این یکی دیگه مردونه مردونه ست!!!!دخترا نیان!

Comet1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام داشی!
رفقا من یه سری تجربه با ارزش در مورد دخترا دارم خواستم اونها رو به اشتراک بزارم
و اینکه اگه کسی حرفی داره بگه هم من و هم بقیه یه چی حالیمون بشه
دستتون درست!
اگه میخوای تو رابطه ات با دخترا پیروز تو باشی هیچ وقت بهشون اعتماد نکن!
اگه میخوای تو زندگیت به اون بالا بالاها برسی از شون دوری کن!
اگه میخوای یه کار بزرگ و مهم انجام بدی نذار زنگ خور گوشیت دختر باشه!
اگه واست کار پیش اومد رفتی و 30 روز طول کشید روز 31 بر نگرد چون یکی جاتو گرفته!
اگه خواستی عاشقت بشه یه مدت مداوم بهش محبت کن و تو مسیر زندگیش قرار بگیر آخه دخترا عاشق نمیشن بلکه عادت میکنن.بزار بهت عادت کنن.
همیشه به حرفاشون گوش بده ولی عمل نکن!
فعلا همین هاست! اگه چیزی به ذهنم رسید اضافه میکنم!
فدای همه مردای با معرفت.:gol:

سلام
من به این دعواها کار ندارم.
درست است که شما گفتید که خانم ها تشریف نیاورند، اما شاید ما هم بتوانیم در این بحث به شما کمک کنیم که به نتیجه بهتری برسیم!
اینکه فکر می کنی به دخترها نباید اعتماد کرد را اصلاً قبول ندارم. قابل اعتماد بودن به دختر یا پسر بودن ربطی ندارد. من هم پسرهایی را می شناسم که لحظه ای اعتماد به آنها، پشیمانت می کند. و همچنین دخترهایی با این ویژگی را می شناسم.
نه مردها بدون زن ها به جایی می رسند، نه زن ها بدون مردها. همیشه این تکیه دو طرفه بوده است. پس درست نیست که می گویی "اگه میخوای تو زندگیت به اون بالا بالاها برسی از شون دوری کن!"
اما سومی را قبول دارم.
و اما چهارمی "اگه واست کار پیش اومد رفتی و 30 روز طول کشید روز 31 بر نگرد چون یکی جاتو گرفته!" این موضوع را نه میشه رد کرد، و نه با اطمینان آن را پذیرفت!!!!!!!!
"بزار بهت عادت کنن." این مورد هم از نظر من خصوصیت همه انسانهاست. انسانهای خیلی کمی هستند که عاشق باشند و واقعاً مرد یا زنی که با او همراه هستند را دوست داشته باشند. شاید بهتر باشه با دید آماری نگاه کنیم و از این تعداد بسیار کم نسبت به بقیه انسانها، صرف نظر کنیم.
"همیشه به حرفاشون گوش بده ولی عمل نکن!" شما تا به حال کاری غیر از این می کردید؟ چند بار به حرفی که شنیدید، عمل کردید؟

در کل شاد و موفق باشید.

reza.izadi

عضو جدید
این نظرم خودمه درباره ی این رابطه ی دو نفر:
"برای پایداری رابطه همیشه باید یکی کوتاه بیاید تا این رابطه برقرار بشه"
اگه می تونی کوتاه بیای برو رفیق بازی کن.برو ازدواج کن(بزرگترین اشتباه زندگیت).برو با دختر دوست شو و عاشقش شو(ابتدایشبهترین لحظه ی زندگیت و اخرش بدترین لحظه ی عمرت).
ولی تنها اومدی
تنها میری
اخرش هم تنها میشی
پس اگه تنها هستی که هیچی
وگرنه برای تنهایی اماده باش.

raha88

عضو جدید
به یک چیزی معتقدم
اینکه مشکل ازخودشخصه
ازهردست بدی ازهمون دست پس میگیری
خیانت کرده باشی خیانت میبنی
دروغ بگی دورغ میشنوی
پاک باشی پاکی میبینی
وفاکنی وفا می بینی
بااحساسات کسی بازی کرده باشی بااحساساتت بازی میشه
خوب باشی ادم خوب سرراهت قرارمیگیره

