسته شدی
امیدوارم فکر نکنی که برای احساست احترام قائل نیستم اما فکر من درست،یا غلط میگه که اشتباهی دوسش داری اگه واقعا دوست داشتنی در کار باشه
بهت پیشنهاد میدم عاقلانه و به دور از هرگونه احساس غیرمنطقی خوب فکر کنی

محیا جون

عضو جدید
ببین عزیزم
تو یک سال از من بزرگتری پس خنده دار میشه برم منبر حرف بزنم
ولی تو مطمئنی دوسش داری؟مطمئنی دوست داره؟
یه رابطه جدی و عاقلانه
یه علاقه واقعی اگه بلوغ فکری پشتش باشه
دیگه جنگ و دعوا نداره
غیرت بی خودی نداره
قهرو آشتی بچگانه نداره
شاید بهش وابسته شدی
امیدوارم فکر نکنی که برای احساست احترام قائل نیستم اما فکر من درست،یا غلط میگه که اشتباهی دوسش داری اگه واقعا دوست داشتنی در کار باشه
بهت پیشنهاد میدم عاقلانه و به دور از هرگونه احساس غیرمنطقی خوب فکر کنی
مرسی. اما من شروع کردم به غیرتی بازی. دلم میخواد فقط مال من باشه. اونم لج کرد هی غیرتی شد.

mech.shima

کاربر ممتاز
مرسی. اما من شروع کردم به غیرتی بازی. دلم میخواد فقط مال من باشه. اونم لج کرد هی غیرتی شد.

اگه واقعا این رابطه برات ارزش داره خب سعی کن درستش کنی
با هم حرف بزنین
خوب فکر کن
اگه قراره یه رابطه به ازدواج ختم نشه یا به یه ازدواج ناموفق ختم بشه یه فاجعه میشه برات
اما اگه الان با خودت روراست باشی و اگه به این نتیجه رسیدی برای هم نیستین همین الان تموم بشه نهایتش یه مدت کوتاه یا طولانی اذیت میشی اما دیگه فاجعه نمیشه

محیا جون

عضو جدید
مساله ی من بیشتر اینه که اگه بددهنیشو ببخشم آیا ممکنه دفعه بعد بهم بی احترامی بدتری بکنه؟:razz:

mech.shima

کاربر ممتاز
مساله ی من بیشتر اینه که اگه بددهنیشو ببخشم آیا ممکنه دفعه بعد بهم بی احترامی بدتری بکنه؟:razz:

خب باید ببینی طرفت چه جور آدمیه
باید باهاش حرف بزنی
باید با هم حرف بزنین و مشکلاتتون رو رفع کنین
یه جوری که هم ایشون به اشتباهاشون پی ببرن هم شما

دختر بهاری

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

خب باید فکر کنی ببینی تو مدتی که باهاش بودی چه رفتار و عکس العملای داشته!!!
میتونید هم بهم یه فرصت دوباره بدید و تو این مدت امتحانش کنی!! بعد اگه همونی بود که تو میخوای بعد تصمیمات بعدی رو بگیرید!! عجله نکن

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام.. من با یه آقایی دوست بودیم. دوستیمون به مرور خیلی عاشقانه شد و تصمیم به ازدواج در آینده گرفتیم. دوستیمونم پاک بود در حد همکلاسی...
یهو نسبت بهم حساس شدیم. غیرتی شدیم. همو محدود کردیم. دعواها شروع شد. یک ماه قهر بودیم. بعد خواست برگردیم بهم عصبی شده بود. باهام لج میکرد. بهم بددهنی کرد. من با گیرهای بیخودیم عصبیش کرده بودم اما حق نداشت بددهنی کنه.
ازم خواست دوباره برگردم. معذرت خواهی کرد.خیلی دوسش دارم اما نمیدونم برگرشتن کار درستی هست؟
سلام
از من میشنوی این دوستی ها رو جدی نگیر :D

اونی که برا ازدواج بخوادت میاد در خونه بابات :)

mech.shima

کاربر ممتاز
سلام

تا زمانی که رسمی بری ازدواج اقدام نکنه هیچ چیز معلوم نیست.حرف باد هواست....ای کاش از شرایط آقا پسر هم میگفتی

خوشم میاد جنس خودتونو خوب میشناسید
منم میخواستم همینا رو بهش بگم دلم نیومد
شما بگید بهتره ماشالا دل گنده اید همتون:biggrin:

saba27

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
محیا جون کاملا درکت میکنم چون منم توی موقعیتی مشابه تو قرار دارم ولی با این تفاوت که من یاشخص مورد نظرم هیچکدام قصد ترمیم این رابطه رو نداریم چون به این نتیجه رسیدیم که نمیتونیم با هم آینده ای داشته باشیم میدونم چقدر سخته آدمی رو که دوستش داری یا عاشقشی رو از دست بدی ولی الان از دستش بدی خیلی بهتر از اینه که بعد از یه مدت زندگی مشترک چون اونموقع قطعا ضربه روحی بدتری میخوری ممکنه مثل الان من یه مدت عصبی و کلافه بشی و از دوریش ناراحت باشی نتونی تحمل کنی ولی باید باهاش کنار اومد مثل کاریکه من مجبورم الان انجام بدم. فرار

saba27

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام

منم با شما موافقم پسرها حرف زیاد میزنند مهم اینه که به کدوم یک از حرفاشون عمل میکنند پس زیاد حرفاشون رو جدی نگیر اگر واقعا شما رو بخواد میاد خونتون و از شما خواستگاری میکنه نه اینکه بهونه الکی بیاره و بزنه زیر. حرفش و رابطه رو کات کنه
اینآرو میگم چون به این نتیجه رسیدم

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم با شما موافقم پسرها حرف زیاد میزنند مهم اینه که به کدوم یک از حرفاشون عمل میکنند پس زیاد حرفاشون رو جدی نگیر اگر واقعا شما رو بخواد میاد خونتون و از شما خواستگاری میکنه نه اینکه بهونه الکی بیاره و بزنه زیر. حرفش و رابطه رو کات کنه

f.babaei

عضو جدید

حرف شما درست اما اینم بگم کم نیستن دخترایی که بزنن زیر حرفشون!:razz:
بنظرم کلا ربطی به پسر یا دختر بودن نداره به شخصیت واخلاق وطرز تفکر هر دوطرف برمیگرده اما گفتم توی این موردی که واسه دوستمون پیش اومده ارتباط کات بشه بهتره

saba27

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خخخخخخخخخخخ چه عصبانی!!! منظور دوستم این بوده که اکثرا اینجورین

بله دقیقا منظورم همین بودشاید نتونستم درست منظورم رو برسونم-دختر و پسر نداره مهم اینه اگه کسی حرفی زد بتونه به حرفش عمل کنه نه اینکه با یه بهونه الکی همه چی رو بهم بزنه
قصد هم جسارت نبود که عصبانی میشید، تجربه شخصی ام بود فقط همین نه چیز دیگه ای :-(

بالا