بدترین درد تو دنیا چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MellOoOdii...6

عضو جدید
اینکه یه نفر باهات بازی کنه و ماه ها برات نقش یه آدم خوب ایفا کنه و تو هرشب خدارو به خاطر داشتنش شکر کنی و بعد بفهمی همش سراب بود.......

malmal_r

عضو جدید
بد ترین درد گزرسنگی دو روز هیچ نخور میگمت!
میگه عشقم رفت به جهنم دارم از گرسنگی میمیرم!

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدتررین درد اینه که یه دردی داشته باشی که هیچ جوره نتونی علاجی براش پیدا کنی تازه هر چی زور می زنی بیشتر درد می آد. مثله اینکه تو باتلاق گیر کنی...

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااینکه از همه عالم و ادم بدبخت تر باشی---ولی هیچ وقت خنده از رو لبت محو نشه و همه فکر کنن چقدر خوشبختی در صورتیکه...
اینکه منطقت بر احساست غلبه کنه..(خیلی درد بدیه!)
اینکه کسی رو که دوستش داری از خودت برنجونی...
اینکه قدرت معذرت خواهی کردن نداشته باشی
اینکه...
بابا انقدر درد هست تو دنیا که بعضی هاشو تا حالا ندیدیم...هر کسی یه دردی داره...
خدا خودش به دادمون برسه!

soraya_shz

عضو جدید
ساعت 3 نصفه شب كه تو اوج خوابي گوشيت زنگ بخوره اما جواب ندي
دوباره چشات گرم خواب ميشه كه دوباره زنگ ميخوره
با اكراه گوشيتو برميداري، به زور يكي از چشماتو باز ميكني، و صفحه گوشي رو كه نورش چشمتو ميزنه نگاه ميكني
ميبيني بههههههه :surprised:، شماره دوست پسره محترمه ، كلي ذوق ميكني و البته تعجب ميكني كه چي شده اين وقت شب زنگ زده؟؟؟ :redface:

جواب ميدي اما صدايي نمياد
دوباره ميگي الووووو.... چرا حرف نميزني؟
بعد يه صداي لطيف از اون طرف ميگه: من مينا هستم 5 ساله با .... دوستم الان هم پيششم شماره تورو ديدم ، شما چه نسبتي باهاش داري؟؟؟...

همين لحظه يكي از بدترين لحظه هاست، سرتاپات ميسوزه تا صبح بيداري و هيچ كاري از دستت ساخته نيست :cry:

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:البته نميگم اين بدترين درده ها ، دردهاي مهمتري هم هست...

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
به نظرم کلا تو همه چی بدترین و بهترین نداریم چون هرکس از نظره خدش این بدترین و یکی بهترینه ممنون

sazagame

عضو جدید
بد ترین درد بی توجهی بهت هست که اگه این اتفاق بیفته مثل من از خود بی خود می شی .

soraya_shz

عضو جدید
بدترین درد اینه که بفهمی کسی که تاحالافکرمیکردی همه حرفاش راسته تاحالاداشته بهت دروغ میگفته.

آفرين . منم همينو مي گم

​درد که خیلی زیاده اما چیزی منو عذاب می ده افراد تازه به دوران رسیده رو می بینم چطوری رفتار می کنن انگار نه انگار....

آي گفتي ، واقعا بد درديه..

sahar alone

عضو جدید
کاربر ممتاز
بد ترین درد دنیا اینه که عاشق یکی بشی ولی اون عاشق تو نباشه:mad:

kave8

عضو جدید
همه درد کشیدها.
درد عشق دروغین از همه بدتره ولی یه در دیگه هم هست درد ترس از دوباره عاشق شدن دوباره دل بستن

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بدترین درد اینه که دلت واسه یکی خیلی خیلی تنگ بشه ولی هرگز نتونی ببینیش چون دیگه تو این دنیا نیست...

esi.928

عضو جدید
بدتين درد اينه كه 2ساعت تو صف گاز باشي نوبت تو كه رسيد.........
برقا برن