بررسی آزمون نظارت - 1 مرداد 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است.

panoram

عضو جدید
درج دفترچه و کلید سوالات آزمون‌های ورود به حرفه مرداد 1394
پیرو برگزاری آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی مرداد ماه 94، بدینوسیله اعلام مي‌دارد دفترچه و كليد سوالات آزمون‌هاي مذكور در سامانه ثبت‌نام آزمونها درج شده است. داوطلبان مي‌توانند درصورت اعتراض به سوالات و پاسخنامه‌هاي آن، اعتراضات خود را با فرمت مندرج در فایل زير حداكثر تا تاريخ 20 مرداد 1394 به آدرس ایمیل azmoon@inbr.ir ارسال نمايند. لازم بذكر است از ارسال درخواست‌هاي تكراري جداً اجتناب نماييد. طبق روال معمول آزمون‌ها، بررسي سوالات حتي با ارسال يك مورد اعتراض نيز انجام مي‌شود و درصورت صحت اعتراض موارد در پاسخنامه كليه شركت‌كنندگان حسب مورد لحاظ خواهد شد. بديهي است با توجه به دقت انجام شده در بررسي اعتراضات، نتايج اعلام شده پس از بررسي اعتراضات قطعي است و هيچگونه درخواستي در اين خصوص قابل استماع نخواهد بود و متقاضياني كه موفق به اخذ حدنصاب قبولي نشده‌اند مي‌توانند در آزمون‌هاي آتي شركت نمايند. به اعتراضاتي كه بطور كامل و در مهلت مقرر ارسال نگردد ترتيب اثر داده نخواهد شد.

به لینک زیر برین تا فایل ورد رو دانلود کنید.

http://www.inbr.ir/News/uNew.aspx?ID=479

EHSAN.1984

عضو جدید
سلام مهندس azmoon@inbr.ir این ایمیل و فایل ضمیمه هم خودشون دادن که فرمت ها یکی باشه و فایل رو یه شماره همراهت سیو کن من واسه این دو تا فرستادم.
به کجا ایمیل میزنی مهندس؟ بده همه بزنیم. شاید تاثیر داشت!

panoram

عضو جدید
سلام مهندس azmoon@inbr.ir این ایمیل و فایل ضمیمه هم خودشون دادن که فرمت ها یکی باشه و فایل رو یه شماره همراهت سیو کن من واسه این دو تا فرستادم.

منم ایمیل زدم... هر دوتا سوال رو.....
خیلی ضایع دیگه غلط گرفتن! اوونم دوتا! خدا کنه اعتراض ج بده!

بهروز27

عضو جدید
کسی دفترچه سوالات شماره B نداره سه تاسوال شک دارم.. گزینه ای که زدم اوردم .... الان به کل گیج شدم ..ممنون میشم کسی دفترچه شماره B دارم واسم بزاره .. ممنون:gol::gol:

HEDI MORADI

عضو جدید
دوستان توی سایت مقززات ی جاای گذاشتن واسه اعتراض ببینید جواب ازمون رو باز کنید ی جا زده فرن اعتراض ببینید

HEDI MORADI

عضو جدید
پیرو برگزاری آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی مرداد ماه 94، بدینوسیله اعلام مي‌دارد دفترچه و كليد سوالات آزمون‌هاي مذكور در سامانه ثبت‌نام آزمونها درج شده است. داوطلبان مي‌توانند درصورت اعتراض به سوالات و پاسخنامه‌هاي آن، اعتراضات خود را با فرمت مندرج در فایل زير حداكثر تا تاريخ 20 مرداد 1394 به آدرس ایمیل azmoon@inbr.ir ارسال نمايند. لازم بذكر است از ارسال درخواست‌هاي تكراري جداً اجتناب نماييد. طبق روال معمول آزمون‌ها، بررسي سوالات حتي با ارسال يك مورد اعتراض نيز انجام مي‌شود و درصورت صحت اعتراض موارد در پاسخنامه كليه شركت‌كنندگان حسب مورد لحاظ خواهد شد. بديهي است با توجه به دقت انجام شده در بررسي اعتراضات، نتايج اعلام شده پس از بررسي اعتراضات قطعي است و هيچگونه درخواستي در اين خصوص قابل استماع نخواهد بود و متقاضياني كه موفق به اخذ حدنصاب قبولي نشده‌اند مي‌توانند در آزمون‌هاي آتي شركت نمايند. به اعتراضاتي كه بطور كامل و در مهلت مقرر ارسال نگردد ترتيب اثر داده نخواهد شد.

