بدویید بیاید چه سر و صداییه!پارتی گرفتیم تولد مجید عزیز(jahan pahlevan)همتون دعوتید.......

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید بچه هارو برده رستوران یا .....
نه بابا من از این ول خرجی ها نمی کنم...... برو بکس ما رو میبرن بیرون واسه شام تولد تازه کادو هم میدن........خخخخخخخ
دمت گرم..........بازم مرسی که اومدی......
تولدت مبارک باشه داداش پهلوان آبی دل
به به علی آقای گل زحمت کشدی لطف کردی.......خیلی ممنوننم که تبریک گفتی............

تولدت مبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارک باد

ممنونم مادام........

fantastic girl

عضو جدید
عزیزم با مقدسات شوخی نکن تو که می دونی و هر کی رو بخوام مهمون کنم خونه پرش زاپاتاست..........پس جوش بی خود نزن........رستوران نون پنیر می برم همه رو حالشو ببرن.......
ععععععععععععععععععععهههههههههههه
مسکرات بیاری........خودم حکم اعدامتو صادر میکنم.......... از اولم من مجوز این پارتی رو صادر کردم به شرط اینکه مسکرات و مخدرات نباشه........ گفتم یا نگفتم؟؟؟؟؟؟؟؟ گگگگگگگفتم یا نگففتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ گگگگگگگگگگگگگگگگگفتم یا نگفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اره اره حتما!زاپاتا وا3 اون دوتا جاسوس خوبه!
همون اردک ابی و شاندیز و البرز بریم شاید بتونم شیرینی تولدتو تحمل کنم!
فکر کن نایب!از اول تا اخر سلام علیکم اقای فلانی سلام علیکم خانوم فلانی با گارسونم باید سلام علیک کرد:D

واین میارم درجه یک تا تو باشی به من گیر ندی تو بگم یا شوماااااااااا!!!
کدومو میل داری مخصوصا الان 3 نصفه شبه با هرکدوم فاز میگیری میری فضا بگو بیارم !زیاد دور نری تو همین راه شیری بچرخ:D

wine.jpg

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون
mobaaarake mobaraaakeee
das das be eftekhaaresssssssssssssssssssssssh
:w23::w32::w33::w32:
دستت درد نکنه کامران جان لطف کردی اومدی..........
سلام
بهتون تبریک میگم

امیدوارم همیشه تو زندگیتون موفق باشید.
سلام علیکم مرسی شیما خانوم ممنون که اومدید ان شالله زیر سایه پدر و مادرتون موفق و پیروز باشید..........

تولدت مبارکا باشه داش مجید
شادی رو برات آرزو دارم:gol:
به به اینم که کاردوی خودمون لطف کردی داداش ایشالا همیشه موفق و پیروز باشی در کنار اونایی که دوست دارن و دوسشون داری........
به به تولدت مبارکا باشه
امیدوارم به همه آرزوهای کوچیک و بزرگت برسی
و همیشه موفق سالم و سربلند باشی.....​

ممنونم حامد جان خیلی خوشحالم کردی آبیدل عزیز ،ان شاالله درکنار تو دوست عزیز و بقیه آبیدلای با مرام این باشگاه به آرزو هامون برسیم........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
چ دروغی؟؟؟ما تا ی هفته جشن داریم.... تولد داداشم پنج شنبس.....:smile:
قربونت برم خواهر جون بس که تو ماهی من چطوری جواب محبتای تو و زهرا رو بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تولدت مبارک آبیدل براتون آرزوی بهترین ها رو دارم...

مرسی دوست عزیزم خیلی ممنون اومدید.......به امید ستاره سوم.......

