بررسی آزمون نظارت - 1 مرداد 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها نتایج نظارت کی میاد؟؟؟؟

HEDI MORADI

عضو جدید
سلام تا اونجایی ک سراغ دارم تمام کسانی ک توی این تایپینگ فعال بودن اعتراض خودشونو زدن منتظر جواب هستیم شاید توی نتایج نظارت ترتیب اثر بدن با خداست من توی سایت های مهندسی دیگه هم عضو هستم اونجا هم همه اعتراض زدن

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
هیچ جا قید نشده ک کی میزنن البته من ندیدم ولی دوستانی بودن ک میگفتن اوایل ادر ماه
]چرا یه جا زده بود ... تو دفترچه ثبت نام بود فکر کنم بچه ها گذاشتن.. آره همون اوایل آذر بود به نظرم

EHSAN.1984

عضو جدید
http://inbr.ir/file3/94/سوال4.pdf دوستان طیق این pdf که تو سابت جدود 2 ماه برای آزمون تستی جواب میاد. سازمان به انداره کاقی با اعصابموت باری مبکنه دوستان که مطمئن نیستن به تاریخا اعلام نتایح با اعصاب جمع باری نکنن مرسی.
]چرا یه جا زده بود ... تو دفترچه ثبت نام بود فکر کنم بچه ها گذاشتن.. آره همون اوایل آذر بود به نظرم

آخرین ویرایش:

pishgam_9999

عضو جدید
وقتیکه هنوز جوابا مشخص نشده و نتایج اعتراضاتون نیومده یعنی اینکه هنوز پاسخنامه ها تصحیح نشده! تازه خود سایت نوشته که تا 94/09/1 .

سنجش هم درگیر کنکور و این حرفاست آزمون نظام رو گذاشته واسه بعد از اینا

EHSAN.1984

عضو جدید
میگم کجای سایت زده که من نمیبینم؟! و من این pdf از کجا اوردم؟؟؟؟!!!!! من قبلا هم امتحان دادم ! نمیدونم وقتی اطلاع ندازیم از یه چیری خودمونم امتحان ندادیم چرا یاید با اعصاب بقیه باری کنیم هی بیام بگیم فعال نیستن بچه ها میدونی چند بار زنگ زدم نامه دادم واسه اعتراض؟!!! با وحودی که احتیاجی به نمره این دو تا سوالم ندارم. میدونی جواب خرداد پارسالو 22 مرداد زدن و جواب آبان رو 1ول بهمن؟!! میدونی این تاریخ بازم میشه حدود دو ماه و میدونی اون pdf از رو سایت گذاشتم؟!!؟؟!؟؟؟!!!:wallbash::wallbash::wallbash::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::evil::evil::evil::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:
وقتیکه هنوز جوابا مشخص نشده و نتایج اعتراضاتون نیومده یعنی اینکه هنوز پاسخنامه ها تصحیح نشده! تازه خود سایت نوشته که تا 94/09/1 .

سنجش هم درگیر کنکور و این حرفاست آزمون نظام رو گذاشته واسه بعد از اینا

pishgam_9999

عضو جدید
دوست عزیز قصد ما بازی با اعصاب نیست . البته این موضوع هم جیزی نیست که بخواد اعصاب کسی رو خراب کنه ولی تو سایت نوشته که تا 94/9/1 . نمیدونم چطور شما نمیبینید تو همون پی دی اف هستش.
حالا اگه بخواید میتونم لینکشم بزارم. ما که دروغ نمیگیم !!!!

pishgam_9999

عضو جدید
به این لینک برید و صفحه 9 بند 11 رو بخونید. اینکه با دقت دفترچه رو نخوندید دلیل بر این نیست که دیگران دروغ میگن یا قصد دارن با اعصابتون بازی کنن . ما هم امیدواریم که زودتر بیاد نتایج و همتون قبول بشید

http://inbr.ir/file3/mordad94 .pdf

pishgam_9999

عضو جدید
یه پی دی اف یک صفحه ای گذاشتی که تو خودشم نوشته زمان دقیق در " راهنمای شرکت در جلسه آزمون" درج میگردد .
حداقل اگه میخوای اعصابت خراب نشه به همون چیزی که خودت داری دقت کن تا به جواب برسی و آرامشت هم حفظ بشه . من لینک راهنمای شرکت در آزمون رو براتون گذاشتم و میتونید خودتونم تو سایت مقررات ملی خط ششم اونو پیدا کنید.

