با چند میلیون حاضری ‌حجاب نداشته باشي؟!

دانش +جو

عضو جدید
به گزارش خبرنگار وبلاگستان مشرق، نويسنده وبلاگ انسانم آرزوست در آخرين مطلب خود نوشت: با شنیدن اسم فوتبال و فوتبالیست ناخودآگاه اذهان به سوی تیم های استقلال، پیروزی و بی اخلاقی و حاشیه های اطراف آن می رود. اخبار فوتبالیست ها و مربیان حاشیه سازشان به صورت آنی و بی درنگ در رسانه های جمعی و در سطحی وسیع منتشر و جنجال آفرین می شود. سقوط منشور اخلاقی فدراسیون از دستان فوتبالیست ها تیتر اول رسانه ها می شود و بر بی اخلاقیشان فریاد می کشند!
اما در هیاهوی تنش های مستطیل سبز چهره ای گمنام در این حرفه بی ادعا می درخشد و سکوت را همراه هدف بلندش می کند. بعید است نام فوتبالیست ایرانی خانم محمودی را شنیده باشید!

محمودی، جوان خوش آتیه کرمانشاهی است که پرچم ایران را با اخلاق مداری برافراشت. کسب کاپ اخلاق در سال گذشته مسابقات لیگ برتر و کسب مقام خانم گلی فوتبال ایران در كل 20بازی سال گذشته از افتخاراتی است که نصیب این ملی پوش فوتبال بانوان کشورمان شده است.

بازیکنی در 20 بازی حتی یك كارت زرد هم نگرفته و خودش معتقد است كه همه خوش‌اخلاقی‌هایش به دلیل فوتبال است. چهره ای که با تمام استعدادش در این ورزش می درخشد بی آنکه رسانه ها نامی از او ببرند. حضور تاثیر گذار محمودی در جام جهانی از چشم تیم های خارجی و مطرحی چون اینترمیلان ایتالیا دور نماند و یکی از گزینه های منتخب تیم ایتالیایی شد.
در پی تماس های مسئولین این تیم با او ، محمودی پیشنهاد وسوسه انگیز آنها را به دلیل رعایت حجاب رد کرد و پرچم اصالت و شرافتش را برافراخت. کسی که شرافت و حجابش را با اسکناس های رنگین و پیشنهادهای وسوسه انگیز خارجی معاوضه نکرد.
این اتفاق در حالی رخ داد که در سویی دیگر بعضی از زنان بازیگر این کشور با توهماتی که بیگانه برایشان ساخته اند، دست به ترک خاک وطن می زنند و خود را مبدل به بلندگوی بیگانه می کنند. این افراد چنان چهره بی هویت خود را اشکار کرده اند که گویی هرگز در بین مردم متعهد و با شرافت ایران نبوده اند.
از سوی دیگر نیز رسانه های داخلی در حالی که باید این افراد را چون کالای بی مصرفی به زباله دان تاریخ بیاندازند با انتشار اخبار چگونگی زندگی انها در خاک بیگانه به ترویج کار ضداخلاقی این افراد کمک می کنند اما در مقابل چهره هایی چون بیان محمودی بازیکن حرفه ای و با اخلاق و متعهد ایرانی در سکوت رسانه های ناپدید می شوند و انسانهای بی ارزشی چون لاکانی و فراهانی موضوع بحث و تیتر اول اخبار می شوند.

qazale

عضو جدید
واقعا باید بهش افرین گفت.این مطلب قابل توجه اوناییه که میگن حجاب مانع پیشرفته...................................
البته ما تو باشگاه از این جور افراد نداریم منظورم با اون یکی ها بود

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوالت واقعا مسخرست...
من حجابمو دوست دارم با پولم قابل عوض شدن نیست

مسخره نیست وقتی که خیلی ها هستن که به خاطر پول و شهرت دست به معاوضه و یا فروش حجابشون میکنن.
نام ببرم؟

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از دوستای خواهرم مجرد که بود حجابش کامل بوده یعنی ی تارموشم معلوم نبود ولی از وقتی ازدواج کرده موهاش بیرون .........

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم اگه میلیاردها به من پول بدن حاضر نیستم حجابم رو از دست بدم چون واقعا تاثیرشو تو زندگیم دیدم;)

بااینکه اکثردوستای مدرسه ودانشگاهم بی حجابن خداروشکر تابه حال نتونستن درمن تاثیر بذارن

اگه دست من باشه حجابم رو سفت وسخت تر میکنم
اما

بعضی ازافراد امروزی جامعه ی ماظرفیتشوندارن وبه عقایددیگری احترام نمیذارن:mad:

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی سفت سختتر؟
یعنی الان چادر سر میکنید دیگه؟ سفت تر از این رو بنده؟ چجوری؟

سفت وسخت ترش حالت های مختلف داره::redface:
یکیش مثلا آوردن مقنعه ... یه درجه جلوترازپوشش مو(که من همین یه موردرو می پسندم)
موردهای بعدی بستگی به جلو آوردن مقنعه..یاچادرداره هرچی درجه بالاتربره اوناپایین ترمیان
مرحله آخرش فوقش نقاب میذارن دیگه:confused:

کاملاتوضیحم شفاف بود؟
درضمن:
1_چادرگذاشتن دلیل باحجابی نیست.
(خیلی هاطوری چادرمیذارن که اگه نذارن بهتره)
2_من یه چیزی گفتم حالا شما چراوارد جزئیات شدید.