دانلود فرم اعتراض

تذکر: لطفاً نام فایلword را بر حسب شماره تلفن همراه خود ذخیره و ارسال نمایید.
بعنوان مثال:
09121111111.docx

بهروز27

عضو جدید
لب مرزم خطرناک با این پاسخنامه که اومد41 زدم7 تا غلط دارم دو تا سوال هم دقیق نمیدونم کدوم گزینه زدم...بشرطی که باز قبول نشم:(

HEDI MORADI

عضو جدید
نظام مهندسی هر ساله ی سوال تابلو رو الکی غلط میزاره ک کمک بشه به بقیه انشالله ک همه قبولیم

faeal

عضو جدید
بچه ها من لب مرز ینی50 طبق این پاسخنامه میشم.
ممکنه یکی از سوالارو بیان طبق این پاسخنامه جوابش را عوض کنن؟؟اون موقع دیگه قبول نمیشم.سابقه داشته که پاسخنامشون رو تغییر بدن؟یا برایه همه حذف میکنن.مثلا همین سوال 35 .گزینه ی درست رو جابجاکنن؟؟

EHSAN.1984

عضو جدید
مهندس سری پیش این اشتباه شده بود و وقتی تماس گرفتیم بعد یه روز پاسخنامه رو تغییر دادن بعیید نیست تغییر کنه ولی اگر تا 20 تغییر نکنه دیگه امکان تغییر نداره موفق باشید.

ممکنه یکی از سوالارو بیان طبق این پاسخنامه جوابش را عوض کنن؟؟اون موقع دیگه قبول نمیشم.سابقه داشته که پاسخنامشون رو تغییر بدن؟یا برایه همه حذف میکنن.مثلا همین سوال 35 .گزینه ی درست رو جابجاکنن؟؟

بهروز27

عضو جدید
مهندس سری پیش این اشتباه شده بود و وقتی تماس گرفتیم بعد یه روز پاسخنامه رو تغییر دادن بعیید نیست تغییر کنه ولی اگر تا 20 تغییر نکنه دیگه امکان تغییر نداره موفق باشید.
بچهها سوال 35 مشکلش چی هست .. جوابش که درسته ؟؟

faeal

عضو جدید

:cry::cry::cry::cry::cry:ای وای .ممکن نیست هم 30 رو درست بگیرن و هم35؟؟سوال طاق ضربی روهم اعتراض بزنیم.خیلی سوالش مشکوک بود.یه سوال دیگه اینکه 28 هم توی نمودار به عدد دقیقی نمیرسیم.این سوال هم خیلی ناجور بود؟؟؟؟

bakhshan10

عضو جدید
:cry::cry::cry::cry::cry:ای وای .ممکن نیست هم 30 رو درست بگیرن و هم35؟؟سوال طاق ضربی روهم اعتراض بزنیم.خیلی سوالش مشکوک بود.یه سوال دیگه اینکه 28 هم توی نمودار به عدد دقیقی نمیرسیم.این سوال هم خیلی ناجور بود؟؟؟؟
این دو سوال صحیحه بگین زنجاب یه چیزی

pishgam_9999

عضو جدید
سوال 37 که جوابش غلطه. طبق مبحث 8 صفحه 68 بند 4 قسمت الف

سوال 57 هم اینطوری که من دیدم تو کتابا چیزی نیست که بشه استناد کرد بهش ,ولی از مهندسای اجرایی شرکتمون پرسیدم همشون میگن گزینه 4 درسته