EHSAN.1984

عضو جدید
لطفا pdf که گذاشتمو دانلود کنید.
به این لینک برید و صفحه 9 بند 11 رو بخونید. اینکه با دقت دفترچه رو نخوندید دلیل بر این نیست که دیگران دروغ میگن یا قصد دارن با اعصابتون بازی کنن . ما هم امیدواریم که زودتر بیاد نتایج و همتون قبول بشید

http://inbr.ir/file3/mordad94 .pdf

EHSAN.1984

عضو جدید
خیلی حوصله داری!!!! گوشم نمیدی چی میگن تو فایلی هم که گذاشتی گفته تا 1 آذر یعنی قبلش و اینم احتمالا واسه جواب طراحیه.
یه پی دی اف یک صفحه ای گذاشتی که تو خودشم نوشته زمان دقیق در " راهنمای شرکت در جلسه آزمون" درج میگردد .
حداقل اگه میخوای اعصابت خراب نشه به همون چیزی که خودت داری دقت کن تا به جواب برسی و آرامشت هم حفظ بشه . من لینک راهنمای شرکت در آزمون رو براتون گذاشتم و میتونید خودتونم تو سایت مقررات ملی خط ششم اونو پیدا کنید.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من موندم هشتاد میلیون رای ریاست جمهوری رو چه جوری تو یه روز حساب میکنن اونوقت یه همچین ازمونایی رو اینقد لفت میدن

MEN

عضو جدید

شرکت كنندگان آزمونهای ورود به حرفه مهندسان و كاردانهای فنی و تعیین صلاحیت معماران تجربی مرداد ، از اواسط شهریور میتوانند با مراجعه به سامانه آزمون های ورود به حرفه دفتر مقررات ملّی ساختمان، از نتایج آزمون نظام مهندسی مرداد ۹۴، آگاهی یافته و نسبت به دریافت كارنامه خود اقدام نمایند.

زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی مرداد۹۴ به زودی اعلام خواهد شد.

آزمون ورود به حرفه مهندسان و کاردان های فنی (آزمون نظام مهندسی مرداد ۹۴)در رشته‌هاي معماري، شهرسازي، عمران، تأسیسات مكانيكی، تأسیسات برقی، نقشه‌برداري و ترافيك، همچنین ۶ رشته كارداني در رشته‌هاي معماري، شهرسازي، عمران، تأسیسات مكانيكی، تأسیسات برقی و نقشه‌برداري و يك رشته ويژه معماران تجربي با رقابت حدود حدود ۱۶۳۰۰۰ نفر، ۱و ۲ مرداد ۹۴ برگزار گردید. که نتایج آن نیز به زودی اعلام خواهد شد.
شرکت كنندگان آزمونهای ورود به حرفه مهندسان و كاردانهای فنی و تعیین صلاحیت معماران تجربی مرداد ، در روزهای آینده می توانند با مراجعه به سامانه آزمون های ورود به حرفه دفتر مقررات ملّی ساختمان، از نتایج آزمون ورود به حرفه مهندسان مرداد ۹۴، آگاهی یافته و نسبت به دریافت كارنامه خود اقدام نمایند.