شاید همیشه اینطورنباشه ولی دراکثرموارد همینه

آخرین ویرایش:

shahryar14

عضو جدید
کاربر ممتاز
به یک چیزی معتقدم
اینکه مشکل ازخودشخصه
ازهردست بدی ازهمون دست پس میگیری
خیانت کرده باشی خیانت میبنی
دروغ بگی دورغ میشنوی
پاک باشی پاکی میبینی
وفاکنی وفا می بینی
بااحساسات کسی بازی کرده باشی بااحساساتت بازی میشه
خوب باشی ادم خوب سرراهت قرارمیگیره

شاید همیشه اینطورنباشه ولی دراکثرموارد همینه

اگه قرار باشه حرف حساب 62 یا 63 کلمه باشه، همیناییه که رها خانوم نوشته.
دختر و پسر یعنی چی، همه در برابر خدا یکی هستیم
هیچکس هم ضرری نمی بینه اگه، سرش رو بندازه پائین و مثل بچه آدم زندگیش رو بکنه و به کار خودش مشغول باشه.
نه دخترا با پسرا ارتباط برقرار کنن نه پسرا با دخترا
این بهترین راه حله:gol::gol::gol:

shahryar14

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من به این دعواها کار ندارم.
درست است که شما گفتید که خانم ها تشریف نیاورند، اما شاید ما هم بتوانیم در این بحث به شما کمک کنیم که به نتیجه بهتری برسیم!
اینکه فکر می کنی به دخترها نباید اعتماد کرد را اصلاً قبول ندارم. قابل اعتماد بودن به دختر یا پسر بودن ربطی ندارد. من هم پسرهایی را می شناسم که لحظه ای اعتماد به آنها، پشیمانت می کند. و همچنین دخترهایی با این ویژگی را می شناسم.
نه مردها بدون زن ها به جایی می رسند، نه زن ها بدون مردها. همیشه این تکیه دو طرفه بوده است. پس درست نیست که می گویی "اگه میخوای تو زندگیت به اون بالا بالاها برسی از شون دوری کن!"
اما سومی را قبول دارم.
و اما چهارمی "اگه واست کار پیش اومد رفتی و 30 روز طول کشید روز 31 بر نگرد چون یکی جاتو گرفته!" این موضوع را نه میشه رد کرد، و نه با اطمینان آن را پذیرفت!!!!!!!!
"بزار بهت عادت کنن." این مورد هم از نظر من خصوصیت همه انسانهاست. انسانهای خیلی کمی هستند که عاشق باشند و واقعاً مرد یا زنی که با او همراه هستند را دوست داشته باشند. شاید بهتر باشه با دید آماری نگاه کنیم و از این تعداد بسیار کم نسبت به بقیه انسانها، صرف نظر کنیم.
"همیشه به حرفاشون گوش بده ولی عمل نکن!" شما تا به حال کاری غیر از این می کردید؟ چند بار به حرفی که شنیدید، عمل کردید؟

در کل شاد و موفق باشید.

قربون آدم چیز فهم...

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشيدا اينو ميگم... ولي وقتي بعضي از شماها ميرين به چن تا دختر خيابوني اعتماد مي كنيد... بايدم همچين نتيجه گيري اي بكنيد... آنچه كه مسلمه دختر خوب كمه تو اين زمونه... من اصلا جبهه نمي گيرم... اما نبايد چون يه نمونه بدي ديدين اينو به همه دخترا نسبت بدين... اصلا كار درستي نيس... انتخاب خودتون اشتباه بوده... البته با اين طرز فكر دختر بهتر از اينم نصيبتون نميشه...;)

d00st

عضو جدید
به نظر من دختر ها خودبینن و اصلن از عشق و وفا بویی نبردن و فقط بدرد یه کار میخورن .....

