اگه كسي كه دوسش داري با كسه ديگه ازدواج كنه؟؟؟

SEVDA.14

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر كسي كه شما دوستش داريد(اونم بدونه) بنا به شرايط و مشكلاتي بره با كسه ديگه ازدواج كنه شما چيكار ميكنيد؟
فراموشش ميكنيد؟ چگونه؟
ازدواج نميكنيد؟
با كسي كه دوسش نداريد ازدواج ميكنيد؟
اگه نتونستيد به كسه ديگه علاقه مند بشيد چي؟
از شهرتون ميريد؟
واسه خوشبختيش دعا ميكنيد؟
از دور نگاهش ميكنيد؟
چيكار ميكنيد؟

آخرین ویرایش:

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر كسي كه شما دوستش داريد(اونم بدونه) بنا به شرايط و مشكلاتي بره با كسه ديگه ازدواج كنه شما چيكار ميكنيد؟
فراموشش ميكنيد؟ چگونه؟
ازدواج نميكنيد؟
از شهرتون ميريد؟
از دور نگاهش ميكنيد؟
چيكار ميكنيد؟

شده یکی رو دوست داشتم و فراموشش کردم و ازدواج کرده ولی تا حالا اینطوری پیش نیومده. اگر یکی رو پیدا کنم که ازش خوشم بیاد اونم از من خوشش بیاد کمتر از 2 ماه ازش خواستگاری میکنم و تکلیفم رو مشخص میکنم دلیلی نداره قضیه رو طولانی کنم ولی اگر یه وقت اتفاق بیوفته انگار وجود نداشته خیلی راحت فراموشش میکنم اگر این کار رو بکنه پیش خودش فکر کرده میتونه من رو فراموش کنه پس منم میتونم فراموشش کنم.

SEVDA.14

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرگز نمیتونم فراموشش کنم اما چون عاشقانه دوستش دارم واسش ارزوی خوشبختی میکنم و بعداز یه مدت که ازلحاظ روحی اروم شدم ازدواج میکنم ...
اگه به كسي نتونستي علاقه مند بشي چي؟
شده یکی رو دوست داشتم و فراموشش کردم و ازدواج کرده ولی تا حالا اینطوری پیش نیومده. اگر یکی رو پیدا کنم که ازش خوشم بیاد اونم از من خوشش بیاد کمتر از 2 ماه ازش خواستگاری میکنم و تکلیفم رو مشخص میکنم دلیلی نداره قضیه رو طولانی کنم ولی اگر یه وقت اتفاق بیوفته انگار وجود نداشته خیلی راحت فراموشش میکنم اگر این کار رو بکنه پیش خودش فکر کرده میتونه من رو فراموش کنه پس منم میتونم فراموشش کنم.

خواستگاري كرد اما مشكل خانواده هاس
شايد اون بتونه فراموش كنه اما من نه

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما باید اول مطمئن میشدی که همه چیتون به هم میاد و میشه بعد وابسطه میشدی حالا اشتباهیه که شده قضیه رو فراموش کن و به فکر آینده باش همیشه اینطور فکر کن که از اون بهترم برات هست فقط باید سیاست داشته باشی تا پیداش کنی قحطی آدم که نیست

SEVDA.14

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما باید اول مطمئن میشدی که همه چیتون به هم میاد و میشه بعد وابسطه میشدی حالا اشتباهیه که شده قضیه رو فراموش کن و به فکر آینده باش همیشه اینطور فکر کن که از اون بهترم برات هست فقط باید سیاست داشته باشی تا پیداش کنی قحطی آدم که نیست

مطمئن نبوديم اما به هم روحيه ميداديم بزرگترها خراب كردن
بهتر از اون برام معني نداره اون تو نظر من بهترينه
سياست هم ندارم از اولم نداشتم اون اومد سراغم

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب زندگی من که تموم نشده به زندگیم ادامه میدم و واسه اون طرف هم آرزوی خوشبختی میکنم.
همین.

baran256016

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب مسلمه که نمیتونم کسی روتو دلم جاکنم ازدواج میکنم که هم اونو کاملا فراموش کنم وهم اینکه تمام تلاشمو واسه ایجادعشق بعداز ازدواج میکنم.

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
اگر كسي كه شما دوستش داريد(اونم بدونه) بنا به شرايط و مشكلاتي بره با كسه ديگه ازدواج كنه شما چيكار ميكنيد؟براش دعا میکنم خوشبخت بشه اینکارو کردم
فراموشش ميكنيد؟ چگونه؟ هنوز فراموش نشده خیلی سخته فراموش کردن اما تنها چاره راه باقی موندست زمانه خیلی بی رحمه بسپار به زمانه با گذشتش باید فراموش شه
ازدواج نميكنيد؟ میکنم چون نیازه و از همه مهمتر من عاشق بچه ام میخوام مامان شم
با كسي كه دوسش نداريد ازدواج ميكنيد؟ نه نمیدونم :(
اگه نتونستيد به كسه ديگه علاقه مند بشيد چي؟ واااااااااای چه سوال سختی نمیدونم
از شهرتون ميريد؟نه چرا از شهرم برم نه میمونم هر شرایطس پیش بیاد میام اصلا بخاطر شهرم خونوادم اینکار نکردم میمونم
واسه خوشبختيش دعا ميكنيد؟ اره بخدا اینکار کردم براش روز عقدش قران خوندم البته خواستگارم بودا خودم گفتم نه
از دور نگاهش ميكنيد؟ نه باو نگاه سیه من همش هبار دیده بودمش اونم موقعه خواستگاری دلم براش خیلی وقتا تنگ میشه سعی میکنم تنها نباشم میرم پیش خونواده ولی فراموش نمیشه امیدوارم بتونم کامل فراموشش کنم
چيكار ميكنيد؟هیچی زندگی میکنیم دیگه؟!!!!!

tara1994

عضو جدید
خبر به دورترین نقطه جهان برسد
نخواست او به من خسته بی گمان برسد
شکنجه بیشتر از این که پیش چشم خودت
کسی که سهم تو باشد به دیگران برسد
چه می کنی که اگر او را خواستی یک عمر
به راحتی کسی از راه ناگهان برسد
رها کنی برود از دلت جدا باشد
به آنکه دوست ترش داشته به آن برسد
رها کنی بروند تا دو پرنده شوند
خبر به دورترین نقطه جهان برسد
گلایه ای نکنی و بغض خویش را بخوری
که هق هق تو مبادا به گوششان برسد
خدا کند که نه...!!!
نفرین نمی کنم که مباد
به او که عاشق او بودم زیان برسد
خدا کند که فقط این عشق از سرم برود
خدا کند که فقط آن زمان برسد...!!!!!

delbaar

کاربر فعال
.....

.....

فراموشش ميكنيد؟ چگونه؟
ازدواج نميكنيد؟
از شهرتون ميريد؟
از دور نگاهش ميكنيد؟
چيكار ميكنيد؟

برای من اگه پیش بیاد اگه
میدونسته دوسش دارم و رفته با یکی دیگه ازدواج کرده...یعنی اون خواسته فراموش کنه...پس منم باید فراموش کنم و زندگی خودمو ادامه بدم...

اگه اونی که شما نمی تونی فراموشش کنی و تا این حد دوسش داری به همین مقدار به شما علاقه داشت ...بایست بیشتر سعی می کرد برای رسیدن بهتون و اون مشکلات رو هم حل میکرد...
اون فراموش کرده تو هم سعی کن فراموشش کنی

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی سخته خیلیییییییییییی:cry:

واسه خوشبختيش دعا ميكنيد؟:(

بالا