باافتخار تقدیمت میکنم؟؟؟؟؟؟؟;)

دمت گرم ممد جان مرسی بابت گل های واژگون صحرایت........
منم با تمام وجود تقدیمت می کنم ;);)
اسم و فامیلت منو یاد یه دوست خوب می ندازه......... بازم ممنون که اومدی.........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم واسه تو

تو چته؟؟
خودم صاب تولدم
مجید بیاد اگه اخراج نشده بودی میگم بزنتت:biggrin:
بللللللللله..........معلومه آبجی الهام با اجازه زهرا خانوم صد البته هر چی تو بگی آبجی جون......
حیف زهرا سفارش پوریا رو کرده گرنه یه اوچی ماتا میزدم بهش بره با برف سال دیگه بیاد پایین تو این حد فاصل رو ستاره ها هم یه مطالعه ای داشته باشه........البته فقط به خاطر تو ها و گرنه رفیق خودمه........:biggrin:

تولدتون مبارک.سالم و سرحال و موفق باشی سالیان سال:gol::gol:
دس شما درد نکنه زحمت کشیدید.........به همچنین شما دوست عزیز......خیلی لطف کردید.......

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

دیگه تریپ تواضع نیا!!تو همش میگی اینگیلیشت بده ماشالا وا3 خودت دیکشنری هستی از نوع گویا!!
درمورد جمله دومت واقعا نمیدونم چی بگم!!
:redface:

:redface:
نه
بعدا به وقتش و به جاش میگگگگگگگگگگگگگگگگم!!!خودت میدونیییییییییییییییییییی!!!

تو لطف داری ولی محض احتیاط گفتم شاید چنتا کلمه باشه بلد نباشم...........:D
اخه من اهل ضایع کردنم یا اون عباس!البته کلا پسرا ضایع کردنشون ی مزه دیگست!بلانسبت صاب تولد:D
نخیر فقط گلبن و ضیافت!با لادن حال نمیکنم!اون اخریه مال ضیافته ها دیگه اشنا بودیم سفارشی زده!
مرسیییییییییییییییییی عزیزم نوش جونت
خیالت راحت نسوخته فقط جزغاله شده:D
آخه عباس بیچاره منو چی کار داری؟؟؟؟؟؟ اون این وسط چیکارست؟؟؟؟؟ جا داره بگم بیاد الان از خودش دفاع کنه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! ن بزار واسه همون جا که وقتشه و می دونی بگم بیاد.........خخخخخخخخخخ

خودایی فیت تنت شده ها!تن خورش خوبه!
دست درد نکنه فقط یادمه بعضیا گفته بودن بهم سفید نمیاد........اهای بعضیا کجایید؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخخ

قابلی نداشت ادمی که این کارو براش کردم ارزششو داره!;)
ارزو میکنم برات:
همیشه لبخند بر لبانت

عشق در قلبت

لطف در نگاهت

محبت در چهره ات

بخشش در رفتارت
و حق در زبانت جاریباشد

بازم و بازم و بازم منمنون و مرسی و تشکر..........آدما همه ارزش خوبی رو دارن ولی بعضیا مثل گاو نه من شیر ده می مونن بعد از کلی خوبی با یه لگد می زنن هرچی بوده رو میریزن........
خودت فهمیدی کیو گفتم دیگه...........!!!!!!!!!!
قدر زر زرگر بداند قدر گوهر گوهری.........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب تنها یک روز ب یکی از قشنگترین روزای هستی باقی مونده:w40:
خیلی ماهی خواهر جونم دست گلت درد نکنه که به یادمی و برام روز شمار گرفتی...........خیلی خانومی ایشالا بهترین ها قسمتت بشه.........
تولدتون مبارک دوست عزیز ...
به بهترین ها برسید ...
زحمت کشیدید دوست عزیز شما همیشه لطف داشتید ممنون
اومدم تو پورفت تبریک بگم که ماشالله از ترس بستی:دی

تولدت مبارک عزیزم

دمت گرم داداش زحمت کشیدی........راضی به زحمت نبودم.......آقا شما اراده می کردی دروازه های پروف من به روی شما همیشه باز بوده و هست..............

