اگه بگن فقط تا 1 ماه دیگه زنده هستی چیکار میکنی؟؟

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی بچه ها جدا از شوخی چقدر خوب میشه. اون وقت جوری زندگی میکنیم که میخواستیم. میشیم بهترین انسانهای روی زمین. بیاین از همین امشب شروع کنیم. :heart:
یا علی
من که شروع کردم.:gol:
خدا رو شکر این تاپیک یکی رو به راه راست هدایت کرد :w16:
ما که هدایت نشدیم!! :huh:

tamar

عضو جدید
به خاطر همه کسايي که دوست دارم يک ماه رو هم زندگي مي کنم !!!!!!!!!!!!

ساحل9027

عضو جدید
اول دو روزشو به خاطر همه ی روزهای خوبی که داشتم و یا حتی نداشتم گریه میکنم:cry:
بعدش از همه ی اطرافیانم به خصوص از کل بچه های مدرسه و ...... حلالیت میطلبم بعدش فقط فیلم میبینم و نماز می خونم و میرم جاهایی که دوست داشتم همیشه برم
و شاید تلاش بیهوده ای برای زنده موندن نمیکنم:D
;)

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
احتمالاً دو سه روز اول به شدت عصبی میشم اما پس از گذشت این چند روز گوشه ای میشینم و منتظر میشم، شاید هم حلالیت بطلبم از تمامی کسانی که می شناسم.

• Like
واکنش ها: eb@d

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میرفتم پیش کسایی که تو کل زندگیم دوستشون داشتم ولی جرات بیانشو نداشتم. رک احساسمو بهشون میگفتم

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول باید ببینم کی این خبرو بهم میده بعد بهش میگم!!خخ

• Like
واکنش ها: eb@d

bbaran

عضو جدید
اولش شکه می شم ینی احتمالا که نه حتما باور نکردنیه ولی بازم باید تو زمانش باشیم ممکنه تا چند ساعت یا چند روز افسرده باشم با اینکه از مردن نمی ترسم ،از تموم اطرافیام حلالیت می طلبم ،کارای نا تمومما تموم می کنم ، سعی می کنم بیشتر دعا کنم واسه خودم واسه عزیزام و همه بنده های دیگه واسه اطرافیام که خدا به خاطر نبودنم بهشون صبر بده ، وصیت می کنم ،بیشتر وقتما با عزیزام می گذرونم ،کارای خیر انجام میدم و خیلی کارای دیگه.....

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچی همین زندگی که الان دارم و ادامه می دم

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
انقدر گریه میکنم تا زودتر از یه ماه دار فانی رو وداع میگم! :D

KiMiA-S

عضو جدید
میریم لب دریا......کل سه روزو میشینم و زل میزنم به دریا البته با عشقم......

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
از همه حلالییت میگیرم و بعضیارو میبخشم
همین..........

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: اگه بگن فقط تا 1 ماه دیگه زنده هستی چیکار میکنی؟؟

۳،۴ نفرو میکشم بعدم هرچی پول دارم جمع میکنم میرم جنوب اسپانیا عشق و حال :D

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی از خوشحالی بال در میارم ،که دیگه تا اومدن نتیجه ارشد زنده نیستم و اگه قبول نشدم دیگه نیم خواد دوباره بشینم بخونم خخخخخخخخخخخ بعدش این یک ماه را با خیال راحت میگیرم یم خوابم و استراحت میکنم و خودم اماده سوال جواب نکیر و منکر می کنم خخخخخخخخخخ

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
میرم موتورسوای ؛ رکورد خودمو بالاتر ببرم، اگه مردم که هیچ، اگرم نه که یه رکورد زدم و یه ماه بعدش میمیرم:)

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
هی فکر میکنم هی میخوابم تا فکری شم:) یسر شمال هم میرم قبلش..وکنسرت داریوش وقمیشی اگه باشه اونموقع میرم.

ماه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازهمه حلالیت میطلبیدم منوببخشن ،میرفتم مشهد ،سعی میکردم پیش کسانی که دوستشون دارم باشم این یه ماه رو ،بخصوص پدرومادرم وآمادشون میکردم که غصه نخورن ،کارهایی که برای اون دنیام لازم باشه انجام میدادم

m@hboubeh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول از اطرافیانم حلالیت میگیرم
بقیش رو هم میرم صفا سیتی، گردش، دیدن دوستام و اقوام;)

baran256016

عضو جدید
کاربر ممتاز
از همه حلالیت میطلبم.
بعدش هم یه کارایی برای اون دنیا انجام میدادم که رسیدم اونجا فرشته ها منو با خودشون نبرن جهنم....:razz::(:cry: