برداشت شما چیه؟؟؟؟

emperatoretanhai

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تصویر گویای همه چیز است... داره میگه فقر و گرسنگی بیداد میکند...

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا
عاغا فقط یه کوچولو ...یه کوچولو نون رو به مساوات تقسیم نکردن

تازه شاید دارن متوجه میشن ..

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگه دولت جدید که بیاد سرکار زندگی انقدر گل و بلبل میشه که دیگه فقر میره توو خاطراتو مردم فراموشش میکننو وقتی یه همیچین چیزی دیدن تعجب میکنن!!!
یه دوست خوبی دارم که اینجور مواقع میگه زرت:biggrin:

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگه دولت جدید که بیاد سرکار زندگی انقدر گل و بلبل میشه که دیگه فقر میره توو خاطراتو مردم فراموشش میکننو وقتی یه همیچین چیزی دیدن تعجب میکنن!!!

:biggrin::biggrin::biggrin:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره اتی بیگیوووو

واقعا

اونی که تو تابلوئه داره میگه به منم بدین بخورم وگرنه همین الان اسکلتتون میکنم...
بعد مرده به زنش نگا میکنه خانومه هم به آقاهه بعد با هم به خوردنشون ادامه میدن بعد خانومه میگه شام بریم پیش کدم تابلو دلشو آب کنیم!!
:D
بهد با هم میرن شام بخورن تو راه تصادف میکنن میمیرن...دیگه اونا هم هیچی نمیخورن دل اون تابلوئه خنک میشه....تموم شد همین بود..:D

emperatoretanhai

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اونی که تو تابلوئه داره میگه به منم بدین بخورم وگرنه همین الان اسکلتتون میکنم...
بعد مرده به زنش نگا میکنه خانومه هم به آقاهه بعد با هم به خوردنشون ادامه میدن بعد خانومه میگه شام بریم پیش کدم تابلو دلشو آب کنیم!!
:D
بهد با هم میرن شام بخورن تو راه تصادف میکنن میمیرن...دیگه اونا هم هیچی نمیخورن دل اون تابلوئه خنک میشه....تموم شد همین بود..:D
ایول داری
واقعااااااااااااااااااااااااااااا
لایک..........................................;)
ای بابا
عاغا فقط یه کوچولو ...یه کوچولو نون رو به مساوات تقسیم نکردن

تازه شاید دارن متوجه میشن ..

اره شایددددددددددددددد

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
خب این دو تا که دارن به نقاشی یه استخون بندی زنده و گشنه نگاه می کنن، هیچ وقت گشنه نشدن! چون برا عادتشون دارن می خورن! با دهنشونم نگاه می کنن! نه چشمشون!

اینا خریدار نیستن!! قول می دم!

emperatoretanhai

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب این دو تا که دارن به نقاشی یه استخون بندی زنده و گشنه نگاه می کنن، هیچ وقت گشنه نشدن! چون برا عادتشون دارن می خورن! با دهنشونم نگاه می کنن! نه چشمشون!

اینا خریدار نیستن!! قول می دم!
دقتت ایول داره

مرسی خیلی باحالی

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعیت بسیار تلخیه...........مخصوصا وقتی که تو اون لحظه منقلب بشن و 10 ثانیه بعد انگار نه انگار.............