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره اره حتما!زاپاتا وا3 اون دوتا جاسوس خوبه!
همون اردک ابی و شاندیز و البرز بریم شاید بتونم شیرینی تولدتو تحمل کنم!
فکر کن نایب!از اول تا اخر سلام علیکم اقای فلانی سلام علیکم خانوم فلانی با گارسونم باید سلام علیک کرد:D

واین میارم درجه یک تا تو باشی به من گیر ندی تو بگم یا شوماااااااااا!!!
کدومو میل داری مخصوصا الان 3 نصفه شبه با هرکدوم فاز میگیری میری فضا بگو بیارم !زیاد دور نری تو همین راه شیری بچرخ:D

مشاهده پیوست 157611

هی میگه جاسوس یهو دیدی این دو تا جاسوس تحویلت دادن به مراجل بالا تراااااااااا..........خخخخخخخخ
آره اتفاقا تو فکر اردک آبی بودم..........ولی گفتم تونایی جبران هزینه رو نداری.........واسه همین تصمیم گرفتم با یک عدد بطری آب از زحمتت قدردانی کنم..........:biggrin:
ععععععع واسه من واین میاری؟؟؟؟
باشه تو بیار منم به مامانت می گم.......:biggrin: بفهمه چه دختری دسته گلی داره.......اون موقع می بینم می گی تو یا شماااااا....؟؟؟؟؟؟ منم می گم منم شما دوست شوووووماااااا :w15:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب نوبتی هم که باشه نوبت کادوهاست!
اول از همه کادوی خودم!

بجز کرم حلزون حدس بزن توش چیه!!:D

تا تو حدس بزنی میرم بقیه کادوهارو میارم!

و حالا
این کادوی آبی هم از طرف بچه های کلوپ

خوب اینم واسه حسن ختام تشکرای من به زهرای عزیزم............
دستت درد نکنه........تو اون عکس کادوی خودت همون پلیورست که تن عکس پروفایل قبلیت بوده؟؟؟؟؟؟ همون بوره.........یادته؟؟؟؟؟
ووووووووااااااااااایییییییییی چقدر کادو هات قشنگه از اون بنده فامیلتونم تشکر کن.......... خیلی قشنگه.........
زهرا جان ممنون هم از تو همه برو بچ کلوپ آبیدلان که من فقط به عشق اوناست که الان اینجام...........من این کادوی آبی رو می ندازم بین جمعیت تا هر آبید لی یه تیکشو داشته باشه..........

fantastic girl

عضو جدید
هییییییییییییییییییییییییییی
بالاخره13تیر شد!!!!
بعد از
5 روز جشن و پایکوبی!!!!!
حالا دیگه
واقعاhappy birth day to you
میلادت ای دوست مبارک باشد
پیوسته دلت شاد سعادت باشد
هر سبزۀ سبز رنگ بهارت باشد
راهـت سپید راه عــدالـت باشد
چـــشـــم شــادی نگارت باشد
ایــــــزد پـشـت و پـناهت باشد
میلادت ای دوست مبارک باشد
دلـشاد ازین اهل جماعت باشد . . .

fantastic girl

عضو جدید
قربونت برم خواهر جون بس که تو ماهی من چطوری جواب محبتای تو و زهرا رو بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نگرون نباش همون جت اسکی که الی جون دادرو بدی به من جواب محبتامو دادی تا حدودی:D

دمت گرم ممد جان مرسی بابت گل های واژگون صحرایت........
منم با تمام وجود تقدیمت می کنم ;);)
اسم و فامیلت منو یاد یه دوست خوب می ندازه......... بازم ممنون که اومدی.........
اره منم تعجب کردم فکر کردم محمده!!! :w20:
شک کردم رفتم پروفشونو دیدم دیگه باورم شد که یکی دیگه هستند!!

مرسی دوست عزیز عجب محل سکونتی داری شما دمت گرم ان شالله تو همه مراحل زندگی شهدا دستتون رو بگیرن.........
ممنون که اومدید......
حال کردی؟؟؟
رفیخای منن دیگهههههه!دلت بسوزهههههههههه!انقد که تفلونش خراب شه!دیی

این گلاس ها چیه این بقله کیکه؟؟؟؟؟؟ دقیقا نفهمیدم؟؟؟؟؟؟ آب شنگولیه قرمزه؟؟؟؟؟؟ حیف که خودت تو زندانی وگرنه همین الان با زهرا فرستادمون زندان تا دیگه از اینا اینجا نیاری.....