pishgam_9999

عضو جدید
به نظر من باید این سوالایی که منبع مشخصی نداره حذف بشه و امتیازش به همه داده بشه.
مثل این طاق ضربی . چون اولا طاق ضربی یک روش منسوخ شده هستش و مورد تایید نیستش و دیگه اجرا نمیشه و نباید از مهندسای جدید این انتظار رو داشته باشن که بدون اینکه تو کتابا باشه جوابشو بدونن.
به نظرم اینو هم اعتراض کنید
من خودم چون شرکت نکردم نمیتونم اعتراض کنم ولی چیزایی که به نظرم بیاد و از دیگران بشنوم رو اینجا مطرح میکنم

shahram226

عضو جدید
واقـــعا باعث تعجب و البته تاسفه !
هر دو سوال 37 و 52 به طور واضح گزینه ِ اشتباه جواب اعلام شده ..
در حالی که در مبحث 8 به صراحت جواب هر دو گزینه در متن کتاب وجود داره
برای ساختمان های غیر مسلح بنایی حداقل ضخامت 35 سانتی متره
و
شالوده ِ شیب دار هم در قسمت همپوشانی 60 سانتی متر باید طول داشته باشیم...

دوستان حتما اعتراض کنند ، من هم برای هر دو سوال اعتراض ارسال کردم .

EHSAN.1984

عضو جدید
نگران نباش سوالای اینجوری حتما درست میشه سری پیش من خودم واسه اجرا زنگ زدم و بعد یک روز تو سایت درست شد.;)
واقـــعا باعث تعجب و البته تاسفه !
هر دو سوال 37 و 52 به طور واضح گزینه ِ اشتباه جواب اعلام شده ..
در حالی که در مبحث 8 به صراحت جواب هر دو گزینه در متن کتاب وجود داره
برای ساختمان های غیر مسلح بنایی حداقل ضخامت 35 سانتی متره
و
شالوده ِ شیب دار هم در قسمت همپوشانی 60 سانتی متر باید طول داشته باشیم...

دوستان حتما اعتراض کنند ، من هم برای هر دو سوال اعتراض ارسال کردم .

shahram226

عضو جدید
نگران نباش سوالای اینجوری حتما درست میشه سری پیش من خودم واسه اجرا زنگ زدم و بعد یک روز تو سایت درست شد.;)
ممنون احسان جــان ،
امیدوارم واقعا به همین شکل باشه .. چون اگر به این صورت نباشه و جواب های درست رو غلط اعلام کنند
دیگه هیچ حساب و کتابی نداره آزمون !

اگــر لازم هست با جائی تماس بگیریم مثل دفعه پیش که شما تماس گرفتی لطفا اطلاع رسانی کن
تا پیگیری کنن همه دوستان و از جمله خود بنده ..

EHSAN.1984

عضو جدید
سلام شهرام خان از همین اطلاعیه تو سایت قابل پیگیری هست

دانلود فرم اعتراض

تذکر: لطفاً نام فایلword را بر حسب شماره تلفن همراه خود ذخیره و ارسال نمایید.
بعنوان مثال:
09121111111.docx

دفتر مقررات ملّی ساختمان
ممنون احسان جــان ،
امیدوارم واقعا به همین شکل باشه .. چون اگر به این صورت نباشه و جواب های درست رو غلط اعلام کنند
دیگه هیچ حساب و کتابی نداره آزمون !

اگــر لازم هست با جائی تماس بگیریم مثل دفعه پیش که شما تماس گرفتی لطفا اطلاع رسانی کن
تا پیگیری کنن همه دوستان و از جمله خود بنده ..

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من که ندیدم برا معماری تغییر کنه برا عمران دیدم ولی
حذف بشه یا تغییر کنه
البته فکر کنم پارسال برا اجرا یا نظارت موقعیکه کلیدا اومد فرداش یهو عوض شد یه گزینه و درستشو اعلام کردن قبلش تابلو غلط بود

EHSAN.1984

عضو جدید
خانم مهندس من این دو کلید واسه اجرا سری پیش گذاشتم که طی یک روز تغییر کرده بازم تاکید میکنم اگه تا 20 مرداد امکان تغییر هست و نه بعد از آن. این دو فایل ضمیمه گویاست برای تمام دوستان و اتفاقا مثل این سری تابلو بوذ به شخصه نیازی به این دو تا سوال ندارم .;)مشاهده پیوست 15_4.pdfمشاهده پیوست 15_5.pdf
من که ندیدم برا معماری تغییر کنه برا عمران دیدم ولی
حذف بشه یا تغییر کنه
البته فکر کنم پارسال برا اجرا یا نظارت موقعیکه کلیدا اومد فرداش یهو عوض شد یه گزینه و درستشو اعلام کردن قبلش تابلو غلط بود

