ایرانی‌ها 4 سانتی‌متر کوتاه‌تر شده‌اند

3aber-sr

عضو جدید

ایرانی ها 4 سانتی متر کوتاه تر شدن

معاون سازمان غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان اینکه قد ایرانیان 4 سانتی‌متر کوتاه‌تر شده است، گفت: دلایل اصلی بروز کوتاهی قد، استرس‌ها و فشارهای روانی، کم تحرکی و از همه مهم‌تر وضعیت نادرست تغذیه است.
-

معاون سازمان غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان اینکه قد ایرانیان 4 سانتی‌متر کوتاه‌تر شده است، گفت: دلایل اصلی بروز کوتاهی قد، استرس‌ها و فشارهای روانی، کم تحرکی و از همه مهم‌تر وضعیت نادرست تغذیه است.

به گزارش آنا، دکتر حسین قاسمی اظهار کرد: به دلیل وجود عوامل مختلف اجتماعی و بهداشتی، قد ایرانی‌ها 4 سانتی متر کوتاه‌تر شده است.

معاون سازمان غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در ادامه افزود: دلایل اصلی بروز کوتاهی قد؛ استرس‌ها و فشارهای روانی، کم تحرکی و از همه مهم‌تر وضعیت نادرست تغذیه است.

وی عنوان کرد: ژاپنی‌ها در دهه‌های اخیر با تحقیق، پیگیری و بهبود روش‌های تغذیه برای مردم خود توانسته‌اند میانگین قدی نسل جدید خود را 6 سانتی‌متر افزایش دهند.

قاسمی در پایان با تاکید بر اهمیت نقش تغذیه در سلامت جسمی مردم جامعه، گفت: بین غذای ناسالم و سم تفاوتی وجود ندارد، سم به سرعت و غذای ناسالم به آرامی باعث مرگ تدریجی می‌شود. باید مراقب غذایی که به بدن خود وارد می‌کنیم باشیم.

در این رابطه بیشتر بخوانید:ایرانی‌ها 4 سانتی‌متر کوتاه‌تر شده‌اند

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من ماشالا قدم 183 است....ی جایزه ای چیزی ویزر بهداشت برامون در نظر بگیره خداییش

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اونام رفتن یه دوری بزنن هروقت خوندی یه میس کال بنداز برگردن!خخخخ

بگو زیادم دور نزنن.هم سرشون گیج میره هم فشارشون میفته...میس کال زشته بندازم.ممکنه مجکم بندازم بخوره تو صورتشون.بگو ی ساعت دیگه خودشون برگردن.خخخ

bx5a

عضو جدید
ببین به خاطر این وزیرای بی لیاقت من به جای 188 شدم 184 .

فقط فکر اختلاسن

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین به خاطر این وزیرای بی لیاقت من به جای 188 شدم 184 .

فقط فکر اختلاسن

نچ نچ نچ نچ منم به جا اینکه 2 متر باشم 199/99 سانتم!. :d.

سونامی سرط...انه :D (وووی شوخیدم دور از ما !!!! :w45:)

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یادش بخیر زمان ما قداااا چقدر طویل بود خخخخخخ

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصن چه معنی میده بچه قدش از باباش بلندتر باشه؟؟؟! احترام باباتون رو نگه دارید !.
خخخ

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز

بالا