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من دختر ها خودبینن و اصلن از عشق و وفا بویی نبردن و فقط بدرد یه کار میخورن .....

واقعا به وجود طرز فكرهايي مث شما متاسفم... بعد ميگين چرا عقب مونده ايم... دم از فرهنگ و تمدن مي زنيم... اينجوري داريد شخصيت زن رو زير سوال مي بريد؟!!!!!!!!!!!!! گفتم كه لياقت شما همون دختران... من به يه چيز معتقدم... بالاخره دختره خوب نصيب يه پسره خوب ميشه... امثال شما نمي تونن به يه دختره پاك برسن... اينو مطمئنم...

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا به وجود طرز فكرهايي مث شما متاسفم... بعد ميگين چرا عقب مونده ايم... دم از فرهنگ و تمدن مي زنيم... اينجوري داريد شخصيت زن رو زير سوال مي بريد؟!!!!!!!!!!!!! گفتم كه لياقت شما همون دختران... من به يه چيز معتقدم... بالاخره دختره خوب نصيب يه پسره خوب ميشه... امثال شما نمي تونن به يه دختره پاك برسن... اينو مطمئنم...

باهات موافقم ...
ولی یه چیز جالب لیاقت شما همون دختران یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی که دخترای بد تو این جامعه وجود دارن که بویی از احساس نبردن یعنی اینکه دخترایی وجود دارن که فقط فقط دارن پسرا رو سر کیسه می کنن... خوب خودت داری اعتراف می کنی که چنین دخترایی وجود داره ... خوب این پسرا که میان اینجا نظر می دن شاید چنین دخترایی گیرشون افتاده و دلشون حسابی پر که اومدن اینجا دارن می نویسن...

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
باهات موافقم ...
ولی یه چیز جالب لیاقت شما همون دختران یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی که دخترای بد تو این جامعه وجود دارن که بویی از احساس نبردن یعنی اینکه دخترایی وجود دارن که فقط فقط دارن پسرا رو سر کیسه می کنن... خوب خودت داری اعتراف می کنی که چنین دخترایی وجود داره ... خوب این پسرا که میان اینجا نظر می دن شاید چنین دخترایی گیرشون افتاده و دلشون حسابی پر که اومدن اینجا دارن می نویسن...

آره ...آدم خوب و بد تو هر جنسيتي وجود داره... اما اگه به عنوان تاپيك توجه كني داره به همه دخترا توهين ميشه... ما واقع بينيم... نميگيم كه نيس... چرا بحثو قاطي مي كني شما... الان واست اثباتش مي كنم...

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي بابا بازم يكي يه تاپيك ضد دخترا ساخت بي جنبه بازي در آوردين ! حالا بي جنبه گي دخترا مهم نيست ، خ..تو...س اون پسري كه واسه اينكه 4تا دختر تحويلش بگيرن آبروي هرچي پسره ميبره ! :razz:

راستي داش no_one موهاتو چه باحال فشن كردي! خيلي دختركشه ! :w02:

دمت گرم بعدم میاد از اون پسرا که واسه اینکه خودشونو جلو دخترا لوس کنن میان آبروی پسرارو می برن...
ولی من دوست ندارم یک طرفه به قضیه نگاه کنم ... دخترام حق دارن تو این تاپیک حرف بزنن چه بسا که شاید حرف اونا از حرف ما درست تر باشه پس باید به نظر دو طرف احترام گذاشت...

sariii

کاربر بیش فعال
سلام...ببخشید تو صفحه ی خصوصیتون دخالت کردم!کنجکاویه دیگه......
راستش بعضی از حرفاتو قبول دارم!یعنی بهت حق میدم...آخه تو این زمونه پسرا فقط دنبال دوست شدن با دختران!خب...دختری که به راحتی باتو دوست شه امکان دوست شدن با دیگری رو نمیتونی ازش بگیری!پس به نظرم با یه انتخاب درست میتونی نظرتو یکم بهتر کنی...:gol:

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام داشی!
دستتون درست!
اگه خواستی عاشقت بشه یه مدت مداوم بهش محبت کن و تو مسیر زندگیش قرار بگیر آخه دخترا عاشق نمیشن بلکه عادت میکنن.بزار بهت عادت کنن.

