ایرانیها در جدیدترین لیست شادترین مردم جهان جایی ندارند؟

anjam.vazife

عضو جدید
سلام
این آمارات منو کشته
معنی شادی از دید شما رو هم فهمیدیم

پیشنهاد من اونایی که احساس افسردگی دارن
ورزش کنن ........اون وقت میبینن چه تغییری در نگاهشون به زندگی به وجود میاد
چقدر شما زود میگیرین -
ورزش کنن !! راهکار خوبیه ولی اون موقع میای کارای منو انجام بدی؟؟؟؟من روزی فقط نیم ساعت ورزش کنم!!!

anjam.vazife

عضو جدید
اولامن نگفتم با 15 دقیقه وقت شاد بشین
دوماً من خودم تو همین دانشگاه هایی که شما وصف شون و نوشتین درس خوندم (9 سال پیش ) و امروزم دوباره دانشجوی ترم آخر یه رشته دیگه هستم اما نه سیگاری شدم نه جز 10% تازه واردام . اگه کسی سیگاری می شه یا شب و روز تو پارتیه فقط برای لجبازیه شاید همه این طوری نباشن ولی بیشتر ما فقط برای لجبازی یا با خودمون یا با پدر و مادر و شایدم انتقام از جامعه و دولت مون و خیلی لجبازیای دیگه بقول شما بنگی و سیگاری می شیم .
سوماً اصل مهمانی هیچ مشکلی نداره حتی اگه پارتیه باشه اونم می تونه خیلی شاد برگزار بشه بدون هیچ جنجالی .:smile::w16:
شما ها جزو اثتثنایی ترین های جامعه هستین باید یه لوح تقدیر براتون درست کنم نمیدونم این چند درصد جامعه چطور ایت قدر تو اینجا حضورشون پر رنگه همش دارن دلستر واس هم باز میکنن خوش باشین خلاصه باید بین این همه نظر مخالف یه نفر هم با ممد آقا موافق پیدا میشد تا روفیه بگیرن ایشون یا نه خلاصه به امید روزی خوشحالی رو مثل نون گرون نکنن تا کسایی که وضعشون مثل شما خوبه سیرابش شن حداقل یه یارانه ای هم واس این کارا تعیین میکردن

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر شما زود میگیرین -
ورزش کنن !! راهکار خوبیه ولی اون موقع میای کارای منو انجام بدی؟؟؟؟من روزی فقط نیم ساعت ورزش کنم!!!
روزی ربع ساعت کم خرج ترین ورزش میتونه در زندگی شما مفید باشه
یعنی شما 10 دقیقه وقت اضافی نداری
دوتا دمبل بزنی .........یا رو طناب بپری ؟
اگه وقتتو تنظیم کنی میبینی چرا ......... مقت داری خوبشم داری ......... شاید بیشتر از اونچه که فکر کنمی وقتمونو هدر میدیم

جناب مهندس نظر لطف شماست .
در ضمن مدیر نه مهندس.:smile:
اوه ببخشین
این تکیه کلامه منه متاسفانه
به همه میگم مهندس . دی
مثلا به راننده اتوبوسم بارها گفتم !

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما ها جزو اثتثنایی ترین های جامعه هستین باید یه لوح تقدیر براتون درست کنم نمیدونم این چند درصد جامعه چطور ایت قدر تو اینجا حضورشون پر رنگه همش دارن دلستر واس هم باز میکنن خوش باشین خلاصه باید بین این همه نظر مخالف یه نفر هم با ممد آقا موافق پیدا میشد تا روفیه بگیرن ایشون یا نه خلاصه به امید روزی خوشحالی رو مثل نون گرون نکنن تا کسایی که وضعشون مثل شما خوبه سیرابش شن حداقل یه یارانه ای هم واس این کارا تعیین میکردن
چند موافق
چند مخالف
بین این جمعیت میلیونی ........ حتی بین جمعیت باشگاه ....... چند نفر در این تاپیک شرکت کردن ؟
10 نفر .......بیست نفر ؟!!!!!!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادآوری
بحث در مورد شادی است

یه نکته ای رو بهتون بگم شاید باور نکنید

آمارهای جهانی میگه :
مردمی که بیشتر احساس ثروتمندی میکنن از همه بیشتر گرفتار افسردگی هستن و در اقداماتشون مشهوده

نمونه های بارزش خودنماییهای خلاف عرف جوامع است ...........در تمامی کشورها .............. و البته بیشتر کشیده شدن اونها به مواد مخدر و قاچاق اون