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این تازها وارد که با چندین اسم تایپیک زده و همه هم با هم ثبت نام کردند رو مدیریت سایت مبینه
میشه راحت ای پی رو دنبال کرد و اجازه چنین کاری رو نداد

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جالبش اینه که خودش سوال میکنه و خودش پاسخش خودش رو میده

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله میدونم چادر نشانه حجاب نیست ولی حجاب سفت و سخت چادر لازم داره دیگه
اتاقا از اون مدل چادریا که فرمودید من انقدر دوست دارم
نقاب؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه دوره ناصرالدین شاهه؟ الان تو تهران نقاب بزاری، مردم از ترس عامل انتحاری سکته میکنن
من خودم 1 بار اومدم سوار مترو شم، 1 زنی با 1 کیف بزرگ، با چادر و نقاب سوار مترو شد، گفتم یا خدا الانه که بترکونه، با کله پریدم بیرون. البته مثله اینکه من اشتباه کردم، چون بعدش خبری نشد

اما به نظرمن چادر گذاشتن وپوشش مو هنوزبه اون مرحله ی سفت وسختش نرسیده
شاید به خودم خیلی سخت میگیرم

مطمئن باشید نقاب نمیذارن بذارین همون موردای اول رو رعایت کنن نقاب پیشکششون

بعضی ازخانم های طرفای جنوب کشوربه چشماشون نقاب میزنن شاید خانمی که دیدین اهل همونجاها باشه

سپاس به خاطر اینکه یه راه ترسوندن اقایون روبهم یاد دادین:redface:

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تازها وارد که با چندین اسم تایپیک زده و همه هم با هم ثبت نام کردند رو مدیریت سایت مبینه
میشه راحت ای پی رو دنبال کرد و اجازه چنین کاری رو نداد
ببخشید یه سوال الان منظورتون کی بود؟

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه منظورش منم، که باید بگم من هیچ کار خلافی نکردم و در اوج مظلومیت اخراج شدم
شدیدا از مدیریت گله دارم
و دلیلی برای نبودنم نمیبینم

ey baba khodeton ro lo dadin ke
mashkok mizanin
chikar kardin ke ekhrajeton kardan han
man fekr kardam shoma baradar mosbat hastin ke az on jor dokhtara khosheton miad
naomimd shodam:w16:

Meisam007

عضو جدید
اینا هم دلشون خوشه ملت دارن از بیکاری و فقر میمیرن به هزار خلاف روی میارن دیگه این حجاب کیلو چنده! میتونی مشکل بیکاری رو حل کن بهش افتخار کن!

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا هم دلشون خوشه ملت دارن از بیکاری و فقر میمیرن به هزار خلاف روی میارن دیگه این حجاب کیلو چنده! میتونی مشکل بیکاری رو حل کن بهش افتخار کن!

اين بيچاره نتونست
شما يه مشكل حل كن ما بهت افتخار كنيم

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما دلت ناخوشه ما چیکارکنیم
اقای محترم حجاب فروشی نیست
گذاشتیم شما حل کنید تایه حالی کنیدو ازاین ناخوش بودن بیرون بیاین

A R M A N

عضو جدید

این دو تا چه ربطی دارن آخه این چه حرفیه

nice

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
انسانها دارای فرهنگها و غقاید و جهان بینی های مختلفی هستند . منجمله در مورد حجاب

اونهایی که حجاب رو از روی اعتقادشون رعایت میکنند ( نه از روی ترس گشت ارشاد یا قوانین اداره و ... ) مسلمه که در هر محیطی که باشند حجابشون رو رعایت میکنند ولو در خارج از کشور

گروهی هم هستند که اساسا حجاب به معنی پوشش سر رو قبول ندارند و اونو رعایت نمیکنند و اونو نوعی اسارت میدونند و میشه اینطوری در مورد اونا گفت : با چند میلیون حاضری حجاب داشته باشی ؟؟!!

در مورد هر دو گروه اینکه بخوایم با پول در مورد حجاب باهاشون صحبت کنیم امری مضحک بنظر میرسه !

rgho

عضو جدید
جالبه برام :huh:تایپیکایی که درمورد حجاب و دین و مسایل مربوط دین باشه بچه ها دنبال این هستن ببینن به چه دردشون میخوره و چه مشکلی از جامعه حل میکنه ولی اگه درمورد بازیگر یا خواننده یا مسائل دیگه ای باشه که هیچ مشکلی رو از جامعه حل نمیکنه همون کاربرای قبلی میان توش پست میذارن و این سوالا که به چه دردی میخوده رو یادشون میره بپرسن!
حداقل نتیجه این تایپیک اینکه به خیلی ها یادآوری بشه هستن آدمایی که بخاطر حجاب از پول و..... میگذرن.

Meisam007

عضو جدید
اين بيچاره نتونست
تا زمانی که نون بعضی ها تو این چیزا باشه که بخوان بهش افتخار کنن یا کلی هزینه کنند که بزور هم که شده حفظش کنند بعید هست حل بشه!

شما دلت ناخوشه ما چیکارکنیم
اقای محترم حجاب فروشی نیست
گذاشتیم شما حل کنید تایه حالی کنیدو ازاین ناخوش بودن بیرون بیاین
میخریم 3 تا صد تومن !
شما خوش باش تا آفتاب دولتت بدمد!

این دو تا چه ربطی دارن آخه این چه حرفیه
nice

جواب قشنگی بود
مرسی

جواباتون منو کشته یکم در نوشابه بدید ما هم وا کنیم!