اينجا داره به كل دخترا توهين ميشه و اين براي من قابل هضم نيس... چرا داري از روي احساس حرف مي زني آرش جان... اصلا ازت انتظار نداشتم... اين يعني شخصيت زن رو زير سوال بردن...لطفا متوجه باش... خودمو يا سارا رو نميگم... داريد به خانوماي زحمت كش خونه تونم توهين ميكنيد... به مادر ها و خواهر ها...مي فهمي؟؟؟؟

تسنیم_ط

عضو جدید
سلام داشی!
دستتون درست!
واقعا فکر نمیکنم با این تحصیلات چنین طرز فکری دارین...................

d00st

عضو جدید
man nakhastam hameye dookhtara ra zire soal bebaram akhe khoodeshoon kolaan alamate soaland va eshgh ro kashk hesab mikonan. albate az ehsasate zood gozari mesle ehsas khanome mono rose begzarid chert mige.

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...ببخشید تو صفحه ی خصوصیتون دخالت کردم!کنجکاویه دیگه......
راستش بعضی از حرفاتو قبول دارم!یعنی بهت حق میدم...آخه تو این زمونه پسرا فقط دنبال دوست شدن با دختران!خب...دختری که به راحتی باتو دوست شه امکان دوست شدن با دیگری رو نمیتونی ازش بگیری!پس به نظرم با یه انتخاب درست میتونی نظرتو یکم بهتر کنی...:gol:

ای ول خوشم اومد که منطقی به موضوع نگاه می کنی ....
آره دختر یا پسری که خیلی راهت با هم دوست شن خیلی راهت هم دوستیشون به پایان می رسه ..... طرف هایی که سخت بهم می رسن سختم همدیگرو فراموش می کنن ...
چه دختر چه پسر... اگه وقتی همو دیدن بدنشون سرد شد و دست و پاشونو گم کردن و دل تو دلشون نبود... اونوقت هیچ موقع طرف مقابلشونو فراموش نمی کنن....
عشق های واقعی هم خیلی کم نیست ... چه بسا خیلی از انسانها بودن که با پیدا کردن جفت توی زندگیشون موفق تر بودن و به درجات بالایی رسیدن....
ولی این دوستمون بدم نگفته ... پسری که دنبال دختر و دختری که دنبال پسر می ره دیگه درسو علم و دانش و کارو پول رو فراموش می کنه و پیشرفتی نمی تونه بکنه ... این امر هم واسه من و هم واسه اطرافیانم اتفاق افتاده... و مشکلات زیادی رو به بار آورده ...
مثلا یکی از دوستام تو کنکوری که با هم می دادیم عاشق شد ( البته درسش عالی بود و یکی از بهترینها بود که انتظار میرفت رتبه بیاره .......... ولی در آخر چی شد ؟؟؟؟ کنکور قبول نشد و اون دختر هم بهش ضربه بدی وارد کرد.... نمی گم دختر بدی بودها ایراد از رفیقم بود که عاشق شد

ZafMaR

عضو جدید
دوست من، وقتی تو میگی مثلا دخترا فلان خصوصیت رو دارن ، یعنی داری تمام دخترا رو یکی میبینی ، خودت فکر کن ببین واقعا اینطوریه ؟
مثلا همه ی پسرا عین هم هستن ؟
درسته که دو جنس مخالف تو یک سری صفات شباهت دارن به هم ، ولی تو نمیتونی همه ی دخترا رو یکی بدونی که اره همه ی دخترا این خصوصیت رو دارن !
صفات انسانی از ادم به ادم فرق میکنه ، همونطوری که هیچ دو تا پسری توی دنیا کاملا شبیه هم نیستن، دخترا هم همینطور هستن،
در ضمن بعضی از چیزایی که گفتی واسه همشون صدق نمی کنه ، جدی میگم !;)

