با جنس مخالف دوست بودن یا نبودن ؟؟ مساله این است...

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
منصووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووور

مهرگا

عضو جدید
خوب قبلش لطف کن مشخص کن که ازدواج کردن با نامزدی یا دوستی چه فرقی داره صرفا به خاطر اون اسمی که میره تو شناسنامه ی هم با هم فرق دارن نه؟من معتقدم اگر قبل از ازدواج با پسری در ارتباط نباشه یه دختر یاد نمی گیره با پسرا چطوری برخورد کنه.کم کم دل شوهرشو میزنه.باید در ارتباط باشه با پسرای مختلف تا بدونه چی میخواد.چشم بسته که نمیشه ازدواج کرد.اکثر دختراییم که بدون آشنایی قبل از ازدواج همسرشونو انتخاب می کنن شکست میخورن چون انتخابشون چشم بسته بوده.آفرین به دخترایی که بدون اینکه بشه اسمشونو گذاشت جلف با پسرا در ارتباطن و دوست میشن ولی حریم خودشونو حفظ میکنن[/QUOTEازجایی به بعدنمیشه حریمارورعایت کرد.رعایت کردنش سخت سخت میشه

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
میشه بپرسم شما آمار چه کشوری رو دارید؟؟ اونجا دلایل ازدواجشون منطقی تر از کشور ماست به همین دلییل آمارشون کمتر از ماست.
تو کشور ما خیلی از طلاق ها بخاطر بحث های جنسی هستش!!!ما هنوز این قضیه برامون حل نشده هستش.چه برسه به بقیه مشکلات!!!
تو کشور ما حتی خیلیا هستند که به خاطر بحث جنسی ازدواج میکنند.

ببخشید که دوباره وارد بحثتون شدم
منظورتون از مسائل جنسی چیه !
به نظر من همه به خاطر مسائل جنسی ازدواج می کنند !
چون انسان به طور غریزه وار نیاز به جنس مخالف داره تا احساس آرامش کنه !
نیاز داره به بک فردی که همیشه پشتیبانش باشه ! تو سختی ها کمکش کنه !
و حتی مسائل رختخوابی ( با عرض پوزش ) اینها جزی از زندگی انسان هستند و به نظر من انسان برای مجموعه ای از انها ازدواج می کند !
کمتر کسی ر. دیدم به خاطر مسائل انسانیت واقعی ازدواج کنه !
بحثش خیلی سنگینه !

راستی در مورد اینکه بیشتر طلاقات به خاطر مسائل جنسی هست شما مدرک خاصی دارید ! من هم شنیدم ! خیلی هم !
اما با عقلم جور در نمیاد!

mahtab 2

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من اگر در هر موضوعی حد و مرز و رعایت کنی میتونی ارتباط معقول و تعریف شده داشته باشی

لاله@

عضو جدید
به عنوان یک پسر اینو به شدت تکذیب می کنم !
من بین دخترا نیستم بین پسرا که هستم !
الآن هم ترم آخر کارشناسیم دیگه از این خبرا هم نیست !

من قصد جسارت نداشتم. اما چیزیه که میبینم.راستش برام جای سوال بود.ممنون که جواب دادین.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
اطلاعات من درموردسوئدهستش.البته تواین مسئله باهاتون هم عقیده ام که خیلی ازطلاقاوازدواج بیشتربه بحث جنسی مربوط میشه

من در مورد کشور سوئد فقط اینو میدونم که کشور خوبی برای ایرانیاست.چون خیلیا برای ادامه تحصیل اونجا میرند.و در کل کشور سوییس و سوئد کشورایی هستند که مردمشون از زندگی کردن بیشترین لذت رو میبرند

sed ali

کاربر ممتاز
به نظر من دونستم در باره جنس مخالف کاملا درسته !
و خیلی نیاز هست !
اما با دوستی فرق دارد .
البته منظور من از دوستی ، روابط خیلی عادی 2 نفر نیست .
اینها جز باید های روابز اجتماعی هستن .

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من میشه در مورد جنس مخالف شناخت کامل پیدا کرد بدون اینکه باهاش دوس شی.
دوستی به طور ناخود آگاه باعث وابستگی و ایجاد علاقه میشه که خیلی وقتا واقعا دو طرف نمیدونن که چرا همدیگرو دوس دارن.فقط به صرف اینکه به هم عدات کردن فک میکنن همو دوس دارن.
من خودم با این نوع دوستی ها مخالفم چون هم ذهن رو درگیر میکنه هم باعث ایجاد علاقه ی غیر منطقی میشه.اینا در صورتیه که دو طرف اعتدالو رعایت کنن.اگه رعایت نکنن مطمئنا ضررش بیشتر از اینه و حرف آبروی دو طرف به میون میاد.
من به عنوان یه دختر اذیت میشم اگه بفهمم همسرم قبل از من با کسی رابطه داشته و یه جورایی به نظرم دسته دوم میشه:surprised:

