ای تی ، نرم افزار و یا سخت افزار

sinatao

عضو جدید
سلام
من بین این 3 رشته ای که در تیتر گفتن گیر کردم!بیشتر بین 2 تای اول!
فرق ای تی و نرم افراز چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

rasoulj

عضو جدید
سلام
من بین این 3 رشته ای که در تیتر گفتن گیر کردم!بیشتر بین 2 تای اول!
فرق ای تی و نرم افراز چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام
کار آی تی مراقبت نگهداری و نصب سیستمهای کامپیوتری است و خیلی مهندسی و طراحی محسوب نمیشه
نرم‌افزار علمی‌تر و مهندسی‌تره و بیشتر با طراحی سیستمهای نرم‌افزاری سر و کار داره
سخت‌افزار رو هم مثل رشته برق کاربردی بهش نگاه کن
در مجموع انتظاری که از یک مهندس کامپیوتر توی ایران میره همون آی تی هستش
ولی بنظر من در انتخاب اینها دانشگاه و استادهایی که دارن مهمتر هست. چون توی رشته کامپیوتر از نظر استاد فعلن توی ایران ضعف وجود داره

موفق باشی
دکترای مهندسی کامپیوتر

zhr.asln

عضو جدید
سلام
کار آی تی مراقبت نگهداری و نصب سیستمهای کامپیوتری است و خیلی مهندسی و طراحی محسوب نمیشه
نرم‌افزار علمی‌تر و مهندسی‌تره و بیشتر با طراحی سیستمهای نرم‌افزاری سر و کار داره
سخت‌افزار رو هم مثل رشته برق کاربردی بهش نگاه کن
در مجموع انتظاری که از یک مهندس کامپیوتر توی ایران میره همون آی تی هستش
ولی بنظر من در انتخاب اینها دانشگاه و استادهایی که دارن مهمتر هست. چون توی رشته کامپیوتر از نظر استاد فعلن توی ایران ضعف وجود داره

موفق باشی
دکترای مهندسی کامپیوتر

سلام
اگر درست متوجه شده باشم شما دكتراي مهندسي كامپيوتر دارين پس در اين زمينه با تجربه هستيد، من در مقطع كارشناسي نرم افزار خوندم اما به برنامه نويسي علاقه اي ندارم، با اين شرايط ادامه تحصيل در رشته نرم افزار رو توصيه مي كنيد يا بهتره در رشته آي تي ادامه تحصيل بدم؟

rasoulj

عضو جدید
سلام
اگر درست متوجه شده باشم شما دكتراي مهندسي كامپيوتر دارين پس در اين زمينه با تجربه هستيد، من در مقطع كارشناسي نرم افزار خوندم اما به برنامه نويسي علاقه اي ندارم، با اين شرايط ادامه تحصيل در رشته نرم افزار رو توصيه مي كنيد يا بهتره در رشته آي تي ادامه تحصيل بدم؟

با این شرایط بنظر من آی تی مناسب‌تره

بالا