بررسی ازمون اجرا خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saraafsoon

عضو جدید
بچه ها به نظرم خیلی سوالاش سخت بود خیلی عمرانی بود سوالاش گازو جوشو شما چطوردادین؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها به نظر منم افففففففتضاح بود سوالا!!!! خیلی پیدا کردنشون وقت گیر بود! یه دوست من که میگفت وقت که تموم شده بود این تازه تا سوال 40 رو خونده بود!!!
منم 31 ی ی ی زدم، 45 دقیقه ی آخر عین ....ا......ب... داشتم دنبال سوالا میگشتم.. چون دیدم بوی قبول نشدن میاد. حالا هم ببینیم چی میشه اگه غلط نداشته باشم...که بعیده

saraafsoon

عضو جدید
سلام بچه ها به نظر منم افففففففتضاح بود سوالا!!!! خیلی پیدا کردنشون وقت گیر بود! یه دوست من که میگفت وقت که تموم شده بود این تازه تا سوال 40 رو خونده بود!!!
منم 31 ی ی ی زدم، 45 دقیقه ی آخر عین ....ا......ب... داشتم دنبال سوالا میگشتم.. چون دیدم بوی قبول نشدن میاد. حالا هم ببینیم چی میشه اگه غلط نداشته باشم...که بعیده
وای هلو این چه وضعه امتحان گرفتن بود مگه ما مهندسی مکانیک یا برق میخوایم بگیریم همش سوالاش از برقو لوله کشیو....
اینا بود خیلی وقت گیربود.ان ساعات کاری کدوم گزینه بود؟

holooooooo

کاربر ممتاز
وای هلو این چه وضعه امتحان گرفتن بود مگه ما مهندسی مکانیک یا برق میخوایم بگیریم همش سوالاش از برقو لوله کشیو....
اینا بود خیلی وقت گیربود.ان ساعات کاری کدوم گزینه بود؟

ساعت کارِ! 8 ساعت بود من اتفاقی به چشمم خورد تو یک کتاب، آخ آخ اشتباه زدم! 7 روز هفته رو حساب کردم ولی 6 روزه کاری! 48 ساعت..
بسکه استرس داشتم لعنت بهشون بیاد...

saraafsoon

عضو جدید
ساعت کارِ! 8 ساعت بود من اتفاقی به چشمم خورد تو یک کتاب، آخ آخ اشتباه زدم! 7 روز هفته رو حساب کردم ولی 6 روزه کاری! 48 ساعت..
منم فکرکنم 8*7 56 نوشتم باید *6 میکردم
خداکنه چندتا ازاین سوالای ....حذف بشه معلوم نبود انی که سوالارو داده بود ازدست کی شاکی بود سرما خالی کرد؟

saraafsoon

عضو جدید
چیزایی که یادمه 1-حداقل.لوله اب گرم مصرفی
2-بادبند
3-ایوان رو به پنجره
4-ساختمانهای سنگی
5-ظرفیت حرارتی
6-پایه های اطمینان
7-تابلو که یکیشو اولیو نوشتم دومیو پیدانکردم
8-نیم طبقه

saraafsoon

عضو جدید
9-ترانسفورماتور
10-رنگ کردن لوله
11-انصراف دادن ؟مجری بود چی بود؟
12-بازرسی
13-ملات
14-گودبرداری
15-زهکشی
16-شرایط اسایش

holooooooo

کاربر ممتاز
منم فکرکنم 8*7 56 نوشتم باید *6 میکردم
خداکنه چندتا ازاین سوالای ....حذف بشه معلوم نبود انی که سوالارو داده بود ازدست کی شاکی بود سرما خالی کرد؟

خب من که دیگه قبول نمیشم با این اوصاف :(
31 ی زدم تا اینجا یکیش غلط :cry:

saraafsoon

عضو جدید
خب من که دیگه قبول نمیشم با این اوصاف :(
31 ی زدم تا اینجا یکیش غلط :cry:
واچراناامیدی میدی به خودت 30تاقبولی الان شما 30زدی ایشالا بقیش درسته اخه یکی به من بگه مگه ما قراره مجری لوله کشی برقو مکانیک بشیم اخه

holooooooo

کاربر ممتاز
واچراناامیدی میدی به خودت 30تاقبولی الان شما 30زدی ایشالا بقیش درسته اخه یکی به من بگه مگه ما قراره مجری لوله کشی برقو مکانیک بشیم اخه

