برنامه نویسی؟؟؟

maseli6170

عضو جدید
به نظر شما برای رشته ی آب و سازه های هیدرولیکی کدوم زبان برنامه نویسی از همه کاربردی تره؟ برای یادگیریش چه کتابیو پیشنهاد میکنید؟

pepper

کاربر فعال
به نظر شما برای رشته ی آب و سازه های هیدرولیکی کدوم زبان برنامه نویسی از همه کاربردی تره؟ برای یادگیریش چه کتابیو پیشنهاد میکنید؟

سلام من رشتم مکانیکه

اصولا من معتقدم هر مهندس باید به دوتا زبان برنامه نویسی مسلط باشه

اولی متلب
دومی از بین فرترن ،سی،پاسکال ....... یکی رو انتخاب کنه

من پیشنهادم متلب + فرترن هست

pepper

کاربر فعال
متلب رو که باید بلد باشی
اما فرترن هم دیگه منسوخ شده به نظر منم پاسکال بهتره حالا خودت یه بررسی کن ببین کدوم خوبه
موفق باشی

به هیچ وجه
تکرار میکنم به هیچ وجه فرترن منسوخ نشده
فرترن پویا ترین برنامه نویسی محاسباتی هست
ما با نرم افزارای مهندسی کار میکنیم اما نمیدونیم تقریبا فرایند تکامل همشون به زبان فرترن هست
مقالات علمی رو نگاه کنید اونایی که به صورت بنیادی کار میکنند باز هم محاسباتشون با زبان فرترن هست
کتاب های علمی کد های محاسبشون رو هم به زبان فرترن ارائه می کنند

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
به هیچ وجه
تکرار میکنم به هیچ وجه فرترن منسوخ نشده
فرترن پویا ترین برنامه نویسی محاسباتی هست
ما با نرم افزارای مهندسی کار میکنیم اما نمیدونیم تقریبا فرایند تکامل همشون به زبان فرترن هست
مقالات علمی رو نگاه کنید اونایی که به صورت بنیادی کار میکنند باز هم محاسباتشون با زبان فرترن هست
کتاب های علمی کد های محاسبشون رو هم به زبان فرترن ارائه می کنند

دوست عزیز این نظر شخصی من بود چون دیگه فرترن مثل سابق تو بورس نیست
نظر شما هم برای من کاملا محترمه بالاخره هر کسی یه تجربه ای داره دیگه اینطور نیس؟؟؟؟؟
گفتم که من فقط نظر شخصیم رو گفتم تحمیل نکردم شاید اصلا این فرد با زبان فرترن خیلی هم عالی به نتیجه برسه

yusefi4421

عضو جدید

به نظر من ویژوال بیسیک از مطلب و ... بهتره. ولی برای تمامی معادلات و فرمول که در بقیه زبان ها وجود داره باید خودتون کدنویسی کنین و باید تسلط کاملی داشته باشین

بالا