البته استثنائاتی هم هست .......... در کشور ما هم قطعا بیشتر

many60

عضو جدید

فکر نکن از روز اول این طوری بودم من تو 16 17 سالگی فکر می کردم چرا بیشتر گریه می کنم و کمتر می خندم .چرا.......................
اما یه روز به خودم قول دادم زیبا زندگی کنم و زندگی رو زیبا ببینم میدونم اگه بهت بگم این باور ما که زندگیمونو می سازه می گی شعار اما باور داشته باش که این باور تو که به تو انرژی می ده، این باور تو که نیمه خالی لیوان ام برات پر می کنه ممکن نون و گوشت و برق و هزار چیز دیگه یارانه ای شده باشه اما یه چیزایی هست که هیچکس نمی تونه براش یارانه تعیین کنه یکی از اونا باور (نه آرزو) آدم هاست جنابعالی فکر کردین ما تو پر قو بدون هیچ مشغلی بزرگ شدیم نه عزیز جون اشتباه می کنی .
اگه باورتو تغییر بدی زندگیت تغییر می کنه اگه بخوایم شاد زندگی کنیم کسی نمی تونه جلومونو بگیره .:D

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم کامل ترین آمار

در سال 2010

اونایی که چشمشونو میبندن باز کنن

http://www.forbes.com/2011/01/19/no...ss-washington-world-happiest-countries_2.html

جدول کامل کشورها ............. از این باب

ایران رتبه 81 جهان

http://www.forbes.com/2010/07/14/world-happiest-countries-lifestyle-realestate-gallup-table.html]
پست 208
لینک دوم جدول اصلیس
شرمنده از دوستان
ولی خب مجبوریم
تا اینکه شخصی که بیرون باشگاه این تاپیک رو میبینه و اکثرا صفحه اول و آخر رو میخونن
به عنوان جعلی تاپیک پی ببرن و آمار واقعی جهانی رو بدونن ........... هرچند که گفتم به نظر من معیار مشخصی برای اون وجود نداره

felor

عضو جدید
خداییش دیگه از حق نگذریم مردم افسرده ان
به نظرم همه تلاش میکنن که یه جوریا شاد باشن اما....

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداییش دیگه از حق نگذریم مردم افسرده ان
به نظرم همه تلاش میکنن که یه جوریا شاد باشن اما....
به پست 248 توجه کنین .............آمار جهانیس ...........نه حرف مردم

این وطر که به نظر میاد مردم تهران با تمام احترامی که براشون قائلم مردمی هستن که کمتر شادن ......... البته اینو در خیابونها و خودنماییها میشه دید و البته اخباری که از گوشه و کنار این شهر شنیده میشه

اکثرشم یک دلیل داره ........ کشیده شدن به فرهنگ غرب و فراموش کردن فرهنگ ایران و البته دستورات ادیانشون

felor

عضو جدید
به پست 248 توجه کنین .............آمار جهانیس ...........نه حرف مردم

این وطر که به نظر میاد مردم تهران با تمام احترامی که براشون قائلم مردمی هستن که کمتر شادن ......... البته اینو در خیابونها و خودنماییها میشه دید و البته اخباری که از گوشه و کنار این شهر شنیده میشه

اکثرشم یک دلیل داره ........ کشیده شدن به فرهنگ غرب و فراموش کردن فرهنگ ایران و البته دستورات ادیانشون
نه آقا ! دلیلش اینه که تهرانیا کمتر(کمتر نه اصلا) زیر بار حرف زور میرن،وقتی میبینن اینجوریه و ... معلومه که نتیجه این میشه

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ببخشیدا مگه ایرانیا تو لیستیم قرار دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا چه برسه به لیست مردمان شاد

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم کامل ترین آمار

در سال 2010

http://www.forbes.com/2011/01/19/no...ss-washington-world-happiest-countries_2.html

ایران رتبه 81 جهان

http://www.forbes.com/2010/07/14/world-happiest-countries-lifestyle-realestate-gallup-table.html]
پست 208
لینک دوم جدول اصلیس
شرمنده از دوستان
ولی خب مجبوریم
تا اینکه شخصی که بیرون باشگاه این تاپیک رو میبینه و اکثرا صفحه اول و آخر رو میخونن
به عنوان جعلی تاپیک پی ببرن و آمار واقعی جهانی رو بدونن ........... هرچند که گفتم به نظر من معیار مشخصی برای اون وجود نداره

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه آقا ! دلیلش اینه که تهرانیا کمتر(کمتر نه اصلا) زیر بار حرف زور میرن،وقتی میبینن اینجوریه و ... معلومه که نتیجه این میشه
آقا یا خانم محترم
مسئله شادی ربطی به دولتها نداره ........اگرم داشته باشه خیلی کم .......... شاد بودن اشخاص به خودشون بیش از همه چیز مربوطه

خیلی ببخشیدا مگه ایرانیا تو لیستیم قرار دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا چه برسه به لیست مردمان شاد
سلام
پست 254
ایران هم در لیست وجود داره ....... و هم اینکه رتبه 202 دروغگوترین رسانه جهان بی بی سی نیست

simiar

عضو جدید
شادی دیگه تعریف نداره!!!
هر حسی رو که باعث خنده یا لبخنده بشه ، میگن شادی.