نه دوست گلم..........من آخرین باری که برو بکس و بردم شام بیرون برمیکرده به 10000 سال قبل از میلاد مسیح........
ولی یه سوال دارم......... مگه شما جراح زیبایی بینی هستی که شامتو از دماغ مردم می کشی بیرون؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin:
خیالت راحت داداش به سفارش زهرا خانوم شما جزو صدر لیست نون و پنیر خورایی...........از الان جات محفوظه.........
عزیزم تو مارو زندانم بفرستی هیچ چیز مانع ما نیست ما به کار خودمون ادامه میدیم!!:D
بقول یاس :
میدونی که کسی پشت ما نیست // واسه دستگیریم مژدگانیست
پس میشه رشد ما ریسک // ولی اینا مانع رشد ما نیست
اون لحظه که درکمال ارامش نشسته بودی تو پدیده واست صورت حسابو اوردن میام این پست نون و پنیرتو بهت نشون میدم حالشو ببری:w02:

خوب اینم واسه حسن ختام تشکرای من به زهرای عزیزم............
دستت درد نکنه........تو اون عکس کادوی خودت همون پلیورست که تن عکس پروفایل قبلیت بوده؟؟؟؟؟؟ همون بوره.........یادته؟؟؟؟؟
ووووووووااااااااااایییییییییی چقدر کادو هات قشنگه از اون بنده فامیلتونم تشکر کن.......... خیلی قشنگه.........
زهرا جان ممنون هم از تو همه برو بچ کلوپ آبیدلان که من فقط به عشق اوناست که الان اینجام...........من این کادوی آبی رو می ندازم بین جمعیت تا هر آبید لی یه تیکشو داشته باشه..........
بازم خواهش میکنم
اره م3 همونه ماشالا از تو که پسری بعیده!!!چقد دقیقی بابا!!:)
اتفاقا این عکس کادوعه م3 خودمه فقط تفاوتش اینه لاک داره!
بازم و بازم و بازم منمنون و مرسی و تشکر..........آدما همه ارزش خوبی رو دارن ولی بعضیا مثل گاو نه من شیر ده می مونن بعد از کلی خوبی با یه لگد می زنن هرچی بوده رو میریزن........
خودت فهمیدی کیو گفتم دیگه...........!!!!!!!!!!
قدر زر زرگر بداند قدر گوهر گوهری.........
اره ولی بعضیا خودشون ارزش انسانیت و از دست دادن!!وا3 همین میگم تو ارزششو داری مرد!!!!

YEAH!I KNOW THAT!!!:cool:

اهان!!راستی ی تشکر ویژه از الی عزیز و الناز عزیز و معصومه جون و پوریااااا مرد سختیهاااا دارم بخاطر همراهیی قشنگشون
مرسی دوستای خوبم

آخرین ویرایش:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
دست و جیغ و هورای بلند ب افتخار داداش مجید

:w17:

مجید دقیقا چ حسی داری؟

:w12:
قربونت برم خواهر جونم.........الان دقیقا حس میکنم چقدر خوش بختم که خواهر خوبی مثل تو..........الهام..........الناز..............زهرا رو دارم............. دست هر چهارتا تون درد نکنه...........
هوراااااااااااااااااااااااااااااااا:w17::w17::w31::w33:
مرسی الناز جان خیلی ممنون که تو این چند روز تاپیکو بالا نگه داشتی.........دست گلت درد نکن آبجیه مهربونم...........
اینم یه هدیه ی دیگه البته زوری گرفتیاااااا:دی
ووووووووووووووووووااااااااااااااااااااااااااااااااییییییییییی مرسی آبجی الهام دست گلت درد نکنه خیلی دوسش دارم مخصوصا رنگشوووووووو بی نظیره............حالا هزینش چقدر شد؟؟؟؟ بگو بین بقیه بچه ها هزینشو تقسیم کنیم.......
تولدت مبارک.......
لطف کردی دوست عزیز.........خیلی ممنون.......

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره بالاخره 13 تیر شد...