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خانم مهندس من این دو کلید واسه اجرا سری پیش گذاشتم که طی یک روز تغییر کرده بازم تاکید میکنم اگه تا 20 مرداد امکان تغییر هست و نه بعد از آن. این دو فایل ضمیمه گویاست برای تمام دوستان و اتفاقا مثل این سری تابلو بوذ به شخصه نیازی به این دو تا سوال ندارم .;)مشاهده پیوست 249518مشاهده پیوست 249519
آره فکر کنم من اومدم گفتم سوال شماره ی .. ایراد داره بعد یهو شما گفتین درست شده ;)

سپیدی

عضو جدید
سوال 37 مبحث 8 صفحه 68 !!! چیزی که نوشته میشه گزینه 35 سانتی متر

اما پاسخ نامه 30 سانت ج صحیح داده!!!

سوال پی هم زده 60-60!! درصورتی که متغیر باید درست باشه...
سؤال 37 باید بشه گزینه 2 یعنی 35 سانتی.
سؤال پی کدومه؟اون شکله؟
یعنی فردا لازم نیست تماس بگیریم؟
قبلا از ساعت 2 بعدازظهر تا چهار میذاشتن تماس بکیریم و تا همون سرعت یا یه روز قبلش اگه اشتباهشون رو قبول میکردن،اصلاحش میکردن.
بنظر من فردا تماس بگیریمكارشناس آزمون: خانم روزبهاني 82244189
كارشناس تعيين صلاحيت مهندسان پيشكسوت: خانم ملك‌زاده 82244195
كارشناسان آموزش: آقاي مهندس اسماعيلي 82244185 و خانم هما 82244197

آخرین ویرایش:

faeal

عضو جدید
سؤال 37 باید بشه گزینه 2 یعنی 35 سانتی.
سؤال پی کدومه؟اون شکله؟
یعنی فردا لازم نیست تماس بگیریم؟
قبلا از ساعت 2 بعدازظهر تا چهار میذاشتن تماس بکیریم و تا همون سرعت یا یه روز قبلش اگه اشتباهشون رو قبول میکردن،اصلاحش میکردن.
بنظر من فردا تماس بگیریمكارشناس آزمون: خانم روزبهاني 82244189
كارشناس تعيين صلاحيت مهندسان پيشكسوت: خانم ملك‌زاده 82244195
كارشناسان آموزش: آقاي مهندس اسماعيلي 82244185 و خانم هما 82244197

دوستان سوال 37 گفته شده است برایه ساختمان های بنایی با دیوار باربر و غیرمسلح. یعنی دیوار غیرمسلح نه ساختمان غیرمسلح؟؟؟ساختمان غیرمسلح با دیوار غیرمسلح خیلی فرق داره.این صفحه ای که شما ارجاع می دهید مربوط میشه به ساختمان های غیر مسلح.حداقل ضخامت دیوار باید بین همه ی ساختمان ها چک بشه

EHSAN.1984

عضو جدید
سلام صحفه 68 که مربوط به ساختمان های بنایی غیر مسلج هست و در مورد دیوار باربر هست :" حداقل ضخامت دیوار های باربر آجری یک دهم ارتفاع آن دیوار یا 350 میلیمتر (طوا یک و نیم آجر) هر کدام بیشتر است" کاملا واضح گفته. ;)
دوستان سوال 37 گفته شده است برایه ساختمان های بنایی با دیوار باربر و غیرمسلح. یعنی دیوار غیرمسلح نه ساختمان غیرمسلح؟؟؟ساختمان غیرمسلح با دیوار غیرمسلح خیلی فرق داره.این صفحه ای که شما ارجاع می دهید مربوط میشه به ساختمان های غیر مسلح.حداقل ضخامت دیوار باید بین همه ی ساختمان ها چک بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.