بررسی آزمون نظارت 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kaveh5

عضو جدید
من از پاسخنامم عکس گرفتم اجرا کلید ها که اومد دقیق حساب کردم 61/1 شدم و نظارتمم 2 سوالم غلط بوداز 33 تا / ولی الان درصد ها که اومده اجرام شده 63 و نظارت شدم 48 /جالب اونجاس سوالهای را هم گفته غلط زدم که جواب ندادم
بچه ها دفترچه c رو کامل از کجا میتونم تهیه کنم؟

farinaz_kiani

عضو جدید
من از پاسخنامم عکس گرفتم اجرا کلید ها که اومد دقیق حساب کردم 61/1 شدم و نظارتمم 2 سوالم غلط بوداز 33 تا / ولی الان درصد ها که اومده اجرام شده 63 و نظارت شدم 48 /جالب اونجاس سوالهای را هم گفته غلط زدم که جواب ندادم

وای جدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kaveh5

عضو جدید
شوخیم کجا بود من از دیروز افسردگی دو قطبی گرفتم شبو نخوابیدم / البته دفترچه نظارت من d بوده کسی سوالهای کد دفترچه d رو نداره ????!خواهشا کسی داره بذاره شاید یه فرجی حاصل شد !!1tv!!!!!!!
وای جدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

akropolis

عضو جدید
من این 2 ماهه دنبال سوالای گروه d هستم.گشتم نبود نگرد نیست....اینا باید خودشون گرو ه های مختلف سوالا رو بزارن رو سایت

akropolis

عضو جدید
دوستان کسایی که امسال اجرا قبول و نظارت رد شدن برا امتحان سال آینده حد نصاب قبولی امتحان نظارت همین 50 درصده یا حد نصاب قبولی کمتر میشه

kaveh5

عضو جدید
من گفتم شاید شما داشته باشین مهندس جان / اره خداییش باید نمونه سوالها هر 4 کد ازمون نظارت رو سایت می بود حال من دردم اینه که کلید سوالهای 403A الان که رو سایته با کلید سوالهای 403A قبل از اعتراض به نظارت یکی نیستش یک کد هم دارن یکی چک کنه شاید من چشم ضعیف شده /
من این 2 ماهه دنبال سوالای گروه d هستم.گشتم نبود نگرد نیست....اینا باید خودشون گرو ه های مختلف سوالا رو بزارن رو سایت

fact

عضو جدید
دوستان من امروز رفتم سازمان نظام مهندسی تهران اصلا پاسخگو نبودن و گفتن به همون شیوه ای که ذکر کردن (یعنی ارسال اعتراض به سازمان سنجش) فقط میتونین اعتراض کنین

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من گفتم شاید شما داشته باشین مهندس جان / اره خداییش باید نمونه سوالها هر 4 کد ازمون نظارت رو سایت می بود حال من دردم اینه که کلید سوالهای 403A الان که رو سایته با کلید سوالهای 403A قبل از اعتراض به نظارت یکی نیستش یک کد هم دارن یکی چک کنه شاید من چشم ضعیف شده /

واقعا؟!!!!!! بذار من الان چک میکنم
نه بابا 1 دونشم محض رضای خدا تغییر نکرده!!!!

آخرین ویرایش:

akropolis

عضو جدید
دوستان حد نصاب قبولی ازمون نظارت خرداد 93 برا کسایی که ازمون اجرا اذر 92 قبول شدن 37.5

azade f

عضو جدید
مطمئن هستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حد نصاب برای کسایی نظارت آوردن برا قبولی اجرا چنده؟؟؟؟؟؟
این مطلب از کجا آوردین؟؟؟؟

akropolis

عضو جدید
خب حرفی از اجرا نزده که نشد حرف تو حد نصاب قبولی گفته کسایی که تو یکی از ازمون های تستی سالهای قبل که برا نظارت(آذر 92-شهریور و اسفند 91) قبول شده باشه حد نصاب قبولیش برا ازمون نظارت میشه 37/5 حد نصابای قبولی تو صفحه 11 هستش اگه احتیاج هست بیشتر توضیح بدم

saraafsoon

عضو جدید
بچه ها به نظرم منظورشون این بود که مثلا دفعه اول نظارت قبول نشدین دفعه دوم میتونین باکسی35.5درصد قبول شین این طور نیست یا اینکه مثلا من دوره قبل نظارت قبول شدم اجرا با35.5 درصد میتونم قبول شم

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها به نظرم منظورشون این بود که مثلا دفعه اول نظارت قبول نشدین دفعه دوم میتونین باکسی35.5درصد قبول شین این طور نیست یا اینکه مثلا من دوره قبل نظارت قبول شدم اجرا با35.5 درصد میتونم قبول شم

یعنی من که الان با 45 مردود شدم، به فرض امسال اجرارو بشم 36 قبول میشم؟!

