برنامه ریزی تعمیرات پیش گیرانه

سلام دوستان اطلاعات چندانی در مورد برنامه ریزی تعمیرات پیش گیرانه و فرمهای مربوطه ( جداول وفرمهای cm و pm ) نتونستم پیدا کنم خواهش میکنم بیایید اطلاعات لازم رو در این مورد به اشتراک بذاریم من که خیلی نیاز دارم. بخصوص که این فرمها اغلب توسط شرکتهامحافظت میشه برای همین تو اینترنت نمونه هاش نیست.

businessman

عضو جدید
سلام دوستان اطلاعات چندانی در مورد برنامه ریزی تعمیرات پیش گیرانه و فرمهای مربوطه ( جداول وفرمهای cm و pm ) نتونستم پیدا کنم خواهش میکنم بیایید اطلاعات لازم رو در این مورد به اشتراک بذاریم من که خیلی نیاز دارم. بخصوص که این فرمها اغلب توسط شرکتهامحافظت میشه برای همین تو اینترنت نمونه هاش نیست.

یه جزوه تقریباً قطور از نت دارم که شامل تمامی مباحث مطرح در نت + همون فرم ها و جداول و دستورالعمل ها و نمونه های عینیش هست. فقط نمی دونم چطور در اختیارتون بزارم. حالا اگر تونستم اون صفحاتیش که به کارتون میاد رو اسکن می کنم براتون.

بسیار متشکرم

بسیار متشکرم

یه جزوه تقریباً قطور از نت دارم که شامل تمامی مباحث مطرح در نت + همون فرم ها و جداول و دستورالعمل ها و نمونه های عینیش هست. فقط نمی دونم چطور در اختیارتون بزارم. حالا اگر تونستم اون صفحاتیش که به کارتون میاد رو اسکن می کنم براتون.

سلام دوست من خیلی ازت متشکرم کمک بزرگی بهم می کنی .نمیدونم بر اساس قوانین سایت چطوری مجاز هستیم با هم تماس بگیریم ؟شماره ام را می ذارم که هماهنگ کنیم . امیدوارم که مشکلی نباشه.من در مورد کنترل پروژه و ارایه انواع cpm اطلاعات دارم چون شغلمه اگر کمکی خواستید در خدمتم. 09356246069

سلام دوستان یه مطلب در مورد ارزیابی متوازن سیستمهای تعمیرات نگهداری براتون میذارم امیدوارم مفید باشه، لطفا چرخه تبادل اطلاعات رو فعال کنید.

پیوست ها

• سیستمهای تعمیرات ونگهداری.pdf
    456.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0
بالا