بررسی آزمون نظارت آذر 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها بعد کلی دردسر که تونستیم دفتر مقررات رو راضی کنیم سوالاتی که اشکال داشتن رو به سنجش بفرستن حالا سنجش میگه هیچ تغییری توی پاسخنامه ها نمی ده در حالیکه دفتر مقررات ملی قبول کرده. خواهش می کنم همه همراهی کنید فردا صبح ساعت 9 دفتر مقررات . اگه می تونید بیاید همه باهم بریم دفتر مقررات تا حساب کار دستسشون بیاد چون دفتر مقررات هر دفعه می گه چرا شما چند نفر فقط به آزمون اعتراض دارین ...

آخه واسه چی؟
سنجش اشتباه خودش رو باید جبران بکنه ما که مسئول اشتباه اونا نیستیم!!!
من اصفهانم وگرنه میومدم
بچه ها خواهش میکنم هر کسی تهران یا کرج یا حتی قم هست بره
این مساله میتونه و باید حل بشه و باید سنجش بپذیره
من چیکار میتونم بکنم؟؟؟؟؟؟ بهم بگین لطفاً اگر کاری میتونم بکنم دریغ نمیکنم

ممنونم آوا جان این مدت خیلی پیگیری کردی عزیزم.واقعاً ممنونم

arezooo82

عضو جدید
سلام.من یه سوال از دوستانی که نظارت رو قبول شدن ، دارم..نظام مهندسی شهر شما هم هنوز مدارک صدور پروانه رو ازتون نگرفته و میگن که از تهران چیزی بهشون ابلاغ نشده؟؟

MARY TANHA

عضو جدید
سلام.من یه سوال از دوستانی که نظارت رو قبول شدن ، دارم..نظام مهندسی شهر شما هم هنوز مدارک صدور پروانه رو ازتون نگرفته و میگن که از تهران چیزی بهشون ابلاغ نشده؟؟
بله....بمن هم گفتن از تهران بما چيزي ابلاغ نشده و احتمالا با نتايج اعتراضات اسامي افراد قبول شده اعلام ميشه
نگران نباشيد

jafarsydi

عضو جدید
بله....بمن هم گفتن از تهران بما چيزي ابلاغ نشده و احتمالا با نتايج اعتراضات اسامي افراد قبول شده اعلام ميشه
نگران نباشيد

ببخشید بچها من متوجه نشدم!یعنی از بچهایی هم که قبول شدند،هنوز مدارک ثبت نام رو تحویل نگرفتند!
برای نتیجه اعتراض ها که گفتند، اگه تغییری توی نمره کسی شد، حداکثر تا 27 دی به نظام مهندسی استانش خبر میدند!!!!

MARY TANHA

عضو جدید
ببخشید بچها من متوجه نشدم!یعنی از بچهایی هم که قبول شدند،هنوز مدارک ثبت نام رو تحویل نگرفتند!
برای نتیجه اعتراض ها که گفتند، اگه تغییری توی نمره کسی شد، حداکثر تا 27 دی به نظام مهندسی استانش خبر میدند!!!!

بله .گفتن بد از اعلام سايت بايد ليست قبول شدگان به دست ما برسه و بر اساس اون اقدام كنيم...و اين ليست قراره با نتايج اعتراض بدست ما برسه.و هنوز قبول شدگان كاري براي ارائه فرم و دريافت پروانه انجام ندادن
شما چي؟؟

pantea-art

عضو جدید
در مورد نظارت معماری باید بگم که سوالای حذف شده برای ما به عنوان غلط حساب شده.من 25 تا سوال رو فقط جواب دادم که تو کارنامه برام زده :
سوالات پاسخ داده شده:25
پاسخ صحیح: 24
پاسخ غلط : 6
من که در هر حال قبول نمیشدم. اما احتمالا این حماقتشون به ضرر خیلی ها تموم شده.

mahdisb

عضو جدید
اعتراضات نتیجه داد! من نظارت 48 شده بودم دیروز دوباره برای آزمون اسفند ماه ثبت نام کردم و امروز صبح از طرف سازمان سنجش برام sms دادند که با توجه به تغییر نتایج در آزمون مجددا کارنامه خود را در سامانه آزمون دریافت نمایید!!! و حالا قبول شدم با 52 درصد :)
فقط نمی دونم میشه ثبت نام لغو بشه و 50 تومانی که برای ثبت نام دادم برگشت داده میشه؟؟؟؟

دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارند لطفا راهنمایی کنند...

pantea-art

عضو جدید
جالبه کارنامه من اصلا تغییر نکرده.همون درصدهاست.چه جوری میشه فقط مال بعضی ها رو اصلاح کنن آخه؟!!

s.y.s

عضو جدید
خوب دوستان من دوباره برای اسفند ثبت نام کردم
البته اینبار طراحی هم شرکت کردم
خیلی نگرانم

این دوره از دوره قبل برام سختتر هست
چون پسرم 6 ماه بزرگتر شده و شیطونیش بیشتر

خدا کمکم کنه از این مرحله بیرون بیام
البته به هممون کمک کنه

puma_memar

عضو جدید
جالبه کارنامه من اصلا تغییر نکرده.همون درصدهاست.چه جوری میشه فقط مال بعضی ها رو اصلاح کنن آخه؟!!