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا بگم چیکارت کنه این چه حرفیه ؟!!! ؟ :eek:دوستان منظور دفترچه یه چیز دیگس دلتون رو خوش نکنین . منظورش کساییه که چندین دوره قبل امتحان دادن و قسمتی از ازمون رو قبول شدن . چون 4 دوره پیش ازمون نظارت در سه بخش بود عمومی تخصصی و جزییات اجرایی و بودن کسایی که یک قسمت رو یا دو قسمتشو فقط قبول میشدن و نمیتونستن پروانه بگیرن چون بایستی واسه اخذ نظارت سه تاشو قبول میشدی و گذشت و گذشت تا نظارت یک مرحله شد همش شد 60 سوال ولی مرد افکن. النم منظورش همونان که یکی یا دوتاشو قبول شدن و یکشون مونده که اگه 37/5 بگیرن قبولن .

akropolis

عضو جدید
اقای مهندسسسسسسسسسس aiman1234 تو صفحه 11 خیلی واضح گفته حد نصاب قبولی ازمون نظارت رشته معماری برای داطلبایی که دارای نمره قبولی داری اعتبار تنها تا در یکی از بخشهای تستی سالهای قبل باشه 37/5 اگه بر فرض این طوری که شما میگین باشه مگه اذر 92 امتحان تستی یا عمومی داشتیم اذر 92 و شهریور و اسفند 91 اصلا همچنین امتحانهایی که شما میگین برگزار نشده پیشنهاد میدم یه کم بیشتر دقت کنی

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    43 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز و فهیم!!!!!!!!!

بابا این همه بحث نداره که وقتی اینا شب میخوابن صبح پامیشن یه خواب جدید میبینم و هیچ چیزی ازشون بعید نیست!!آخه چرا این همه باعث آزار افکار بچه های مردم میشن!

خون تمیزتونو کثیف نکنین به خاطر این چیزا ,اینا که عادیه و لااقل برای معماریا ثابت شده که هر جا یچیز میشه اولین موارد آزمایش روی گروه محترمه معماری صورت میگیره ..بلاخره

که باید امتحان داد و دوباره حالا بخوان این کارو انجام بدن یا ندن!!!!!!!!!!!!!!!!

akropolis

عضو جدید
بحثی نداریم در واقع خیلی خوبه که یه جاهایی هستش که میشه تبادل افکار کرد... ولی در این مورد خاص دوست مهندسمون aiman 1234 لطفا اگه دوست داشت بگه که اذر 92 و اسفند و شهریور 91 )کی ازمون عمومی- تخصصی و ... برگزار شده که ما خبر نداشتیم حالا برا محکم کاری کسایی که تو تهرانن اگه برن این سوالو از نظام بپرسن خیلی خوب میشه

akropolis

عضو جدید
اشتباه تایپی دیگه از اون حرفاس. اگه به قول شما اشتباه تایپی هم باشه که یسایت مقررات ملی باید اطلاعیه ای میداد .اشتبا تایپی نیست واقعیت اینه که دوستان امتحان اجرا رو چون اول سالی بودکه امتحان میدادیم اکثرا چون شناخت نداشتن شرکت نکردن یا دست کم گرفتن

faza@bana

عضو جدید
اشتباه تایپی دیگه از اون حرفاس. اگه به قول شما اشتباه تایپی هم باشه که یسایت مقررات ملی باید اطلاعیه ای میداد .اشتبا تایپی نیست واقعیت اینه که دوستان امتحان اجرا رو چون اول سالی بودکه امتحان میدادیم اکثرا چون شناخت نداشتن شرکت نکردن یا دست کم گرفتن

سلام یه سوال ازتون داشتم این اجرا به چه دردی می خوره ؟

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحثی نداریم در واقع خیلی خوبه که یه جاهایی هستش که میشه تبادل افکار کرد... ولی در این مورد خاص دوست مهندسمون aiman 1234 لطفا اگه دوست داشت بگه که اذر 92 و اسفند و شهریور 91 )کی ازمون عمومی- تخصصی و ... برگزار شده که ما خبر نداشتیم حالا برا محکم کاری کسایی که تو تهرانن اگه برن این سوالو از نظام بپرسن خیلی خوب میشه
مهندس من گفتم 4 دوره قبل تر یعنی سال 89 /90 این دیگه خیلی بدیهیه نمیدونم چه بگم جان اکرو پلیس !!!

azade f

عضو جدید
من از نظام پرسیدم،گفتم 50 باید بزنین،اون 5/37 صحبت آقای aiman1234 درست هست

akropolis

عضو جدید
مهندس من گفتم 4 دوره قبل تر یعنی سال 89 /90 این دیگه خیلی بدیهیه نمیدونم چه بگم جان اکرو پلیس !!!

بله شما گفتین 4 دوره قبل ولی مهم دفترچه راهنما س که یه بار دیگه عکسشو میزارم اون قسمت های لایت شده رو که مربوط به نظارته رو دقت کن

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    43 کیلوبایت · بازدیدها: 0
وضعیت
موضوع بسته شده است.