اگه بحای من بودین همسر خودتون رو....

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ساز دهني

اخراجی موقت
یا معیاراتون خیلی غیرواقعیه و همه چیو با هم میخوای یا یه نیگا به دوروبرت نمیکنی :surprised:
اینارو میخوام:
1- با خانواده باشه
2- تحصیلکرده باشه
3- خوشگلی خودشو داشته باشه
4- بانمک و شیرین زبون باشه
5- مغرور باشه
6- با ایمان باشه
7- مادرمو دوس داشته باشه
8- هیچ توقعی هم ازم نداشته باشه
بنظرت اینا زیادیه ؟

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینارو میخوام:
1- با خانواده باشه
2- تحصیلکرده باشه
3- خوشگلی خودشو داشته باشه
4- بانمک و شیرین زبون باشه
5- مغرور باشه
6- با ایمان باشه
7- مادرمو دوس داشته باشه
8- هیچ توقعی هم ازم نداشته باشه
بنظرت اینا زیادیه ؟
فقط این موارد 7و8رو نمیدونم چه جوریاست اخه ماردتون رو که قطعا باید دوست اشته باشه واحترام بذاره ولی اینکه همه زندگیش بشه مادر شما که نمیشه:D
مورد 8 هم که دیه اصلا منطقی نیست مگه میشه شما این همه توقع داشته باشی و اون نه:surprised:

ساز دهني

اخراجی موقت
فقط این موارد 7و8رو نمیدونم چه جوریاست اخه ماردتون رو که قطعا باید دوست اشته باشه واحترام بذاره ولی اینکه همه زندگیش بشه مادر شما که نمیشه:D
مورد 8 هم که دیه اصلا منطقی نیست مگه میشه شما این همه توقع داشته باشی و اون نه:surprised:
مادرمو دوس داشته باشه یعنی نه اینکه همش به اون برسه , منظورم اینه که براش ارزش قائل باشه و بهش محبت کنه , گزینه 8 هم اگه نداری وقت برنامه رو نگیر , برو بیرون بزار بقیه داوطلبا بیان تو !

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مادرمو دوس داشته باشه یعنی نه اینکه همش به اون برسه , منظورم اینه که براش ارزش قائل باشه و بهش محبت کنه , گزینه 8 هم اگه نداری وقت برنامه رو نگیر , برو بیرون بزار بقیه داوطلبا بیان تو !
خوب این منطقیه البته ماردتونم باید متقابلا عروسشو دوس داشته باشه و احترام بذاره بهش:smile:
درمورد گزینه 8 توقعتون خیلی بالاست البته اینو لازم نیست من داشته باشم:surprised:
همسری که از شوهرش انتظار و توقع نداشته باشه یعنی اینکه خیلی به همسرش بی اعتناست اون هم متقابلا توقع احترا،عشق،مهربونی،تلاش برای ایجاد شرایط خوب برای زندگیو ......داره این با اینکه سطح توقعش غیر معقول بالا باشه فرق داره .
اگه هم این موضوع رو جدی گفتی من جای کسیو نگرفتم هرکسی میتونه بیاد نظرشو بده:razz:و کسی برام تعیین نمیکنه که ....

ساز دهني

اخراجی موقت
خوب این منطقیه البته ماردتونم باید متقابلا عروسشو دوس داشته باشه و احترام بذاره بهش:smile:
درمورد گزینه 8 توقعتون خیلی بالاست البته اینو لازم نیست من داشته باشم:surprised:
همسری که از شوهرش انتظار و توقع نداشته باشه یعنی اینکه خیلی به همسرش بی اعتناست اون هم متقابلا توقع احترا،عشق،مهربونی،تلاش برای ایجاد شرایط خوب برای زندگیو ......داره این با اینکه سطح توقعش غیر معقول بالا باشه فرق داره .
اگه هم این موضوع رو جدی گفتی من جای کسیو نگرفتم هرکسی میتونه بیاد نظرشو بده:razz:و کسی برام تعیین نمیکنه که ....
دزد خودتی !

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسفم برا خودم من اشتباه گرفتم فک میکردم بحث با شما میتونه مفید باشه. اهل گزارش دادن نیستم والا به خاطر این پستتون میتونی یه اخطار بگیرین.!!!
در ضمن بحث اینجا کمک به دوستمون آلن هست نه بحث دیگه ای.

ساز دهني

اخراجی موقت
متاسفم برا خودم من اشتباه گرفتم فک میکردم بحث با شما میتونه مفید باشه. اهل گزارش دادن نیستم والا به خاطر این پستتون میتونی یه اخطار بگیرین.!!!
در ضمن بحث اینجا کمک به دوستمون آلن هست نه بحث دیگه ای.
ای بابا توهم هرچی میشه زودی ناراحت میشی و قهر میکنی , میگن زن زندگی نیستی قبول نمیکنی

IR IRAN

عضو جدید
تو نه شما یک خانم رو که این طور خطاب نمی کنن
آقایان وخانم ها
من با یک دختر کانادایی نامزد کردم
تشویق بلند
دست دست ...........
واقعا ؟

چه زود تصمیم گرفتی

مبارکه امیدوارم خوشبخت بشین

فقط بعد از اینکه یه تجربه ای بدست اوردی بیا همین جا بگو تا واسه کسانی که مثل شما اند یه تجربه باشه

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو نه شما یک خانم رو که این طور خطاب نمی کنن
آقایان وخانم ها
من با یک دختر کانادایی نامزد کردم
تشویق بلند
دست دست ...........
هرتویی نشون بی احترامی نیست:smile:ولی کلا در مورد ایشون نمیتونم چیزی بگم.:razz:
دیگه نمیخواستم بیام ایجا ولی فقط به خاطر خودت و این پست اومدم:D
به سلامتی بابا چقد زود تصمیم گرفتی وچقدم زود عمل کردی هنوز از شروع این تاپیک 3هقفته گذشته که :surprised:
حالا قشنگ درمورد اون خانم تحقیق کنیا:Dولی یه چیزی حتما به بچتون فارسی رو یاد بدی ;):smile:

حالا دست دست

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اینام انگار اشتباهی اومدن ایجا باید برن استادیوم

اینم ایرانیش
:w33::w33::w33::w33::w33::w33::w33::w33:

آخرین ویرایش:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
خوب انگار استارتر تاپیک مشکلشون حل شد....:gol::gol: