ایا این حقیقت داره؟ مخصوص آقایان

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
اونا جای خود دارن و اصلا من نمیدونم این که دو تا زنجیر برداری راه بیفتی تو خیابون یعنی چی؟

نمیشه که اصلنم این کارارو گذاشت کنار...رسم و رسومات باید سر جاشون باشن
حالا اینکه یکی از رو ظاهر اینو انجام میده دیگه به شخص خودش مربوطه چون یه عده ای هم هستن که از رو عشق میان اونجا و اینکارو انجام میدن پس نباید گفت که این کار یعنی چی...

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
نمیشه که اصلنم این کارارو گذاشت کنار...رسم و رسومات باید سر جاشون باشن
حالا اینکه یکی از رو ظاهر اینو انجام میده دیگه به شخص خودش مربوطه چون یه عده ای هم هستن که از رو عشق میان اونجا و اینکارو انجام میدن پس نباید گفت که این کار یعنی چی...
کسی با عزاداری مخالف نیست ولی سرجای خودش به نظر من عزاداری فقط باید توی مساجد و حسینیه ها باشه

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
50%-50%درسته.
خب بعضیا جمعیت رومیبینن جو میگیره دیگه!!
مردها رو هم جو بگیره دیگه چیزی جلودارشون نیست!

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
کسی با عزاداری مخالف نیست ولی سرجای خودش به نظر من عزاداری فقط باید توی مساجد و حسینیه ها باشه

نه دیگه اینجوری که نمیشه همش 10روزه که باید همه جا مشخص باشه که الان چه خبره...باید همه جا تو این 10روزه حس و حال محرم باشه

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
نه دیگه اینجوری که نمیشه همش 10روزه که باید همه جا مشخص باشه که الان چه خبره...باید همه جا تو این 10روزه حس و حال محرم باشه
خب مشکل همینه دیگه وقتی همه جا حس و حال محرم باشه همه هم حس و حال محرم میگرن و بعد دیگه این مشکلات به وجود میاد...
هر کسی هم لیاقت عزاداری نداره امثال همین ها که الآن خودشونو تیکه تیکه میکنن

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
این جور آدم ها که با دیدن دختر ها جو گیر میشن کلا دانشمند ها درباره شون هنوز به نتیجه خاصی نرسیدن :دی

• Like
واکنش ها: H>T

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
خب مشکل همینه دیگه وقتی همه جا حس و حال محرم باشه همه هم حس و حال محرم میگرن و بعد دیگه این مشکلات به وجود میاد...
هر کسی هم لیاقت عزاداری نداره امثال همین ها که الآن خودشونو تیکه تیکه میکنن

تو از کجا میدونی کی لیاقت داره کی نداره
شاید این فرصتی باشه که همونایی که لیاقت ندارن لیاقت پیدا کنن اینقد از این اتفاقا افتاده
به نظر من که باید این مراسمات هرسال برگزار بشه به سبک همیشه البته دیگه الان خود ب خود کمرنگتر شده

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چند روزی نتم تموم شده بود اینجا چه خبر شده؟
ظاهرا تصمیم بر ریشه کن کردن اسلام گرفتید(مزخرفاتی که به اسم اسلام دارن فعلا به خوردمون میدن).واسه تخریب رو منم حساب کنید.فعلا بریم یه چند تا باطسازی به پستمون خورده.برمیگردیم

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
چند روزی نتم تموم شده بود اینجا چه خبر شده؟
ظاهرا تصمیم بر ریشه کن کردن اسلام گرفتید(مزخرفاتی که به اسم اسلام دارن فعلا به خوردمون میدن).واسه تخریب رو منم حساب کنید.فعلا بریم یه چند تا باطسازی به پستمون خورده.برمیگردیم

بیا بیلتم با خودت بیار یادت نره

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اااا به چه زشتي؟؟؟!!!
جاي ما كه از اين كارا نميكنن يا حداقل من نديديم

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
اره اونجا كه صد البته نيست
رو زمينشم من نديدم البته از اين پيراهناي پنجره اي از پشت ديدم كه پشتشون از توش پيداست
ولی رو زمینش زیاد هست آبجی
واقعیت چیز دیگس ولی من عادت دارم دیگرانو شاد کنم.
خوشحال باش.

از آواتارت مشخصه چقد قصد خوشحال کردنه دیگرانو داری:دی

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
تو از کجا میدونی کی لیاقت داره کی نداره
شاید این فرصتی باشه که همونایی که لیاقت ندارن لیاقت پیدا کنن اینقد از این اتفاقا افتاده
به نظر من که باید این مراسمات هرسال برگزار بشه به سبک همیشه البته دیگه الان خود ب خود کمرنگتر شده
من نگفتم میدونم کی لیاقت داره کی نداره...