اگه دوباره به دنیا بیاید دوست دارید دختر بشید یا پسر؟ لطفا دلیلاتونم بگید؟؟؟

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوهوم..... راستی رها کیه؟
خاله ی منو میگید ؟؟؟ خال عمو رها جون ؟؟؟

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض معذرت از کلیه بانوان محترم این سایت باید بگم که من همیشه خدا رو شکر کردم که در این مملکت از جنس مذکر افریده شدم .

اونقدر ظلم و تبعیض و تفاوت بین دختر و پسر در این مملکت زیاده که میشه راجعش کتابها نوشت .

از همه مهمتر اینه که ما مردها ازادی بسیار زیادی در جامعه داریم در حالیکه بانوان بسیار محدودند .

بر طبق اداب و عادت جامعه ما مردها تقریبا برای هرکاری ازاد و مجازند و تقریبا هیچکاری برای مردان قبحی نداره . ولی بسیاری از همون کارها برای دخترا ممنوع و قبیح بحساب میاد .

برای مثال :

من ادمی اهل طبیعت هستم و بسیار به کوه و صحرا و جنگل و .... میرم . اکثر اوقات هم تنها :razz:

گاهی وقتی شبی رو در صحرا و یا کوه میگذرونم با خودم میگم اگه من یه دختر بودم هرگز چنین ازادی نداشتم که بتونم تنها اینجا باشم .

و از اینگونه مثالها زیاد میشه گفت .

sweetest

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب دیلیلشو هم بگو :w06:

باشه حالا که اصرار میکنی بعضیاشو میگم...
1.هيچ وقت مجبور نيستي به تعدادموهاي سرت بري خواستگاري.کافيه فقط يه "بله" کوچولو بگي اونم با هزار منت و ناز و کرشمه.
2._هيچ موجود ديگه اي مثل تو تا اين حد ريزبين و بادقت نيست که در يک نگاه، مارک کفش زري خانم يا مدل موهاي اقدس خانم رو بفهمه.
3.به بزرگترين پوئن:خيالت از بابت سربازي راحته!.صد سال سياهم که دانشگاه قبول نشي ککتم نمي گزه
4._و مهم تر اينکه هيچ وقت از گريه کردنت خجالت نمي کشي

5.با اينکه از مردا ضعيف تري ولي لازم نيست صدتا کلاس کاراته و تکواندو و از اين جور چيزا بري...به يه چنگ و گيس کشي بسنده مي کني.
6.توانايي صوتيت بالاست.(کدوم مردي بلده جيغ بنفش بکشه؟).
7.بيشتر از اقايون عمر مي کني(از لحاظ علمي ثابت شده).

بازم بگم..؟؟؟

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1.هيچ وقت مجبور نيستي به تعدادموهاي سرت بري خواستگاري.کافيه فقط يه "بله" کوچولو بگي اونم با هزار منت و ناز و کرشمه.
2._هيچ موجود ديگه اي مثل تو تا اين حد ريزبين و بادقت نيست که در يک نگاه، مارک کفش زري خانم يا مدل موهاي اقدس خانم رو بفهمه.
3.به بزرگترين پوئن:خيالت از بابت سربازي راحته!.صد سال سياهم که دانشگاه قبول نشي ککتم نمي گزه

5.با اينکه از مردا ضعيف تري ولي لازم نيست صدتا کلاس کاراته و تکواندو و از اين جور چيزا بري...به يه چنگ و گيس کشي بسنده مي کني.

بازم بگم..؟؟؟

:w15::w11:

Andromeda Galaxy

عضو جدید

بازم بگم..؟؟؟

آفرین
کاملا موافقم

sanam_el

عضو جدید
با عرض معذرت از کلیه بانوان محترم این سایت باید بگم که من همیشه خدا رو شکر کردم که در این مملکت از جنس مذکر افریده شدم .

اونقدر ظلم و تبعیض و تفاوت بین دختر و پسر در این مملکت زیاده که میشه راجعش کتابها نوشت .

از همه مهمتر اینه که ما مردها ازادی بسیار زیادی در جامعه داریم در حالیکه بانوان بسیار محدودند .

بر طبق اداب و عادت جامعه ما مردها تقریبا برای هرکاری ازاد و مجازند و تقریبا هیچکاری برای مردان قبحی نداره . ولی بسیاری از همون کارها برای دخترا ممنوع و قبیح بحساب میاد .

برای مثال :

من ادمی اهل طبیعت هستم و بسیار به کوه و صحرا و جنگل و .... میرم . اکثر اوقات هم تنها :razz:

گاهی وقتی شبی رو در صحرا و یا کوه میگذرونم با خودم میگم اگه من یه دختر بودم هرگز چنین ازادی نداشتم که بتونم تنها اینجا باشم .

و از اینگونه مثالها زیاد میشه گفت .
اینو خدایی راس میگید،منم عاشق مسافرت رفتن و طبیعت و...هستم اما دقیقا ب همین دلیلی که گفتید هیچ کاری نمیتونم بکنم،همه این محدودیت ها رو هم از چشم مردا میبینم!!!
بی انصافیه،خیییییییییییییییییلی

mahnazbagherzade

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوس دارم بازم دختر باشم. با اينكه دخترم اما تو خانوادم به اندازه داداشام ازادم هرجا دلم بخواد ميرم درضمن من تنها كوه نرفتم اما با يك گروه تو از ساعت4 بعدازظهر تا 5 بعدازظهرروز ديگه تو كوها هستيم خواستم بگم كه ما هم ميتونيم ازادي در حد پسرا داشته باشيم هر كاريم كه دوس دارم هميشه انجام ميدم مامان بابامم تشويقمم ميكنن

lمن دوست داشتم اگه دوباره به دنیا میومدم پسر بودم نه اینکه از دختر بودنم ناراضی باشم بلکه به خاطر محدودیت هایی هست که تو جامعه ما برای دخترا هست ولی پسرا هر کاری انجام بدن اشکالی نداره

sepehr2222

اخراجی موقت
فقط پسر .اصلا دوس نداشتم دختر باشم .همینجوری به این خوبی آزادی ,عشق و حال ....

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرچی خدا بخواد همون خوبه
دختر یا پسر خیلی فرق نمی کنه چون خوشبختانه روح مجرده و جنسیت نداره
خدا ایشالا توفیق بندگی و پرهیزگاری بده

بالا