ببخشید یه سوال ؟ اگه می دونید لطفا کمک کنید ؟ تو رو خدا بگید برای چی اخطار گرفتم !!!!!!!!

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند دقیقه پیش یه تایپیک مطرح کردم که بهترین ترانه یا آهنگی که شنیده اید چی بوده ؟
اما بلافاصله تایپیک حذف شد و اخطار هم دریافت کردم ؟ یه میل اخطار هم به میل من فرستاده شد مبنی بر اخطار مبنی بر مطرح کردن سوال در جای نا مربوط ؟
هر چقدر فکر کی کنم متوجه نمی شوم ؟ کجای کار اشتباه بوده ؟ آبا تاپیک سیاسی بوده :cry:؟؟؟؟؟
آیا باید جای دیگری بحث رو وارد می کردم ؟ انجمن موسیقی ؟ ( کجاست؟) - این همه تاپیک مشابه و حتی بدتر تو سایت هست چرا من اخطار گرفتم ؟ همین تاپیک قبلا یه نفر زده بوده ؟ 43 نفر پاسخ دادند - اتفاقا تو همین تالار هم بوده ؟تو رو خدا راهنمایی کنید قوانین اینجا چطوریه؟

"مطمئن نیستم به خاطر همین مطلب هم اخطار نگیرم ":crying2:

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند دقیقه پیش یه تایپیک مطرح کردم که بهترین ترانه یا آهنگی که شنیده اید چی بوده ؟
اما بلافاصله تایپیک حذف شد و اخطار هم دریافت کردم ؟ یه میل اخطار هم به میل من فرستاده شد مبنی بر اخطار مبنی بر مطرح کردن سوال در جای نا مربوط ؟
هر چقدر فکر کی کنم متوجه نمی شوم ؟ کجای کار اشتباه بوده ؟ آبا تاپیک سیاسی بوده :cry:؟؟؟؟؟
آیا باید جای دیگری بحث رو وارد می کردم ؟ انجمن موسیقی ؟ ( کجاست؟) - این همه تاپیک مشابه و حتی بدتر تو سایت هست چرا من اخطار گرفتم ؟ همین تاپیک قبلا یه نفر زده بوده ؟ 43 نفر پاسخ دادند - اتفاقا تو همین تالار هم بوده ؟تو رو خدا راهنمایی کنید قوانین اینجا چطوریه؟

:cry:
:w24:

داود کریمی

عضو جدید
جدی نگیر
اینجا راه بری اخطار میگیری
من روزی 20 تا میگیرم
از اقای پیرجو که نمیدونم کیه تشکر کن

smn_mrkz

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزرگ میشی یادت میره و یکی اینکه عادت می کنی

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آخی

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام زهرا جون

یک کم این استارتر بنده خدا رو دلداری بده . تا بیاد بفهمه اینجا قوانین نا نوشته اش از قوانین نوشته اش بیشتره موهاش سفید شده.
سلام:D
اوهوم اهوم همینا که پری میگه استارتر محترم:w16::w16:

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز

کار شما خلاف قوانین هست ولی دریافت اخطار از بدشانسیتون بوده. احتمالا اون لحظه که تاپیکتون بالا بوده آقای پیرجو تو باشگاه حضور داشتن. جای این تاپیک تو تالار موسیقی باید باشه که احتمال میدم این بخش رو بعد از فیـــلتر شدن باشگاه حذف کردن. به همین خاطر مطرح کردنش توی گفتگوی آزاد خلاف قوانین به حساب میاد.

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام:D
اوهوم اهوم همینا که پری میگه استارتر محترم:w16::w16:
شاید اینجا استارتر - تازه کار - آماتور یا هر چیز دیگر باشم
اما قبلا تو خیلی سایت ها دیگه عضو بودم و حتی تا سطح معاون تالار هم رسیده ام
اما آنجا ابتدا قوانین را برای فرد توضیح می دادند بعد اخطار می دادند - قبل ازاینکه تاپیک رو حذف کنند - علت حذف رو به صورت پیام خصوصی به فرد می دانند و در صورت عدم رعایت بعد اخطار می دادند - واقعا از جایی که خود رو نماینده مهندسان و دانشجویان جامعه می داند انتظار بیشتر از این است .:que::que::que:

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما آنجا ابتدا قوانین را برای فرد توضیح می دادند بعد اخطار می دادند - قبل ازاینکه تاپیک رو حذف کنند - علت حذف رو به صورت پیام خصوصی به فرد می دانند و در صورت عدم رعایت بعد اخطار می دادند - واقعا از جایی که خود رو نماینده مهندسان و دانشجویان جامعه می داند انتظار بیشتر از این است .:que::que::que:
خو شرا منو میزنی

پریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا فکر کردم چی شده
برو خدا رو شکر کن که اخراجت نکردن
ببین
اینجا هرکس خلاف میل و خواسته مدیران محترم!!!! تاپیک که هیچی..نفس بکشه حذفه و اخطار میگیره!!!!
اصلا هرکس اینجا اخطار نداشته باشه اصلا روزش شب نمیشه
خود من تاحالا دوسه تایی اخطار گرفتم توسط دوست عزیز جناب پیرجو...
البته ایشان به همه ما لطف دارن

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از ربات اخطار گرفتم - البته فکر کنم اکثر دوستان هم چند باری مورد عنایت جناب رباط قرار گرفته بودند و پیام های خوبی و سرشار از مهربانی برایش ارسال کرده بودند .