مهرگا

عضو جدید
من در مورد کشور سوئد فقط اینو میدونم که کشور خوبی برای ایرانیاست.چون خیلیا برای ادامه تحصیل اونجا میرند.و در کل کشور سوییس و سوئد کشورایی هستند که مردمشون از زندگی کردن بیشترین لذت رو میبرند
آره اززندگی لذت میبرن.واقعاهم جای خوبیه برای زندگی.ولی آمارطلاقشونم کم نیست.درمجموع سختی کارتورابطه دختروپسراینه که معمولانمیشه حریمارورعایت کرد.وقتی هم حریما رعایت نشه.هر2طرف آسیب میبینن

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره اززندگی لذت میبرن.واقعاهم جای خوبیه برای زندگی.ولی آمارطلاقشونم کم نیست.درمجموع سختی کارتورابطه دختروپسراینه که معمولانمیشه حریمارورعایت کرد.وقتی هم حریما رعایت نشه.هر2طرف آسیب میبینن

من در مورد کشور سوئد اطلاعاتم در همین قدر بود.و مطمئنا شما اطلاعاتتون بیشتر از منه.در هر صورت صحبتاتون به واقعیت نزدیکه.

واقعا در این رابطه هیچ موقع یه نظر با قطعیت نمیشه داد

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه قدر متنش طولانیه ،
همیشه اینقدر زیاد مینویسن که اصل افرادی که باید این مطالب رو بخونن فراری بدن.آخه اون کسی که توی (دختر/پسر) بازیه حال داره بیشتر از 4 خط درباره ی این موضوعات چیزی بخونه؟

loe kan

عضو جدید
آخه این واقعا احمقانست اگه قراره تو دوستی شکست بخوری حد اقل دوست بودین ولی اگه با همون طرف ازدواج کنی بدون اینکه دوست باشی بدبختیت صد در صده.دوستی باید تو زندگی دختر پسرا باشه.باید قبل از ازدواج با همسر آیندت در ارتباط باشی.بشناسیش رابطه صمیمی داشته باشی تو موقعیتهای مختلف آزمایشش کنی.بعد ازدواج کنی این که سرتو بندازی پایین بشینی سر سفره ی عقد خود کار احمقانست.مال خونواده های بی فرهنگه.آدم فهم داره میفهمه بدون شناخت نیشه یکیو واسه آینده انتخاب کرد.آخه رو چه حسابی بدوت شناخت وارد زندگی مشترک بشه آدم

مهرگا

عضو جدید
آخه این واقعا احمقانست اگه قراره تو دوستی شکست بخوری حد اقل دوست بودین ولی اگه با همون طرف ازدواج کنی بدون اینکه دوست باشی بدبختیت صد در صده.دوستی باید تو زندگی دختر پسرا باشه.باید قبل از ازدواج با همسر آیندت در ارتباط باشی.بشناسیش رابطه صمیمی داشته باشی تو موقعیتهای مختلف آزمایشش کنی.بعد ازدواج کنی این که سرتو بندازی پایین بشینی سر سفره ی عقد خود کار احمقانست.مال خونواده های بی فرهنگه.آدم فهم داره میفهمه بدون شناخت نیشه یکیو واسه آینده انتخاب کرد.آخه رو چه حسابی بدوت شناخت وارد زندگی مشترک بشه آدم
آخه قضیه اینه دوست صمیمی شدن وازهم دیگه شناخت پیداکردن 2 تامسئله متفاوته

loe kan

عضو جدید
خوب صمیمی هم بشه مشکلی نداره.تا جایی که انقد وابستگی ایجاد نشه که اگه یه موقع طرفو از دست داد بش ضربه بخوره.وابستگی به همه چی بده.ولی صمیمیم بشه مشکلی نیس.

مهرگا

عضو جدید
خوب صمیمی هم بشه مشکلی نداره.تا جایی که انقد وابستگی ایجاد نشه که اگه یه موقع طرفو از دست داد بش ضربه بخوره.وابستگی به همه چی بده.ولی صمیمیم بشه مشکلی نیس.
آخه اگه باکسی به نیت ازدواج صمیمی بشی. بعدشم بهش نرسی ضربه میبینی.مگه اینکه قصدازدواج درمیون نباشه

loe kan

عضو جدید
به نیت ازدواج که دویت نمیشن اول دوس می شن بعد تصمیم میگیرن ازدواج کنن

sed ali

کاربر ممتاز
به نیت ازدواج که دویت نمیشن اول دوس می شن بعد تصمیم میگیرن ازدواج کنن

حالا چه ازدواج کنن و چه ازداج نکنن متضرر میشن !
اینم فراموش نکنین ایم دلبستگی دست خود ادم نیست بلکه کم کم بوجود میاد
یهو می بینی که یهش عادت کردی در صورتی که اون می خواد بره ( مخصوصا دختر ها تو این وقت ها بیشتر دل می ببندند و بیشتر هم آسیب مب بینند )

مهرگا

عضو جدید
یهو می بینی که یهش عادت کردی در صورتی که اون می خواد بره ( مخصوصا دختر ها تو این وقت ها بیشتر دل می ببندند و بیشتر هم آسیب مب بینند )
بعضی موقع هاهم پسرابیشتردل میبندن

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز

بدجوری تاییدمیشود یهودیدیددختره نتونست طرف روفراموش کنه حالا یکی بیادبدبختو نجات بده

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
به نطر من نبودن بهتره ..اخه فقط دردسر داره ...