اگه دلت گرفته اگه صدات خسته است...بيا تو

مبينا گنجعلي

عضو جدید
من را هيچ ادمي ارام نميكند مگر هماني كه مرا تنها گذاشت ورفت به دياري كه از انجا هيچ بازگشتي به زمين نيست!!!!

neyaz

عضو جدید
:gol:سلامي به زيبايي افرينش:gol:

:cry:اگه دلت گرفته اگه صدات خسته است

اگه بال و پر عشقت شكسته است :crying2:

اين جا يك كوه قشگه...

راجع به هر چي دوست داري:w26: حرف بزن درس بده يا گلايه كن يا به بقيه دلداري بده:w24:
سلام من تازه واردم لطفا من رو هم دریابید دلم گرفته و حوصلم سر رفته بگید چیکار کنم:(

ATDoost

عضو جدید
neyaz سلام .

هیچوقت مثل ID یت نباش
آدما یاد گرفتن، اونم به اشتباه که اگر کسی نیاز مند بود نابودش کرد
چند سالته رفیق؟
چه جور آدمی هستی بگو تا بگم کجا، چی، کی ، یا چجوری آروم میشی.

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلم بد جوري گرفته تا حالا باشگاهو اين قدر سوتو كور نديده بودم.... اصلانم دوست ندارم بگم مقصر كيه و چيه ولي به خدا هيچي ارزش اينو نداره كه بخواييم بخاطرش باشگاه رو به اين روز در بياريم ...فقط آرزو ميكنم دوباره همه مثل قبل دور هم جمع بشيم...:heart:

گل پسر

عضو جدید
عشق يعني يك سلام و يك درود عشق يعني درد و محنت در درون عشق يعني يك تبلور يك سرود عشق يعني قطره و دريا شدن عشق يعني يك شقايق غرق خون عشق يعني زاهد اما بت پرست عشق يعني همچو من شيدا شدن عشق يعني همچو يوسف قعر چاه عشق يعني بيستون كندن بدست عشق يعني آب بر آذر زدن عشق يعني چون محمد پا به راه عشق يعني عالمي راز و نياز عشق يعني با پرستو پرزدن عشق يعني رسم دل بر هم زدن عشق يعني يك تيمم يك نماز عشق يعني سر به دار آويختن عشق يعنی...:surprised:

گل پسر

عضو جدید
من خودم با توجه به این مطلب به این نتیجه رسیدم که عشق اصلا وجود نداره در این زمانه و همش دروغ ریا و... پس ... :mad:

saeedeh_sh40

عضو جدید
دشت هايي چه فراخ
كوه هايي چه بلند
در گلستانه چه بوي علفي ميآمد
من در اين آبادي پي چيزي بودم
پي خوابي شايد
پي نوري ريگي لبخندي...

من نميدانم چرا هيچكس به حرف من نزديك نيست!!!!!!!!!!!!!!!!!

گل پسر

عضو جدید
shadmehrbaz سلام
چی می شه کرد من خودم که کاری از دستم بر نمی یاد پس بیا باهم بشینیم ونگاه کنیم اگر کاری هم از دستمان بر امد انجام بدیدم پس :eek: اگر کاری هم تونستی انجام بده :redface:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چرا اینجا همه فقط میگن خسته ام؟؟؟ :w05:
چرا هیشکی به داد اون یکی نمیرسه؟ :w05:
باور کنید من خودم خیلی خسته ام و از همه چیز و همه کس دلگیر شدم.. اما حتی شده با حرف میخوام کمک کنم که دوستام(ینی شماها) حالتون بهتر شه.
تصور کنید اگه همه همین طور فکر کنن چقدر خوبه!!!
شعار دادم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w20::w20:
نه به خدا شعار نبود

atish_baran

عضو جدید
کاربر ممتاز
neyaz سلام .

هیچوقت مثل ID یت نباش
آدما یاد گرفتن، اونم به اشتباه که اگر کسی نیاز مند بود نابودش کرد
چند سالته رفیق؟
چه جور آدمی هستی بگو تا بگم کجا، چی، کی ، یا چجوری آروم میشی.

:gol:بستگی داره از IDمن چه جوری برداشت کنی:gol:

:gol:جواب بقیش باشه شنبه صندلی داغ:gol:

ATDoost

عضو جدید
چرا اینجا همه فقط میگن خسته ام؟؟؟ :w05:
چرا هیشکی به داد اون یکی نمیرسه؟ :w05:
باور کنید من خودم خیلی خسته ام و از همه چیز و همه کس دلگیر شدم.. اما حتی شده با حرف میخوام کمک کنم که دوستام(ینی شماها) حالتون بهتر شه.
تصور کنید اگه همه همین طور فکر کنن چقدر خوبه!!!
شعار دادم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w20::w20:
نه به خدا شعار نبود

خب دوست گل و مهربون (اسمت نمي دونم، ضمنا من اهل تعارف و احترامات تخيلي هم نيستم) كار ما از شعار دادن و اينكه فكر كنيم شعار داديم گذشته، من از چند روز پيش قصدم حال دادن به بشريت تا خودم حال بگيرم و سر زنده بمونم، كسي هم فكري يه كوچولويي مثل من و خواست من اينجام مثل يه كوه كه تا كردن زيره خاك و تنها سرش رو به آسمون.

:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

براي تو كه مي خواي باحال باشي​

ATDoost

عضو جدید
atish_baran جان سر كارم گذاشتي، اگه اونم تويي پس چرا خواستي هوات داشته باشند، بابا اينجا كه همه هواش مال شماست

آخرین ویرایش:

ATDoost

عضو جدید
من به Neyaz چيزي گفتم تو در جواب نوشتي

:gol:بستگی داره از IDمن چه جوری برداشت کنی:gol:

:gol:جواب بقیش باشه شنبه صندلی داغ:gol:

در جواب گفتم:

ببينم تو چند نفري ؟!!!!!:biggrin::surprised:

گفتي:

:gol:من میتونم هر لحظه اونی باشم که دلم میخواد شاید بیش از بی نهایت:eek::gol:

گفتم سره كارم گذاشتي، اگه هم Atish_Baran تويي هم Neyaz پس چرا گفتي تازه واردي و يكي هوات بايد داشته باشه، هواي اينجا همش مال شماست كه.
كه در جواب گفتي:

:gol:منظورتو نگرفتم توضیح بده رفیق:gol:

كه منم اينا رو نوشتم.

atish_baran

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به Neyaz چيزي گفتم تو در جواب نوشتي

در جواب گفتم:

گفتي:

گفتم سره كارم گذاشتي، اگه هم Atish_Baran تويي هم Neyaz پس چرا گفتي تازه واردي و يكي هوات بايد داشته باشه، هواي اينجا همش مال شماست كه.
كه در جواب گفتي:

كه منم اينا رو نوشتم.

:gol: نه من نیاز نیستم اشتباه شد:gol:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سما جون مگه قراره بشيني رو صندلي داغ؟ نيما نيومده كه هنوز فكر نكنم حالا حالاها كسي بشينه رو صندلي داغ :(

ATDoost

عضو جدید
فردا دارم با عشق قديميم كه رفتم خواستگاريش و خانواده ها همه چيز و خراب كردند ميرم براي اون خريد كنيم.
آخه عادت نداريم تنها بريم خريد 2سال و نيم زندگي، هي...

atish_baran جووووووووون، خيلي خوشحالم، دلم براش يه ذره شده بود، ولي چه افسوس كه يه ديدار كوتاهه.اگه عكس دست گل خواستگاريم پيدا كنم مي زارمش اينجا، شايد جالب باشه براتون.

ATDoost

عضو جدید
پای سگ بوسید مجنون. خلق گفتند :این چه بود؟ گفت:این سگ گاه گاهی کوی لیلی رفته بود.

atish_baran

عضو جدید
کاربر ممتاز
سما جون مگه قراره بشيني رو صندلي داغ؟ نيما نيومده كه هنوز فكر نكنم حالا حالاها كسي بشينه رو صندلي داغ :(

:gol:اره قرار بود ولی چون نیما نیست:crying2: میره برای بعد:gol:

فردا دارم با عشق قديميم كه رفتم خواستگاريش و خانواده ها همه چيز و خراب كردند ميرم براي اون خريد كنيم.
آخه عادت نداريم تنها بريم خريد 2سال و نيم زندگي، هي...

atish_baran جووووووووون، خيلي خوشحالم، دلم براش يه ذره شده بود، ولي چه افسوس كه يه ديدار كوتاهه.اگه عكس دست گل خواستگاريم پيدا كنم مي زارمش اينجا، شايد جالب باشه براتون.

:gol:عالیه امیدوارم خوش بگذره:gol:

Matrix

عضو جدید
"I know that the spades
are the swords of a soldier"

"I know that the clubs
are weapons of war"

"I know that diamonds
mean money for this art"

"That's not
the shape of my heart"

"That's not