برای من 2بهمن تغییر کرد شد:32ص 8غ 20ن 46% که اصلا اشتباه حساب کرده بود!!!
3بهمن شد: 30 8 22 46%قبلیم شد!!!
منم نمیدونم چجوری بوده؟؟؟
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:ر:cry:

Asemouni

عضو جدید
اعتراضات نتیجه داد! من نظارت 48 شده بودم دیروز دوباره برای آزمون اسفند ماه ثبت نام کردم و امروز صبح از طرف سازمان سنجش برام sms دادند که با توجه به تغییر نتایج در آزمون مجددا کارنامه خود را در سامانه آزمون دریافت نمایید!!! و حالا قبول شدم با 52 درصد :)
فقط نمی دونم میشه ثبت نام لغو بشه و 50 تومانی که برای ثبت نام دادم برگشت داده میشه؟؟؟؟

دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارند لطفا راهنمایی کنند...

بله، من شنیدم که پول رو پس می دن، اما بعدا اعلام می کنن...

arezooo82

عضو جدید
کارنامه منم تغییر کرده..من با 36% قبول شده بودم..الان کارنامم رو دیدم شه 42%....در هر صورت فرقی به حال من نمیکرد..ولی واقعا اینا با خودشون چند چندن؟؟!!

pantea-art

عضو جدید
اون طور که گفتن نمره اون 5 تا سوال حذف شده رو به همه دادن و درست می گن چون من دقیق حساب کردم

اصلا همچین چیزی نیست.من کلا 25 تا سوال زدم 24 تاشو درست زدم ولی نوشته 6 غلط 30 تا پاسخ نداده!!!
توروخدا اگه مطمئنید بگید من برم پیگیری کنم.

آخرین ویرایش:

saze

عضو جدید
سلام
قصد دارم امسال در آزمون کاردانهای فنی شرکت کنم،از مباحث کدوم یکی اهمیت بیشتری داره؟(سوالات آزمون)

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا همچین چیزی نیست.من کلا 25 تا سوال زدم 24 تاشو درست زدم ولی نوشته 6 غلط 30 تا پاسخ نداده!!!
توروخدا اگه مطمئنید بگید من برم پیگیری کنم.

یعنی واقعا اون 5 تا سوال رو درست حساب کردن براتون؟

سلام دوست من.

راستش .... از بعد از آزمون شهریور ماه ، ما خیلی دنبال ثابت کردن این موضوع به سنجش و مقررات ملی بودیم که البته بی فایده بود!
به نظر میرسه نمره سوالات به بعضی ها داده شده و به بعضی ها هم نه !
اما نشد ثابت بکنیم . برای همین من و چند تا از بچه های دیگه ، چند سوال مورد دار رو پیدا کردیم که خدا رو شکر حذف شدن ، تنها راهی که می شد به بچه های لب مرز قبولی کمک کرد .
یه کم دیر اومدین دوست من....

baharestan.f

کاربر بیش فعال
چرا هیچ کس اینجا نیست آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی هیشکی نمیخواد آ؛زمون نظارت بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا نمییان اینجا هم بحث کنیم؟؟؟؟
ببینیم رو چه مباحثی بیشتر وقت بذاریم؟؟

s.y.s

عضو جدید
چرا من هستم
باید کل کتاب مقررات ملی رو بخونی
منابع رو

سوالای دوره های گذشته رو حل کنی
کل تاپیک های نظارت این سایت رو هم دوره کنی

baharestan.f

کاربر بیش فعال
دوستان مثل اینکه آزمون نظارت شهریور امسال بیشتر سوالات از منابع نبوده.
میاین در مورد اینکه چه منابعی تو این آزمون بیشتر میاد بحث کنیم.

sara_r

کاربر بیش فعال
بچه ها مبحث 21 اضافه شد به امتحان (پدافند نميدونم چي چي ..)
خودمم هنوز نخريدم توسايت نظام ديدمش

baharestan.f

کاربر بیش فعال
دوستان کسی میتونه بگه چه مباحثی در امتحان نظارت مهمترن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

baharestan.f

کاربر بیش فعال
عناصرجزییات دیتیل حدود 12سوال
ایمنی3
رنگ ها 3
جوش وجوشکاری 5
مبحث 4 حدود5سوال تا7تا
بیشتر عناصر-م4-2-15و19-20

ممنون دوست عزیز.من بار اولمه امتحان میدم.
مممنون که راهنمایم کردین.
برای عناصر و جزییات و دیتیل چه منبعی معرفی میکنین؟
من عناصر وجزییات کزازی و راه ارشد وبرا کنکور ارشد خوندم.نمیدونم همینا بدردم میخورن؟
برای دیتیل ها چی پیشنهاد میکنین؟بیشتر از چه بخشی میاد؟
ممنون از راهنماییتون.

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون دوست عزیز.من بار اولمه امتحان میدم.
مممنون که راهنمایم کردین.
برای عناصر و جزییات و دیتیل چه منبعی معرفی میکنین؟
من عناصر وجزییات کزازی و راه ارشد وبرا کنکور ارشد خوندم.نمیدونم همینا بدردم میخورن؟
برای دیتیل ها چی پیشنهاد میکنین؟بیشتر از چه بخشی میاد؟
ممنون از راهنماییتون.

برای دیتیلها و جزئیات اجرایی؛ کتاب ساعد سمیعی رو باید بگیرین . دیتیلها خیلی ریز و نکته سنج ازش سوال میاد

salar-fa

عضو جدید
دوستان یه سوال؟؟پاسخنامه ها ی دفترچه های مثلا A کلا یکی بود یا خود دفترچه های یک گروه هم پاسخنامه هاش متفاوت بودن؟؟​

وضعیت
موضوع بسته شده است.