30 تا زدم ولی این یکی غلط نمرمو از 50 میاره پایین! حالا اگه دیگه غلط نداشته باشم

saraafsoon

عضو جدید
[
QUOTE=holooooooo;7665270]30 تا زدم ولی این یکی غلط نمرمو از 50 میاره پایین! حالا اگه دیگه غلط نداشته باشم[/QUOTE]

فعلا شما31تازدی1 اشتباه شده فعلا51 درصد درست زدین

holooooooo

کاربر ممتاز
[
QUOTE=holooooooo;7665270]30 تا زدم ولی این یکی غلط نمرمو از 50 میاره پایین! حالا اگه دیگه غلط نداشته باشم

فعلا شما31تازدی1 اشتباه شده فعلا51 درصد درست زدین[/QUOTE]

:surprised: چه طوری حساب میکنی؟!!!
(تعداد درست * 3 - تعداد غلط )/60*3
میشم تا اینجا 49/444444

holooooooo

کاربر ممتاز

31*3 اگه منهای1 کنیم میشه92 و60*3 میشه180 و92 تقسیم بر180 میشه0.51 درصد خانم میشه
اشتباهت همینجاس ! 30*3 نه 31*3 :redface:

نگران نباشین چون رو به بالا گرد میکنن. ایشالا که قبول میشین.

(تعداد درست * 3 - تعداد غلط )/60*3
میشم تا اینجا 49/444444
[/QUOTE]
دعاااااا کنین دیگه غلط نداشته باشم و قبول شم

دناسا

عضو جدید

هلو جان فک کنم هفته ای 44 ساعته تو قانون کار بود

هادی معیت

عضو جدید
میشه هرکی پاسخ های درستشو اینجا بذاره استفاده کنیم ؟ فقط شماره سوال و شماره گزینه درست. همه فک کنم E بودیم.

mehras khanum

عضو جدید
منم سی و پنج تا زدم ولی نمی دونم درست زدم یا غلط،پبه نظر من در واقع سخت نبود ولی ییدا کردن جوابا خیلی وقت گیر بود.یعنی سختیش از این لحاظ بود وگرنه جوابا که توی کتابا بود.انشاللا که قبول شیم.من که خیلی نگرانم:confused:

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها من 32 تا زدم! یکی هم دوستم بهم گفت
امیدوارم غلط نداشته باشم
خیلی سخت بود
چیزی که جالبه از امتحان که میامدیم بیرون دخترا همه میگفتن سخت بود! پسرا همه خوشجحال! 44-تا 49 تا زده بودن
در حد خیلی وسیع تقلب کرده بودن!! در این حد که کلا همه تو کلاسا داشتن با هم و گروهی می زدن!!!

saraafsoon

عضو جدید
بچه ها من 32 تا زدم! یکی هم دوستم بهم گفت
امیدوارم غلط نداشته باشم
خیلی سخت بود
چیزی که جالبه از امتحان که میامدیم بیرون دخترا همه میگفتن سخت بود! پسرا همه خوشجحال! 44-تا 49 تا زده بودن
در حد خیلی وسیع تقلب کرده بودن!! در این حد که کلا همه تو کلاسا داشتن با هم و گروهی می زدن!!!
مامراقبون نمیزاشت جنب بخوریم خانم تکون نخور................................اماواقعا مردا حس همبستگیو اسون گرفتنشون زیاده واقعا افرین به مردا

Ra na Architect

عضو جدید
در مجموع نسبت به سوالای آزمون آذر ماه پیچیده تر بود خیلی حوصله میخواست (چند تا سوال خیلی آسونم داشت، مثل بادبند)

تازه بعد از قبولی در آزمون اجرا علاوه بر سابقه بیمه باید یه نامه ای با مهر و امضای شرکتی که بیمه از اون رد میشده برده بشه که نشون بده شخص یک سال سرپرست کارگاه بوده.

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
به شدت سخت و پیچیده بود
به نظرتون کی دفترچه و کلیدش میاد بیرون؟

saraafsoon

عضو جدید
در مجموع نسبت به سوالای آزمون آذر ماه پیچیده تر بود خیلی حوصله میخواست (چند تا سوال خیلی آسونم داشت، مثل بادبند)

تازه بعد از قبولی در آزمون اجرا علاوه بر سابقه بیمه باید یه نامه ای با مهر و امضای شرکتی که بیمه از اون رد میشده برده بشه که نشون بده شخص یک سال سرپرست کارگاه بوده.
ح بادبند کدوم مبحث بود؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.