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگما ...

نمی خواین این بحثا رو تموم کنین ... بابا من جای پیر جو اعصابم خورد شد از بس اعتراض کردین ...

ای بابا

تاپیکت حتما پست هاش مورد دار بوده ...

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگما ...

نمی خواین این بحثا رو تموم کنین ... بابا من جای پیر جو اعصابم خورد شد از بس اعتراض کردین ...

ای بابا

تاپیکت حتما پست هاش مورد دار بوده ...

آره به خدا

چند روزه همین شده

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

عزیزم چرا ناراحت میشی ؟؟؟؟ مثلا ما داریم دلداریت میدیم یک کم ناراحتیت کم شه !!!

( نمیری زهرا که دلداری دادنم بلد نیستی . همین کارا رو میکنی این سعید هی چپ و راست تاپیک ضد عرب میذاره .
)

دوست عزیز استارتر در این سایت به معتای شروع کننده تاپیک هست . نه مبتدی یا تازه کار . اینجا گیساتم سفید بشه و یک تاپیک رو خودت شروع کرده باشی بازم بهت میگن استارتر .

ناراحت نباش من خودم تو یک سایت سرپرست هستم و تو دو تا سایت مدیر ارشد . قوانین فروم و سایت رو هم میدونم چیه . ولی چون تا الان هیچ ادمینی جرات نکرده بهم اخطار بده یا تاپیک هامو حذف کنه و خودم هم از بس مهربونم به هیچ احدی اخطار ندادم ( اما تاپیک حذفیدم ) دیگه عقده ای شدم اومدم اینجا بلکه اخطار بگیرم ببینم این اخطار چی هست چه رنگیه . ادم بعد از اخطار گرفتم چه حسی پیدا میکنه و ................ . بلکه یک کم جذبه و ژست مدیریتی یاد بگیرم .

خلاصه برا هیجانش اینجام

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم چرا ناراحت میشی ؟؟؟؟ مثلا ما داریم دلداریت میدیم یک کم ناراحتیت کم شه !!!

( نمیری زهرا که دلداری دادنم بلد نیستی . همین کارا رو میکنی این سعید هی چپ و راست تاپیک ضد عرب میذاره .
)

دوست عزیز استارتر در این سایت به معتای شروع کننده تاپیک هست . نه مبتدی یا تازه کار . اینجا گیساتم سفید بشه و یک تاپیک رو خودت شروع کرده باشی بازم بهت میگن استارتر .

ناراحت نباش من خودم تو یک سایت سرپرست هستم و تو دو تا سایت مدیر ارشد . قوانین فروم و سایت رو هم میدونم چیه . ولی چون تا الان هیچ ادمینی جرات نکرده بهم اخطار بده یا تاپیک هامو حذف کنه و خودم هم از بس مهربونم به هیچ احدی اخطار ندادم ( اما تاپیک حذفیدم ) دیگه عقده ای شدم اومدم اینجا بلکه اخطار بگیرم ببینم این اخطار چی هست چه رنگیه . ادم بعد از اخطار گرفتم چه حسی پیدا میکنه و ................ . بلکه یک کم جذبه و ژست مدیریتی یاد بگیرم .

خلاصه برا هیجانش اینجام

خو به من چههههههههههههههههههههههههههههههههه خو ،من که نازش کردم دیگه کاری از دسم برنمیاد خوووووووووووووووووووووو

پرییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو به من چههههههههههههههههههههههههههههههههه خو ،من که نازش کردم دیگه کاری از دسم برنمیاد خوووووووووووووووووووووو

پرییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

نازش کردی ؟؟؟؟؟ خوب پس وظیفه اتو انجام دادی . البته می تونستی چند تا افسانه هم در مورد مهر و محبت و ..... بهش بگی خوابش ببره.

