برای چی خدا رو شکر کنم !!!!!!?????????

venus4164

عضو جدید
برای همسرم
که می گه امشب شام سوسیس داریم, چون امشب خونه پیش منه و نه بیرون با کس دیگری.
برای شوهرم
که مثل یه گونی سیب زمینی افتاده روی مبل، چون خونه پیش منه و نه بیرون توی بارها.
برای نوجوانی
که از شستن ظرفها شکایت دارد و این یعنی خونه مونده و تو خیابون ول نیست.
برای شلوغی و کثیفی خانه بعد ار مهمانی
چون یعنی دوستانی دارم که پیشم میان.
برای سایه ای که شاهد کار منه
چون یعنی خورشید تو زندگیم می تابه.
برای چمنی که باید زده بشه، برای پنجره هایی که باید تمیز بشه و ناودان هایی که باید تعمیر بشه

چون یعنی خانه ای برای زندگی کردن دارم.
برای جای پارکی که در انتهای پارکینگ پیدا می کنم
چون یعنی قادر به راه رفتن هستم و وسیله نقلیه دارم.
برای هزینه بالا برای گرمایش
چون یعنی خانه گرمی دارم.
برای خانمی که در پشت سرم با صدای بدی می خواند
چون یعنی گوشم می شنود.
برای کوه لباس هایی که باید شسته و اتو بشوند
چون یعنی رختی برای پوشیدن دارم.
برای کوفتگی و خستگی عضلاتم آخر روز
چون یعنی قادر بودم که سخت کار کنم.
برای زنگ ساعتی که صبح مرا از خواب بیدار می کند
چون یعنی هنوز زنده هستم.
چون باعث می شوند کار برایم جالب و خوب باشد

Maany Emo

عضو جدید
من فکر میکنم بیشتر بایست به خدایی که برا اینکه بیکار نباشه ما رو آفرید و بعد هم به خودش افرین گفت عشق بورزیم، چرا که نه دوست عزیز؟

اگه اون نبود تو الان تو این دنیای دروغ و نیرنگ که یامفت میگی و یامفت میشنوی چه می کردی؟

و حالا برا اینکه ما هم یکمی سرگرم باشیم بازیچه هاشم گذاشته که بهشون ایمان بیاریم و شاید دوستشون بداریم که تو مرحله بعدی غول اخرت رو شکست بدیم یا برعکس اگه او و فرستاده هاش رو قبول نکنیم ما رو مثل یک مازوخیست بسوزونه و هر بلایی که تو کتاب گفته سرمون بیاره....

ایا کسی که ما رو همینجوری بی دلیل نیافریده بلکه به فکرمون هم بوده و یک سری قوانین و ... هم نوشته و وحی کرده و برای اینکه سرگرم باشیم هم افرادی رو در طول تاریخ قرار داده که ما مجبور به تبعیت ازشون باشیم (و گرنه :mad::cry::surprised::eek::confused::warn:) پرستش نیاز نداره و شکر کردن نمیخواد؟
حالا بگو آیا این خدا واقعا شکر نداره ؟؟؟

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر میکنم بیشتر بایست به خدایی که برا اینکه بیکار نباشه ما رو آفرید و بعد هم به خودش افرین گفت عشق بورزیم، چرا که نه دوست عزیز؟

1)اگه اون نبود تو الان تو این دنیای دروغ و نیرنگ که یامفت میگی و یامفت میشنوی چه می کردی

2)و حالا برا اینکه ما هم یکمی سرگرم باشیم بازیچه هاشم گذاشته که بهشون ایمان بیاریم و شاید دوستشون بداریم که تو مرحله بعدی غول اخرت رو شکست بدیم یا برعکس اگه او و فرستاده هاش رو قبول نکنیم ما رو مثل یک مازوخیست بسوزونه و هر بلایی که تو کتاب گفته سرمون بیاره....

3)ایا کسی که ما رو همینجوری بی دلیل نیافریده بلکه به فکرمون هم بوده و یک سری قوانین و ... هم نوشته و وحی کرده و برای اینکه سرگرم باشیم هم افرادی رو در طول تاریخ قرار داده که ما مجبور به تبعیت ازشون باشیم (و گرنه :mad::cry::surprised::eek::confused::warn:) پرستش نیاز نداره و شکر کردن نمیخواد؟
حالا بگو آیا این خدا واقعا شکر نداره ؟؟؟

سلام
:gol:

1)
اگه تو دنیای مفت و دروغ و نیرنگ که یا مفت میگیم یا مفت می شنویم زندگی میکنیم:
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]* إِنَّا عَرَضْنَا الْأَمانَةَ عَلَى السَّماواتِ وَ الْأَرْضِ وَ الْجِبالِ فَأَبَيْنَ أَنْ يَحْمِلْنَها وَ أَشْفَقْنَ مِنْها وَ حَمَلَهَا الْإِنْسانُ إِنَّهُ كانَظَلُوماً جَهُولًا *(33/72 ) .[/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]امانت (تعهّد ، تکلیف ، مسؤلیّت و ولایت الهیّه) را بر آسمانها و زمین و کوهها عرضه داشتیم آنه از حمل آن ابا کردند و از آن هراس داشتند ،امّا انسان آن را بر دوش کشید او بسیار ظالم و جاهل بود (قدر این مقام عظیم را ندانست وبه خود ستم کرد).

2)وما خلقنا السمائ والارض وما بینهما لاعبین(16،انبیائ)
ما آسمان و زمین و آنچه بین زمین و آسمان است به بازیچه نیافریدیم.
لو اردنا نتخذ لهو الاتخذناه من لدنا ان کنا فاعلین(17انبیائ)
اگر می خواستیم جهان را به بازی گرفته و احدی را بر ما قدرت اعتراض نبود لیکن چنین نیست بلکه هرچه آفریده ایم طبق حکمت است.
[/FONT]
3)ولا نکلف نفسا الا وسعها ولدینا کتاب ینطق بالحق وهم لا یظلمون(62،مومنون)
ما هیچ نفسی را بیش از وسع تکلیف نمی کنیم و نزد ما کتابی است که سخن به حق گوید و به هیچ کس ستم نخواهد شد.

مثل الذین اتخذو من دون الله اولیاء کمثل العنکبوت اتخذت بیتا و ان اوهن البیوت لبیت العنکبوت لو کانوا یعلمون(41،عنکبوت)
حال آنانکه غیر خدارا به دوستی برگرفتند حکایت خانه ای است که عنکبوت بنیاد کند و اگر بدانید سست ترین خانه خانه ی عنکبوت است.