برنامه تبدیل pdf به word

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
برنامه به این منظور وجود نداره . باید تایپ کنید . ی راه هست که میشه تایپ نکنی و اونم اینه که باید به صورت خط به خط کپی و پیست کنی . در اینصورت خیلی مرتب کلمات وارد ورد میشن

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
سلام
برنامه تبدیل pdf بهwordرو نیازضروری داشتم .باتشکر

عزیزم خیلی وقت پیش پرسیدی، همچین برنامه ای هست converter
همچنین از قسمت file گزینه save as رو انتخاب کنی سه تا گزینه داره ، یکیش save as text هست میتونی از اون طریق هم تبدیلش کنی...
اگه فارسی باشه برای اینکه از راست به چپ بیفته، بعد از کپی و پیست کردن مطلب توی word 2007 یه جا توی قسمت دایره راست بالا (office button) رو میزنی از قسمت word option گزینه advanced گزینه مربوط به کپی و cut , paste رو تنظیم می کنی بصورت keep text only یا keep text resource format. هر کدوم جواب داد. توی word 2003 هم تنظیماتی داشت توی قسمت پرینت که خیلی وقت پیش کار کردم الان یادم نیست!!

ghazalmarjan

عضو جدید
عزیزم خیلی وقت پیش پرسیدی، همچین برنامه ای هست converter
همچنین از قسمت file گزینه save as رو انتخاب کنی سه تا گزینه داره ، یکیش save as text هست میتونی از اون طریق هم تبدیلش کنی...
اگه فارسی باشه برای اینکه از راست به چپ بیفته، بعد از کپی و پیست کردن مطلب توی word 2007 یه جا توی قسمت دایره راست بالا (office button) رو میزنی از قسمت word option گزینه advanced گزینه مربوط به کپی و cut , paste رو تنظیم می کنی بصورت keep text only یا keep text resource format. هر کدوم جواب داد. توی word 2003 هم تنظیماتی داشت توی قسمت پرینت که خیلی وقت پیش کار کردم الان یادم نیست!!
مرسی چه راهنمایی خوبی

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
:cool:
دوستان من از نرم افزار e-PDF To Text Converter استفاده می کنم که خیلی از حیب ها رو تبدیل می کنه ولی نرم افزار Foxit Advanced PDF Editor هم خیلی می تونه بهتون کمک کنه !!!

موفق باشید.