JavadMessi

مدیر بازنشسته
شادی دیگه تعریف نداره!!!
هر حسی رو که باعث خنده یا لبخنده بشه ، میگن شادی.
فکر نکنم برای شاد بودن حتما باید خندید.ضمن اینکه خود خنده گاهی وقتها از روی تمسخر دیگرانه.
ممکنه یکی با کمک به خلق خدا شاد بشه یا با بندگی خدا که خیلی با ارزشتر از بیهوده خندیدنه
شادی یه حسه که ممکنه گاهی وقتها با خنده بروز داده بشه ولی الزاما همیشه اینطور نیست

simiar

عضو جدید
فکر نکنم برای شاد بودن حتما باید خندید.ضمن اینکه خود خنده گاهی وقتها از روی تمسخر دیگرانه.
ممکنه یکی با کمک به خلق خدا شاد بشه یا با بندگی خدا که خیلی با ارزشتر از بیهوده خندیدنه
شادی یه حسه که ممکنه گاهی وقتها با خنده بروز داده بشه ولی الزاما همیشه اینطور نیست

حس شادی خنده میاره و تعدادی از عضلات صورت انسان به شکل خاصی منقبض میشه. و این بدیهی و از مفاهیم اولیه است که نه میشه و نیازی به ثابت کردن اون هست.

کسی هم که با کمک به خلق خدا شاد میشه مطمئناً لبخند رضایت در صورتش آشکار میشه.
خنده ی تمسخر (ریشخند) و ناراحتی و ... هم موضوعیت نداره.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم کامل ترین آمار

در سال 2010

ایران رتبه 81 جهان

پست 208
لینک دوم جدول اصلیس
شرمنده از دوستان
ولی خب مجبوریم

Lina!

عضو جدید
عزیزم نبود تفریح هایی که با معیارهای ما منطبق باشه دلیل بر این نمی شه که ما افسرده ایم . در ضمن شاید خودما دوست داریم باور کنیم که افسرده ایم .
اگر هر کدوم از ما فقط روزی 15 دقیقه وقت صرف خودمون کنیم اوضاع بهتر می شه . یه بار دیگه هم می گم ایرانیا ممکن سخت بخندن اما افسرده نیستند.:smile::smile::smile::w30:
حرف شما قبول... من خودم افسرده نیستم چون نمی خوام و سعی می کنم اینطور نباشم. مسئله خندیدن و تفریح نیست، اینا فقط یه وسیله است برای جلوگیری از افسرده شدن.
افسردگی چیزی نیست که دیده بشه و بتونی بفهمی تو کسی هست یا نه. یکی شاید هرروز داره می خنده و تو حالت شادیه اما تو درونش .... مگه همه کسانی که خودکشی می کنن از قبل مشخص بوده قراره این کارو بکنن.
اگه به آمار و اطلاعات خودکشی ها نگاهی بیاندازید می فهمید حتی خانواده نمی دونن چرا طرف خودکشی کرده؟ حتی می گن طرف آدم شادی بوده و هیچ مشکلی تو زندگیش نداشته...
الان این شادی که همه می گی دارن و باید باورشون کنن رو می شه با کلمه "بیخیالی" معنیش کنی... کسانی که افسرده نیستن و می گن شادیم شاید بیخیال خیلی چیزا شدن و اینو شادی حساب می کنن!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده از دوستان
ولی خب مجبوریم

واقعابراتون متاسفم.شما دیگه شورشو در آوردید!!!
با این کاری که شما کردید دیگه کسی علاقه ای نداره مطالبتونو بخونه چه برسه به جواب دادنش!!!
این قسمت رو من درست نکردم ولی خواهش میکنم دیگه اینجا جواب ندید!!!:mad::mad::mad:

masisabz

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان، من یه جای دیگه هم اینو گفتم که، قبلا ما جان برکف داشتیم که خیلی هم بهشون مدیونیم، ولی بعد یه مدتی، یه نسلی به وجود اومد که شد تلفن برکف، حالا اون نسل دچار تحصیلات شدن و پیشرفت کردن، شدن تایپک برکف!!!

و به نظرمن که اصلا نباید وارد فاز جواب دادن به این گونه افراد بشین، چون کسی که خودشو به خواب زده نمیشه بیدار کرد!