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من، وقتی تو میگی مثلا دخترا فلان خصوصیت رو دارن ، یعنی داری تمام دخترا رو یکی میبینی ، خودت فکر کن ببین واقعا اینطوریه ؟
مثلا همه ی پسرا عین هم هستن ؟
درسته که دو جنس مخالف تو یک سری صفات شباهت دارن به هم ، ولی تو نمیتونی همه ی دخترا رو یکی بدونی که اره همه ی دخترا این خصوصیت رو دارن !
صفات انسانی از ادم به ادم فرق میکنه ، همونطوری که هیچ دو تا پسری توی دنیا کاملا شبیه هم نیستن، دخترا هم همینطور هستن،
در ضمن بعضی از چیزایی که گفتی واسه همشون صدق نمی کنه ، جدی میگم !;)

می دونم عزیز ... امکان داره تو یه جامعه پاک یکی خراب پیدا شه ... و یا تو یه جامعه خراب یکی خوب پیدا شه ...
من با اینکه تو سرو کله هم بزنیم و بگیم کدوم جنسیت بهتره موافق نیستم... جفتشون مکمل یکدیگرند... هیچ کدوم در نبود یک دیگر نمی تونن زندگی کنن...
هر دو جنس دارای صفات مشابهی هستند ولی فقط به این بستگی داره که کدوم صفات تو کدوم جنسیت قوی تره همین ...
اون جوابایی که به اون خانوم دادم مختص همون خانومه و تمام کسانی که تاپیکشو تایید کردن

sajad_strant

عضو جدید
رابطه با دخترها براي دوستي كاملا منفي و مضر مي باشد اما ازدواج مورد مقدسي مي باشد و من با تمام وجودم به زنم محبت مي كنم و عيب و معايب اون رو هم ناديده مي گيرم(همونجور كه خودمم خالي از عيب نيستم).
مرد و زن با هم آدم مي شوند و كامل

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
رابطه با دخترها براي دوستي كاملا منفي و مضر مي باشد اما ازدواج مورد مقدسي مي باشد و من با تمام وجودم به زنم محبت مي كنم و عيب و معايب اون رو هم ناديده مي گيرم(همونجور كه خودمم خالي از عيب نيستم).
مرد و زن با هم آدم مي شوند و كامل

ايول داري...:w17:

ZafMaR

عضو جدید
کی گفته رابطه با دخترا برای دوستی کاملا منفی و مضر می باشد ؟
من خودم تو دوستی هام (چه معمولی / چه خاص !) یه عالمه تجربه به دست اوردم که میتونه تو زندگی به دردم بخوره ،
این حرفا رو نزنید به هیچ وجه !

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم تو دوستی هام (چه معمولی / چه خاص !) یه عالمه تجربه به دست اوردم که میتونه تو زندگی به دردم بخوره ،

راس ميگيا منم با قسمت اولش مخالفم...

sajad_strant

عضو جدید
اين هم نظريه.اما من نظر خودم را گفتم.ببخشيد مي تونم ببپرسم چه چيزهايي ياد گرفتين؟تا مني كه تا به حالا با هيچ دختري نبودم ياد بگيرم.شايد من اشتباه بكنم.
اما تا اونجايي كه من ديدم اكثر اين دوستي ها براي لذت جويي و تلكه بوده.
نخورديم نان گندم اما ديديم دست مردم

ZafMaR

عضو جدید
نظر شما محترمه !
اون که اره،
مسلما شما نباید انتظار داشته باشی اونایی که تو اندرزگو دختر بازی میکنن هدفشون ازدواج باشه !!
ولی کلا هر چیزی جنبه خوب و بد داره، دیگه دست ادمه که چجوری باشه !

TELLI

عضو جدید
جالب بود داداش یعنی خنده دار ولی واقعی.....متا سفم

no_one

عضو جدید
دوستان از همه تون ممنونم که نظرتون رو میگید !
بچه من تو اول همه جمله ها م گفتم اگه یعنی شرط گذاشتم؟

بالا