با زمستون خدافظی کن...

A.mohsenzadeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
با زمستون خدافظی کن...:smile:
زمان کمی مونده تا زمستون تموم شه و بهار دوباره همه جارو سر سبز کنه.هرچند که الآنشم درختا واسه پیشواز بهار دارن سبز میشن اما بیاید از زمستون 91 خدافظی کنیم.;)
:thumbsup2:
:victory:
:crying2:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمستون جونم خدافظ..هر چند امسال زیاد برف نیومد ولی سرد بود منم هر وقت میرفتم بیرون همیشه دماغم از سرما سرخ میشد و مضحکه عام و خاص میشدم...اکشالی نداره

بای بای...eti68...
;)

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز
من عاشق زمستونم ،کاش تموم نمیشد:(خدافظ زمستون جونم ،ممنون دوست گلم:gol::gol::gol:

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
خب اینجا که زمستون نداشتیم :biggrin: ولی خب خدافظ :) ا اا ا ا ا ا ا چقد رو داره این خدافظ دیگه :mad: :D

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا اینجاش که سال خوبی برام نبود ... تو این چند روز ببینم چی میشه .... میخوام صد سال خدا حافظ همچین روزهای بدی نباشه ..... روزهای خوب نیاز به حفاظت دارن نه روزهای بد....
thanks

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی چی رو خداحافظ.......آقا یکی بیاد این زمستون از سمت ما بندازه بیرون....تازه یادش اومده هو باید سرد باشه ...برف بباره :| .....اوضاعیه ها ....من کماکان در بخاری ام ....... ما عید هم زمستون داریم :)

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خداحافظ زمستون جون
دلم برات تنگ میشه:cry:

خداحافظ همین حالا
همین حالا که من تنهام

دلم گرفت زمستون جون
نمیدونم سال دیگه میبینمت یا نه
ولی بدون خیلی دوستت دارم:cry::smile:

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی چی رو خداحافظ.......آقا یکی بیاد این زمستون از سمت ما بندازه بیرون....تازه یادش اومده هو باید سرد باشه ...برف بباره :| .....اوضاعیه ها ....من کماکان در بخاری ام ....... ما عید هم زمستون داریم :)

خداییشم تو نامیدی کامل بیشتر از این انتظار نمیره:D
پایان.:cool:

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمستون عزیز میدونی که چقدر دوست دارم

میدونی که شاه فصلایی برام

ناراحتم که داری تموم میشی

ولی من منتظرت میمونم تا سال بعد

بوس. عاشق تو ستاره

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش زودی نمیگذشت....
خیلی زود این سالم تموم شد...
انشالله همه در سال جدید با هم باشیم و موفق و سلامت و خوشبخت...
زمستون سال 91 خدانگهدارت....
:smile::gol::gol::gol:

EYES

عضو جدید
خداحافظ..امیدوارم امسال ساله برآورده شدن آرزوهای خوب باشه برای همه...
آمین........

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
من كلا از زمستون و سرما بدم مياد ولي اين زمستون ديگه اخرش بود...برو به جهنم زمستون 91!كاش همه فصلا بهار بودن...البته ي خوبيم زمستون داره اونم اينكه ميدوني اخرش ي روز تموم ميشه و بهار مياد ولي پاييز لعنتي چي كه روزهاي دلگيرش انقد كش ميان كه ميخورن به زمستون سرد...