باراجین

fatemeh_ch

عضو جدید
یه دفه دلم واسه دانشگاه باراجین تنگ شد .......
:(توصیه میکنم دوستان نهایت استفاده رو از امکانات دانشگاه ببرن

eng-zeinab

عضو جدید
:(توصیه میکنم دوستان نهایت استفاده رو از امکانات دانشگاه ببرن[/QUOTE
ما سعی داریم جای خالی دوستان رو پر کنیم هر چند که نمیشه!!!!!! چشم حتما قول میدیم از این فرصتا استفاده کنیم واقعا باراجین تکه فکر نمی کردم این طوری باشه!!!!!!!!!!!!!:gol:

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:(توصیه میکنم دوستان نهایت استفاده رو از امکانات دانشگاه ببرن[/QUOTE
ما سعی داریم جای خالی دوستان رو پر کنیم هر چند که نمیشه!!!!!! چشم حتما قول میدیم از این فرصتا استفاده کنیم واقعا باراجین تکه فکر نمی کردم این طوری باشه!!!!!!!!!!!!!:gol:

تا کسی نره باراجین که نمیفهمه تکه:smile:

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقای مهندس من ترم یکم تازه اومدم به این دانشگاه....اونی هم که نمونه سوال میخواست من بودم .دوست عزیزم زینب جون از طرف من نوشت!!!!!

شرمنده نمیتونم کمک کنم:(، البته علی اقا لینک گذاشتن

eng-zeinab

عضو جدید
شانست صنایع غذایی میخونی، اگه تولید صنعتی بودی تو بعضی از پروژه هات میتونستم کمکت کنم
100 امتیاز مثبت همین جوری به مهندس مهربون بد بختابه دیگه چیکار کنیم خودمون باید جون بکنیم والا انقد دنبال نمونه سوال گشتیم!!!!!!!!!!!!!

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
100 امتیاز مثبت همین جوری به مهندس مهربون بد بختابه دیگه چیکار کنیم خودمون باید جون بکنیم والا انقد دنبال نمونه سوال گشتیم!!!!!!!!!!!!!

نمونه سوال مهم نیست مهم اینه که بدونی چجوری از همون جزوت نمره بگیری، من هیچ درسی اونجا نیفتادم هیچی درسی رو هم حذف نکردم، 95% نمونه سوال نداشتم، هر چند معدلم خوب نشد:D

eng-zeinab

عضو جدید
نمونه سوال مهم نیست مهم اینه که بدونی چجوری از همون جزوت نمره بگیری، من هیچ درسی اونجا نیفتادم هیچی درسی رو هم حذف نکردم، 95% نمونه سوال نداشتم، هر چند معدلم خوب نشد:D
راس میگین ولی اگه بود خوب میشد بالاخره پاس کردین و راحت شدین

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راس میگین ولی اگه بود خوب میشد بالاخره پاس کردین و راحت شدین
شما هم تموم میکنین برای شما زود از این حرفا بزنین بچه ها ترمای اول بیشتر ذوق دارن، ترمای اخر دیگه از زندگی سیرن:D
ما ترم اخری بودیم از قیافه طرف میفهمیدیم ترم چنده:biggrin: یه روز یه پسر رو دیدم شلوار تو مایه های گرم کن پوشیده بود و خیلی شنگول بود و ... خلاصه بهش گفتم ترم اولی هستی نه، گفت اره، گفت ترمای بعدتو باید دید:D

eng-zeinab

عضو جدید
شما هم تموم میکنین برای شما زود از این حرفا بزنین بچه ها ترمای اول بیشتر ذوق دارن، ترمای اخر دیگه از زندگی سیرن:D ما ترم اخری بودیم از قیافه طرف میفهمیدیم ترم چنده:biggrin: یه روز یه پسر رو دیدم شلوار تو مایه های گرم کن پوشیده بود و خیلی شنگول بود و ... خلاصه بهش گفتم ترم اولی هستی نه، گفت اره، گفت ترمای بعدتو باید دید:D
ترم اول= بدو بدو دانشگاه جا موندیااااااااا ،شنگول بودنش که هستیم در حد فیفا همیشه ودر همه حال شادیم ولی برا ترمای آخرم سعی میکنیم که باشیم!!!!!!!!!!!

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خدا رو شکر هر چی خاطره از اونجا دارم خوش بود هیچ خاطره بدی بران نذاشت، البته روزای امتحان و انتخاب واحد اذیت میشیدم ولی کلا سالای خوبی رو اونجا داشتم، ایشالا برای شما بهتر از من باشههههههههههههههههههههه

eng-zeinab

عضو جدید
من خدا رو شکر هر چی خاطره از اونجا دارم خوش بود هیچ خاطره بدی بران نذاشت، البته روزای امتحان و انتخاب واحد اذیت میشیدم ولی کلا سالای خوبی رو اونجا داشتم، ایشالا برای شما بهتر از من باشههههههههههههههههههههه
مرسسسسسسسی مهندس آره بچه ها میگن که انتخاب واحدش استرس آوره!!!!!!!!!!!!!