رفرنس خبر
http://jamalborz.com/?p=1199

آخرین ویرایش:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لعنت بهشون خب از اول بگین بعدا میاد که اینهمه منتظر نباشیم

sadeghjalilian

عضو جدید
امروز 29 شهریور هنوز نیوده.:([/QUOTEقانونش دو ماه از تاریخ ازمونه.تازه اگه تعطیلی داشته باشه.....یعنی ::دوماه کاری.....پس از اول مهر تا هشتم مهر باید منتظر باشید....وزودتر از اون ممکن نبود که بیاد....چیزی نمونده ..نتایج تو هفته اول مهر میاد..یعنی احتمالا یا اخر این هفته یا اول هفته بعد

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چی شددددددددد پس این نتایج خدااااااااااااااااا...من موندم ریاست جمهوری با اون همه رای رو چجور به روزه اعلام میکنن مگه میخوان چیکار کنن که ابنفد لفطش میدن

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
چی شددددددددد پس این نتایج خدااااااااااااااااا...من موندم ریاست جمهوری با اون همه رای رو چجور به روزه اعلام میکنن مگه میخوان چیکار کنن که ابنفد لفطش میدن

عب نداره دارن صبرمونو تقویت میکنن فقط هدفشون همینه، دارن زحمت میکشن بابا ،دوسدارن بهمون کمک کنن صبور باشیم،وگرنه کاری نداره یه هفته ای جوابو میدادن،
دقت داشته باشین ب این موضوع
...یه سلام میکنم از اینجا به مسئولین ....دستتون درد نکنه
در آخر به .... هم اعتقاد دارم

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
عب نداره دارن صبرمونو تقویت میکنن فقط هدفشون همینه، دارن زحمت میکشن بابا ،دوسدارن بهمون کمک کنن صبور باشیم،وگرنه کاری نداره یه هفته ای جوابو میدادن،
دقت داشته باشین ب این موضوع
...یه سلام میکنم از اینجا به مسئولین ....دستتون درد نکنه
در آخر به .... هم اعتقاد دارم
هلو خانم معلوم نبود کنایه بود یا توصیه. خخخخخخ
تو این هفته میاد نظارت و اجرا

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه دوستان در هر دو مورد درست گفتن.... هم همکاری این تاپیک ها کمتر شده
و هم اونقدر اتفاقات بعد از پروانه میوفته ک دلزده میشی در واقع در امد خیلی نذاره
من بعد از یک سال موفق شدم بالاخره عضو یک دفتر بشم و نقشه امضا بزنم متراژ خیلی خیلی پایین... اون بماند دفتر طراحی محترم لطف کردن گفتن 50%باید ب ما بدی������������ متاسفانه...متاسفانه ...متاسفانه
بالاخره با زور و پارتی و.... موفق شدیم به 25%برسونیم البته الان متوجه شدم ک بازم سر کلاه رفته چون خود نظام مهندسی هم 5%جدا کم کنید....
خیلی بیخود..... من شرکت حقوق بیشتر میگیرم تا از نظام....
به این نتیجه رسیدم ک برای کسب درآمد باید همه چی بلد باشی تا بتونی خوب پول در بیاری....
متاسفانه اوضاع اصلا خوب نیست...حداقل اون چیزی ک من فکر میکردم با دادن 30%به بقیه جالب نی....
مگر یک دفتر طراحی خودمون ثبت کنیم.... ک احتمالا همین کار کنم

تازه تو استان مازندران علاوه بر اون 5 % ک ب سازمان تعلق می گیره
8% هم ب کانون مهندسین تعلق می گیره !!!!!!!!!!!!!!

البته بگم ک کانون مهندسین (لعنتی )(لعنتی ها )(لعنتی های ....)در مازندران سبز شدن فقط
و بدتر از همه این ک بعضی از شهرهای استان مازندران ن یکی بلکه 2 تا و شایدم 3 تا کانون دارن

در حالیکه در کتاب قانون اسلن چیزی ب این نام وجود ندارهه

ما همچنان ناراحتیم هممون....
ازین اوضاع نابسامان

وضعیت
موضوع بسته شده است.