داداش مجید تولدت مبارک:w40:
خیلی نو کرم آبجی معصوم دست گلت درد نکنه چپ و راست شرمندم کردی.......... همین برگشتنت به باشگاه برای من یه دنیا ارزش بود.........
آقا مجيد تولدتون مبارك

:w14::w14::w14::w14:

ممنون ستاره عزیز زحمت کشیدید........خیلی ممنون بابت تبریکتون.......ان شالله جبران کنم...........

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شماکه منو ور شکست کردید
الان یک هفته است دارم کیک و گل میخرم

اینم به عشق خودت براهمه بچه ها؟؟

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره منم تعجب کردم فکر کردم محمده!!! :w20:
شک کردم رفتم پروفشونو دیدم دیگه باورم شد که یکی دیگه هستند!!

ااااااااا پس خیالم راحت دیگه ممد نیست؟؟؟؟؟........شانس آوردیماااااااا.............خخخخخخخخخ
حال کردی؟؟؟
رفیخای منن دیگهههههه!دلت بسوزهههههههههه!انقد که تفلونش خراب شه!دیی

اره خداییش خیلی حال کردم.........دم رفیخت گرم........معلومه هم رزم منه.........خخخخخخ
عزیزم تو مارو زندانم بفرستی هیچ چیز مانع ما نیست ما به کار خودمون ادامه میدیم!!:D
بقول یاس :
میدونی که کسی پشت ما نیست // واسه دستگیریم مژدگانیست
پس میشه رشد ما ریسک // ولی اینا مانع رشد ما نیست
اون لحظه که درکمال ارامش نشسته بودی تو پدیده واست صورت حسابو اوردن میام این پست نون و پنیرتو بهت نشون میدم حالشو ببری:w02:
تو جواب مامانتو بده من میزارم هر کاری خواستی بکنی.......خخخخخخخخ
من برم پدیده؟؟؟؟؟؟ عمرا از من بعیده..........!!!!!!!!

بازم خواهش میکنم
اره م3 همونه ماشالا از تو که پسری بعیده!!!چقد دقیقی بابا!!:)
اتفاقا این عکس کادوعه م3 خودمه فقط تفاوتش اینه لاک داره!
بببببببلللللللللللله دیگه...........حالا خوبه هر کی ندونه تو میدونی من چقدر با بقیه فرق دارم...........خخخخخخخخخخ

اره ولی بعضیا خودشون ارزش انسانیت و از دست دادن!!وا3 همین میگم تو ارزششو داری مرد!!!!

YEAH!I KNOW THAT!!!:cool:

اهان!!راستی ی تشکر ویژه از الی عزیز و الناز عزیز و معصومه جون و پوریااااا مرد سختیهاااا دارم بخاطر همراهیی قشنگشون
مرسی دوستای خوبم

حالا که این جوریه.........انسانیت و ارزش واسه ما .................اونا هم با خوشی های دوروزشون خوش باشن.......یا علی بگو و دفنش کن تا بره به زباله دون تاریخ..........که تو ارزشت خیلی بیشتر از این حرفاست دختر......زنده باشی..........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
کیک کو پس؟؟؟؟؟؟
بفرمایید دیگه این همه صفحه اول زهرا گذاشته........این صفحه هم این همه ممد آورده...... بخور نوش جونت.........
شماکه منو ور شکست کردید
الان یک هفته است دارم کیک و گل میخرم

اینم به عشق خودت براهمه بچه ها؟؟

آقایی ممد جان.........ایشالا عروسیت جبران می کنیم.......داداش راضی به زحمت نیستم همین که میای برام غنیمته..........اگه هزینه ها خیلی زیاد شده فاکتور بیار زهرا باهات حساب میکنه........اصلا نگران نباش وضع توپه توپه.........:biggrin:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به چه خبره اینجا ...
بسیار مبارک باشه ... :w33::w32::w31::w14::w31::w32::w33:
سلام داش حسن خوش اومدی.........زهرا دی جی برای تولدم پارتی گرفته.........خیلی خوشال شدم اومدی اگه اهلش هستی بپر وسط اگرم نه که بیا بقل دست خودم بشین کیک بزن حالشو ببری........:biggrin: