اگه دوباره بخواهيد انتخاب رشته كنيد آيا دوباره برق را انتخاب مي كرديد؟

hamed 33

عضو جدید
با سلام به دوستان عزيز
اين تاپيك را زدم تا نظر دوستان را در اين باره بدونم چون خودم به خاطر معرفي برادرم اين رشته را انتخاب كردم . اوايلش علاقه داشتم ولي بعدش كه ديدم خيلي از رشته ها هست كه بصورت مستقل مي توني كسب درآمد كني از اين كه اين رشته را انتخاب كردم پشيمون شدم آيا شما هم همين نظر را داريد و علتش چيه؟

آخرین ویرایش:

mohammad-pe

عضو جدید
اصلا من همچین فکری نمی کنم
من حتی اگر یک بار دیگه هم به دنیا بیام باز هم همین رشته رو انتخاب می کنم چون دوسش دارم:heart:
چه برسه به اینکه یه بار دیگه بخوام انتخاب رشته کنم
در ضمن همه چیز کار و پول در اوردن نیست تازه اگر اینجوری هم باشه باز برق خیلی جا واسه پول در اوردن داره
تو ام اگه فکر می کنی علاقه نداری پیشنهاد می کنم رشتت رو عوض کنی چون بدون علاقه به هیچ جا نمی رسی

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیر اصلا و ابدا این رشته رو انتخاب نمیکنم زیرا در دوران کاراموزی رفتار خیلی بدی داشتن نسبت به خانوم هایی که این رشته رو خوندن از جمله اینکه در نیروگاه کاراموز خانوم قبول نمیکردن و همچنین مارو بازدید پست نمیبردن برای اینکه میگفتن مسئولیت داره من نمیدونم اگه قرار باشه اتفاقی برای کسی بیفته فرقی داره خانوم باشه یا اقا؟ در کل اصلا از رشته ای که با این همه بدبختی دارم تمومش میکنم اما میدونم فایده ای نداره خوشم نمیاد بحث پولش نیست اما با کار کردن ادم احساس میکنه درسایی که خونده مفید بوده.

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
خیر اصلا و ابدا این رشته رو انتخاب نمیکنم زیرا در دوران کاراموزی رفتار خیلی بدی داشتن نسبت به خانوم هایی که این رشته رو خوندن از جمله اینکه در نیروگاه کاراموز خانوم قبول نمیکردن و همچنین مارو بازدید پست نمیبردن برای اینکه میگفتن مسئولیت داره من نمیدونم اگه قرار باشه اتفاقی برای کسی بیفته فرقی داره خانوم باشه یا اقا؟ در کل اصلا از رشته ای که با این همه بدبختی دارم تمومش میکنم اما میدونم فایده ای نداره خوشم نمیاد بحث پولش نیست اما با کار کردن ادم احساس میکنه درسایی که خونده مفید بوده.
خوب اگه قدرت خوندین نباید بیش تر از این انتظار داشته باشین.

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
نه من اصلا برق نمیخوندم .احتمالا پزشکی میخوندم. اما حالا که خوندم تا آخر ادامه میدهم.

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اگه قدرت خوندین نباید بیش تر از این انتظار داشته باشین.

چشم
ما انتظار نداریم
اما متوجه این مسئولیت نمیشم که در مورد خانوما دارن اما برای اقایون ندارن.
من یه جا رفتم بازدید مسئول یه پست 400 خانومی بود اتفاقا از دانشگاه ما فارق التحصیل شده بود نمیدونم خانوم بودن چه ربطی به برق داره؟