برای اینکه یتیم نشن

mohandes.h

عضو جدید

امن یجیب المضطر اذا دعا ویکشف السوء
ایشالا هر چی زودتر حالشون خوب شه...

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انشالله که هر چه سریعتر سلامتیشونو به دست بیارن

N O X

عضو جدید
کاربر ممتاز
أَمَّنْ يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ يَكْشِفُ السُّوءَ

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستای گلم.......از محبت همتون ممنونم ..................نمیدونم خدا چی صلاح دونست واسش..ولی فوت شدن:cry:..نمیخام ناراحتتون کنم ولی ازصبح که اونجاییم بچه هاش داغون شدن وداغونمون کردن ...بچه ها خیلی بده آدم یتیم بشه خیلیییییییی.....بچه هاش 20 سالشونه ولی دیگه نمیتونستن صاف راه برن....:cry:خداااااااااااااااایا بهشون صبر بده

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای گلم.......از محبت همتون ممنونم ..................نمیدونم خدا چی صلاح دونست واسش..ولی فوت شدن:cry:..نمیخام ناراحتتون کنم ولی ازصبح که اونجاییم بچه هاش داغون شدن وداغونمون کردن ...بچه ها خیلی بده آدم یتیم بشه خیلیییییییی.....بچه هاش 20 سالشونه ولی دیگه نمیتونستن صاف راه برن....:cry:خداااااااااااااااایا بهشون صبر بده

خدا رحمتشون کنه عزیزم......و به خونواده و نزدیکانش صبر زیادی بده...

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا رحمتشون کنه عزیزم......و به خونواده و نزدیکانش صبر زیادی بده...

ممنونم دوست گلم...واقعن ممنونم...داشتن خودشونو میکشتن بچه هاش.....خدایا واسه هیشکی نخواه اینجور غمهارو

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم دوست گلم...واقعن ممنونم...داشتن خودشونو میکشتن بچه هاش.....خدایا واسه هیشکی نخواه اینجور غمهارو

من درد از دست دادن یکی از اعضای خونوادمو کشیدم...واقعا سخته...واقعا سخته....هیچ وقت هیچ کس نمیتونه جای اون عزیز رو بگیره....و یاداوری هر چیزی از اون روزا ادمو داغون میکنه ولی کم کم صبر ادم انقد زیاد میشه که میتونه به مرور تحمل کنه....بازم میگم خدا صبرشون بده...

فنا2011

اخراجی موقت

اللهم و صل علی محمد و آل محمد ....خداوند روحشو قرین رحمت بی انتهاش بکنه و به خانوادش صبر جمیل و اجر جزیل عنایت بکنه .....حمد و سوره برای شادی روحش بخونید هر کی اومد تو این تاپیک بخونه براش

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من درد از دست دادن یکی از اعضای خونوادمو کشیدم...واقعا سخته...واقعا سخته....هیچ وقت هیچ کس نمیتونه جای اون عزیز رو بگیره....و یاداوری هر چیزی از اون روزا ادمو داغون میکنه ولی کم کم صبر ادم انقد زیاد میشه که میتونه به مرور تحمل کنه....بازم میگم خدا صبرشون بده...

ایشالا خدا همه روبیامرزه چه زنده چه مرده........خدا بهشون صبر بده..ما کمکم یادمون میره ولی خانوادش هیچ وقت....

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اللهم و صل علی محمد و آل محمد ....خداوند روحشو قرین رحمت بی انتهاش بکنه و به خانوادش صبر جمیل و اجر جزیل عنایت بکنه .....حمد و سوره برای شادی روحش بخونید هر کی اومد تو این تاپیک بخونه براش
ممنونم دوست خوبم..لطف کردین سرزدین...

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عه منم اومدم حال مریضتونو بپرسم دیدم میگین فوت شده

خدا رحمتشون کنه

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry: خدا رحمتشون کنه..
ببخش مونا جونم من دیر اومدم باشگا الان تایپیکتو دیدم :(

بالا