باید مرد باشی تا اینها رو بفهمی...

taha894

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید مرد باشی تا بفهمی شبها وقتی خسته میای خونه و کسی منتظرت نیست یعنی چی...باید مرد باشی تا بفهمی که خستگی کار ِ بیرون رو هم خودت تنهایی باید به دوش بکشی،نهایتا با چند نخ سیگار و قهوه و چای و مشروب و کوفت و زهر مار، یعنی چی!...باید مرد باشی تا بفهمی چقدر دردناکه وقتی روزهای هفته هیچ فرقی با هم نداشته باشن!...باید مرد باشی تا بفهمی که صبح جمعه تنها از خواب بیدار شدن نمی ارزه به تعطیلیش!...شاید هم نه...زن و مرد فرقی نداره...باید تنها باشی تا اینارو بفهمی...باید بی کس و داغون و خراب و مست و لعنتی باشی!!...

آخی .... چه دل پری داری شما !!! :cry:

انشاالله هر چه زودتر از تنهایی در بیای .... :D

mjvm

کاربر فعال گروه کیفیت مهندسی صنایع
باید مرد باشی تا بفهمی شبها وقتی خسته میای خونه و کسی منتظرت نیست یعنی چی...باید مرد باشی تا بفهمی که خستگی کار ِ بیرون رو هم خودت تنهایی باید به دوش بکشی،نهایتا با چند نخ سیگار و قهوه و چای و مشروب و کوفت و زهر مار، یعنی چی!...باید مرد باشی تا بفهمی چقدر دردناکه وقتی روزهای هفته هیچ فرقی با هم نداشته باشن!...باید مرد باشی تا بفهمی که صبح جمعه تنها از خواب بیدار شدن نمی ارزه به تعطیلیش!...شاید هم نه...زن و مرد فرقی نداره...باید تنها باشی تا اینارو بفهمی...باید بی کس و داغون و خراب و مست و لعنتی باشی!!...

به امید رفتن به کره ی جنوبی سرزمین آرزوها همه ی این ها قابل تحمله (تنهایی رو می گم)
هدف داشته باشی این ها همش شوخیه!!!

Farez 132

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایی؟

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز

امیدوارم تو زندگیتون عشق حقیقی را تجربه کنید جمعه ها همیشه بعداز ظهرش دلگیره.:(

terajedi21

عضو جدید
با خودم به اتفاق رسیدم که یه همدمی پیدا کنم:surprised:خودم دیگه خسته شدم!یکی رو میخوام شب سرد و سیاه من گرم نورانی کنه البته امان از محدودیت ها و دورویی ها امان و داد از این مملکت متنفرم از قوانین و شرعیات خلاف شریعت انسانی!خدایا به دادمان برس هرچیزی یه حدی داره تا کی باید تحمل کرد اخه چرا باید وضع من اینطور باشه اگه قرار همین طور ادامه پیدا کنه بکشمان البته به سوی ازادی!:D:razz::gol:

hoomanghaderie

عضو جدید
جدی باشیم ؟

جدی باشیم ؟

نظر من :
اگه شرایطشو داری حتما ازدواج کن (با کسی که واقعا" قلبت براش میزنه ) .
سعی نکن با طبیعت مبارزه کنی چون تو خسته میشی اون نمیشه !!!
قانون دنیا به جفت بودن حکم میکنه . قبول یا انکارش با خودت .
استفاده از کلمه (خر شدن) برای ازدواج کردن به شوخی هم جالب نیست .
اختیار با تو اما مسولیت هم با تو .

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر من :
اگه شرایطشو داری حتما ازدواج کن (با کسی که واقعا" قلبت براش میزنه ) .
سعی نکن با طبیعت مبارزه کنی چون تو خسته میشی اون نمیشه !!!
قانون دنیا به جفت بودن حکم میکنه . قبول یا انکارش با خودت .
استفاده از کلمه (خر شدن) برای ازدواج کردن به شوخی هم جالب نیست .
اختیار با تو اما مسولیت هم با تو .

کاملا درست میگی
راهی که باید رفت ولی مهم اینه که اول شرایطشو داشته باشی که البته یه چیز نسبییه و بسته به سلایق فرق میکنه
ولی مهمترینش اینه که کسی رو پیدا کنی که همه جوره بفهمتت که این سخته

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرد و تنهایی از اول همیشه با هم بودند
مردان کمی هستند که تنها نیستند.ازدواج پایان تنهایی نیست

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خود کرده را تدبیر نیست

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخی قربون اون دلت برم
کاش دختر بودم............

v.mirzadeh

عضو جدید
داداش دلت گرفته احساس تنهايي مي كني غمت نباشه فقط سرت بزن به ديوار

masih.sh

عضو جدید
نه وقتی دور و برت هم شلوغ باشه از دوستای بی معرفت این چیزا را خوب میفهمی
وقتی همیشه ادعای رفاقتن، ولی یه جو مردونگی تو وجودشون نیست این چیزا را خیلی خوب میفهمی

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین مواظب باش این.... به هر لباسی در میان تا پسر مظلومی مثل تورو از تنهایی در بیارن مواظب باش

نصیحت یه همکار

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنهایی خیلیم بد نیستااااااااااااا.....قدرشو بدون بابا....:w00:

:w05:

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ آخ آخ

درك ميكنم

تنهاييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي

سخته سخته

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنهایی خیلیم بد نیستااااااااااااا.....قدرشو بدون بابا....:w00:

:w05:
برو بابا

خيلي هم بده

تنهايي مشكلات كمتره اما زندگي بي مزه است

دو تايي حالش بيشتره........... همين مشكلات و گير دادن هاش حال ميده .......كجايي؟....چكار ميكني؟
همين بيست سوالي هاش كه به زندگي معني ميده.....

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو بابا

خيلي هم بده

تنهايي مشكلات كمتره اما زندگي بي مزه است

دو تايي حالش بيشتره........... همين مشكلات و گير دادن هاش حال ميده .......كجايي؟....چكار ميكني؟
همين بيست سوالي هاش كه به زندگي معني ميده.....
حال تنها چطوره اول اینو بگو....:w12:

بعدم اصلانم حال نمیده....بابا سری که درد نمیکنه رو دسمال نمیبندن به خدا.....از من به شما نصیحت:D