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال جالب - من توی لیست اعضا جستجو کردم دیدیم علاوه برWarning- ربات -ما داری دو Warning دیگر به نام های blue , Error هم بوده ایم- به علاوه زمانیکه من اخطار گرفتم این افراد آفلاین بوده اند - داخل پروفایلWarning شدم - بسیاری از کاربران مشکل مشابه داشته اند - یعنی اخطار مطلب نا مربوط است دربافت کرده اند .
فرد اخطار دهنده تا به حال به جز اخطار دادن هیچ فعالیتی نداشته است . وقتی همه اینه ها ر ا جمع بندی کردم به این نتیجه رسیدم که بسیاری از اخطارها توسط سیسیتم طراحی شده به عنوان خطا یا تذکر توسط خود سایت ( یک نرم افزار ) داده می شود - بدین طریق که اگر شما از کلمات ممنوع یا تایپک ها نامرتبط با عنوان اصلی استفاده کنید سیستم اتوماتیک تاپیک شما را حذف می کند و پیام مشابهی برای شما میفرستد .
این روش یکی از روش هایی است که برای فلیتر کردن Fliter ( دقت کنید ) وب سایت ها استفاده می شود.

hosseinassar

مدیر ارشد
یه سوال جالب - من توی لیست اعضا جستجو کردم دیدیم علاوه برWarning- ربات -ما داری دو Warning دیگر به نام های blue , Error هم بوده ایم- به علاوه زمانیکه من اخطار گرفتم این افراد آفلاین بوده اند - داخل پروفایلWarning شدم - بسیاری از کاربران مشکل مشابه داشته اند - یعنی اخطار مطلب نا مربوط است دربافت کرده اند .
فرد اخطار دهنده تا به حال به جز اخطار دادن هیچ فعالیتی نداشته است . وقتی همه اینه ها ر ا جمع بندی کردم به این نتیجه رسیدم که بسیاری از اخطارها توسط سیسیتم طراحی شده به عنوان خطا یا تذکر توسط خود سایت ( یک نرم افزار ) داده می شود - بدین طریق که اگر شما از کلمات ممنوع یا تایپک ها نامرتبط با عنوان اصلی استفاده کنید سیستم اتوماتیک تاپیک شما را حذف می کند و پیام مشابهی برای شما میفرستد .
این روش یکی از روش هایی است که برای فلیتر کردن Fliter ( دقت کنید ) وب سایت ها استفاده می شود.

اخطاری که داده میشه توسط یک ربات هست

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
نازش کردی ؟؟؟؟؟ خوب پس وظیفه اتو انجام دادی . البته می تونستی چند تا افسانه هم در مورد مهر و محبت و ..... بهش بگی خوابش ببره.
اره به خدا اسنادش موجوده.....
باشه ایشالا دفه بعدی...

hosseinassar

مدیر ارشد
والا دیروز گفتم تاپیک اتیلا هم واسه خالی کردنه حرصشه ... اما دیدم امروز 3 تا تاپیک اینجوری دوباره زده شد ....

بهتره این بحث ها تموم بشه هر چی زود تر ..

;)
بله دیگه
اگه هر کسی به خاطر اخطار و تذکر یه تاپیک بزنه
کل تالار میشه از این تاپیکا :D

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله دیگه
اگه هر کسی به خاطر اخطار و تذکر یه تاپیک بزنه
کل تالار میشه از این تاپیکا :D

دقیقا ....

خود من تاپیکایه تالار آزادم یکی در میون حذف میشد ....

رفتم با آرامش تو دفتر مدیریت پیر جو اسم تاپیکامو گفتم دلیلشو خواستم ...

ایشونم توضیح دادن ...

به کاربرا از همین ا اعلام میکنم این بهترین راهه ..

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظور من از زدن این تاپیک این بود که توجیه بشم برای چی تذکر دریافت کردم - شما می تونید از کسایی که تاپیک رو دنیدبپرسید آیا مشکلی بود ؟
اگر این تاپیک رو تو فارس نیوز هم زده بودم قفل نمی شد . می خواستم بودم اگر اشتباهی کردم دیگه تکرار نکنم - سوال پرسیدم - مثل اینکه شما هنگام رانندگی ناگهان توسط افسر پلیس متوقف و جریمه بشید و افسر هم چیزی درباره خلافی کردید نگویددرحالی که شما فکر می کنید همه چیز درسته بوده
تایپک در همان چند دقیقه تعداد زیادی بیننده و پاسخ داشت .

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظور من از زدن این تاپیک این بود که توجیه بشم برای چی تذکر دریافت کردم - شما می تونید از کسایی که تاپیک رو دنیدبپرسید آیا مشکلی بود ؟
اگر این تاپیک رو تو فارس نیوز هم زده بودم قفل نمی شد . می خواستم بودم اگر اشتباهی کردم دیگه تکرار نکنم - سوال پرسیدم - مثل اینکه شما هنگام رانندگی ناگهان توسط افسر پلیس متوقف و جریمه بشید و افسر هم چیزی درباره خلافی کردید نگویددرحالی که شما فکر می کنید همه چیز درسته بوده
تایپک در همان چند دقیقه تعداد زیادی بیننده و پاسخ داشت .

دقیقا پست بالا سرتو نیگا ...

راهشو بهت گفتم ..

بالا