برای گرفتن کار عمرانی توسط شرکت باید چه کرد . ممنون

AFSHAR SALEHI

عضو جدید
برای شرکتی که رتبه نداره باید چگونه تبلیغ کنه و کار بگیره. ممنون از لطفتون

م.كمالي

عضو جدید
با سلام
اولين چيزي كه بايد براش اقدام كنيد پس از ثبت شركت رتبه هست پس از اون ميتونيد در مناقصات شركت كنيد

m saeidi

عضو جدید
فعلاً برو برای اینکه تجربه ات زیاد بشه چندتا کار دست دوم یا خرده کاری بگیر که هم بیکار نباشی و هم تجربه کسب کنی . سودش هم بد نیست ولی خیلی عالی نیست .

مثلاً یه شرکت اسم و رسم دار قرارداد میبنده و شرکت شما کارش رو انجام میده ، این میشه کار دست دوم .

middbox

کاربر بیش فعال
سلام دوست عزیز شرکتی که رتبه نداره در اصل صلاحیت کاری از جانب مدیر پروژه رو نداره یعنی کسی بهش کار نمیده شما بهتر یه رتبه برای شرکت در نظر بگیرید و بعد از اون توی یه مناقصه شرکت کنی اینم باید در نظر داشته باشی تو مناقصهاول دنبال سود زیاد نباش اول باید خودتو نشون بدی...

eftekhary2010

عضو جدید
کار

کار

چندتادانشجوی عمرانی اگه تازه بخواهند شرکت بزنند جکارباید بکنند

afsane h

عضو جدید
سلام دوست عزیز شرکتی که رتبه نداره در اصل صلاحیت کاری از جانب مدیر پروژه رو نداره یعنی کسی بهش کار نمیده شما بهتر یه رتبه برای شرکت در نظر بگیرید و بعد از اون توی یه مناقصه شرکت کنی اینم باید در نظر داشته باشی تو مناقصهاول دنبال سود زیاد نباش اول باید خودتو نشون بدی...

سلام.1سوال داشتم!من ترم 6عمران هستم(البته کاردانی کامپیوترم دارم.ولی خوب ربطی به عمران نداره)ولی هیچی از عمران بلد نیستم!!چون تو دانشگاه که چیزی یاد نمیدن!حالا بنظرتون من چیکار کنم؟!!!
بنظرتون برای کاراموزی کجا برم بهتره؟؟؟

بالا