ایده برای طراحی سایت

mojdeh-eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان....
یک ایده نو برای طراحی سایت تجاری یا غیرتجاری -که تاحالاطراحی نشده باشه- میخوام....خواهشا دریغ نکنید و بهم کمک کنید.
پیشاپیش از همه ممنونم:gol:

f.mars

عضو جدید
سلام دوستان....
یک ایده نو برای طراحی سایت تجاری یا غیرتجاری -که تاحالاطراحی نشده باشه- میخوام....خواهشا دریغ نکنید و بهم کمک کنید.
واضح ترر بگین دوست عزیز
دقیقا چه جور سایتی می خواین؟

educater

عضو جدید
سلام دوستان....
کاش یخورده واضح تر می گفتید. اما میتونید از سایت های موجود هم ایده بگیرین

mojdeh-eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم یه سایت که کاربردی باشه و بشه برای رزومه کاری استفاده کنم...و درضمن قبلا طراحی نشده باشه...نمیدونم دیگه چطوری بایدبگم؟؟!!!
خواهشا کمک کنید...اگه ایده ای دارید بگید شاید بدردم بخوره.
ممنون

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
مثلا اگه سایت تجاری میخواین ایده بگیرین توی گوگل سایت های تجاری رو سرچ کنین و طراحی هاشونو ببینین.

من دارم یه قالب وردپرس مخصوص فروشگاه مواد غدایی مینویسم. قصد داشتم طراحیش شفاف باشه(Transparent design) ، کلی گشتم توی گوگل و قالب های شفاف زیادی دیدم و ایده های بهتری ب ذهنم رسید

soheila01

عضو جدید
سلام.متوجه ی منظورتون شدم ولی الان هر کسی به دنبال یه ایده ی نو هست!! خودم چند سال پیش اولین سایتی که نوشتم سایت انجمن علمی دانشگاه مون بود اون موقع فک میکردم که جدید باشه چون همه یه جور وبلاگ داشتن.به نظرم یکم سخت باشه در این مورد فکر کردن.باز هم چیزی به ذهن رسید حتما خبرتون میکنم.

soheila01

عضو جدید
فروشگاه مواد غذایی
یعنی مث فروشگاه زنجیره ای هر چی میخوان بتونن سفارش بدن

بالا