اگر دوست پسر یا دختر نداشته باشی،اُمُل محسوب می‌شوی!

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان بنده املم!
خوشبختم !خخخ

حالت خوبه این تاپیک ها رو از تو زیرزمین میاری بالا

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
دخترخاله ام ترم 5 میگه، اون روز تو دانشگاه همکلاسی دخترم برگشته بهم میگه ببین تو هنوز با کسی دوست نشدی تو دانشگاه می گم نه چطور مگه؟میگه هیچی دیر شده دیگه یکی رو پیدا کن رو مخش کار کن همه فک می کنن کسی طرفت نمیاد زشته.........
خدایا کارمون به جایی رسیده که نداشتن دوست پسر یا دوست دختر زشت محسوب میشه ببین دیگه کجای دنیاست آه.......!!!!!!!!!!!!!!!

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
دارم به این نتیجه میرسم که اسم باشگاهو عوض کنیم بزاریم باشگاه املان خخخخخ
:biggrin:...
دخترخاله ام ترم 5 میگه، اون روز تو دانشگاه همکلاسی دخترم برگشته بهم میگه ببین تو هنوز با کسی دوست نشدی تو دانشگاه می گم نه چطور مگه؟میگه هیچی دیر شده دیگه یکی رو پیدا کن رو مخش کار کن همه فک می کنن کسی طرفت نمیاد زشته.........
خدایا کارمون به جایی رسیده که نداشتن دوست پسر یا دوست دختر زشت محسوب میشه ببین دیگه کجای دنیاست آه.......!!!!!!!!!!!!!!!

اووففف... چه مسخره

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
مسخره تر هم هست اون روز دخترخاله ام ایمیل داده با همکارش که یه پسره یه خورده درباره درس درد و دل کرده یه خورده کم آورده تو درسش میگه پسره برگشته به من میگه سعی کنید با یکی درد و دل کنید ولو دوست پسر چون تحمل اینکه تو خودتون رو بریزید رو دیگه ندارید فکر کنید چقدر آدم باید احمق باشه که همچین حرفی بزنه پسره خوبه خودش فوق داره ها به دخترخاله ام میگم بدبخت اون میخواسته غیر مستقیم خودش بهت پیشنهاد بده درست نمی گم دوستان؟؟؟؟؟

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
مگه نترکونده ؟؟
بعد از آمریکا و روسیه سومین کشور مهندس خیز در جهان شده
بالاتر از این میخای؟؟
آخه دوست عزیز مگه میخوایم آمار زیاد کنیم فقط؟؟؟؟؟؟!!!!!!بله سومین کشور مهندس خیز در ایران ولی وقتی همه شون بیکارن یا سر کار درست و حسابی نیستن چه فایده هان؟؟حالا اولین کشور مهندس خیز باشه به چه درد میخوره؟؟؟

mahboobeh

عضو جدید
مسخره تر هم هست اون روز دخترخاله ام ایمیل داده با همکارش که یه پسره یه خورده درباره درس درد و دل کرده یه خورده کم آورده تو درسش میگه پسره برگشته به من میگه سعی کنید با یکی درد و دل کنید ولو دوست پسر چون تحمل اینکه تو خودتون رو بریزید رو دیگه ندارید فکر کنید چقدر آدم باید احمق باشه که همچین حرفی بزنه پسره خوبه خودش فوق داره ها به دخترخاله ام میگم بدبخت اون میخواسته غیر مستقیم خودش بهت پیشنهاد بده درست نمی گم دوستان؟؟؟؟؟

دقیقا..:biggrin:
ملت چقد زرنگ شدن...

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
دقیقا..:biggrin:
ملت چقد زرنگ شدن...
فقط واسه من سواله که چرا غیر مستقیم این کار رو کرده آخه چه لزومی داشته واقعا متوجه نمیشم بعدشم مگه نمی تونسته مثل بچه آدم درست و حسابی پیشنهاد بده؟؟؟؟؟مریض بوده؟؟؟

mahboobeh

عضو جدید
فقط واسه من سواله که چرا غیر مستقیم این کار رو کرده آخه چه لزومی داشته واقعا متوجه نمیشم بعدشم مگه نمی تونسته مثل بچه آدم درست و حسابی پیشنهاد بده؟؟؟؟؟مریض بوده؟؟؟

آخه بنده خدا یه تیر زده به تاریکی... روش نمیشده شاید.... :biggrin:
ولی کلا عجب ادمی بوده هااااااا.. از آب گل الود میخواسته ماهی بگیره.. :confused:
شایدم فقط یه پیشنهاد داده.. اره؟؟

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
آخه بنده خدا یه تیر زده به تاریکی... روش نمیشده شاید.... :biggrin:
ولی کلا عجب ادمی بوده هااااااا.. از آب گل الود میخواسته ماهی بگیره.. :confused:
شایدم فقط یه پیشنهاد داده.. اره؟؟
والا منم یه خورده آتیشی شدم به دخترخاله ام گفتم برگرد بهش بگو من تا الانواسه کسی ددردودل نکردم دوست پسری هم نداشته و ندارم و از این جور حرفا دیگه.....پسره هم یه کمی درباره طب سنتی و این جور اراجیف ها به دخترخاله ام گفته بود و بعدشم دخترخاله ام می گفت بهش گفتم چرا اینقدر به طب سنتی علاقه داری همه چی رو ربط میدی بهش به جای شته ای که خوندی میرفتی طب سنتی می خوندی بهتر نبود؟؟؟؟می گفت بهش برخورد دیگه جواب نداد!!!!
خدایش بعضی ها خیلیییییییییییییییییییییییییی اعتماد به سقف اند ها

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
تا چند وقت دیگه با این روند به مقام اول یا دوم مهندسی دنیا دست می یابیم
و همچنین در تعداد پزشکان بخصوص عمومی هم تا چند سال دیگه به رتبه های خوبی دست خواهیم یافت
دیگه چجوری بترکونن؟؟؟
اون روز داشتم تو خیابون رد میشدم یه پلاستیک فروش نوشته بوده به یه آبدارچی حداقل با تحصیلات دیپلم نیازمندیم!!!!!!!!
هیچی تا چند سال دیگه سوپور شهرداری هم فکر کنم حداقل دکتری داشته باشه خخخخخخخخخخ!!!!!!!!

mahboobeh

عضو جدید
والا منم یه خورده آتیشی شدم به دخترخاله ام گفتم برگرد بهش بگو من تا الانواسه کسی ددردودل نکردم دوست پسری هم نداشته و ندارم و از این جور حرفا دیگه.....پسره هم یه کمی درباره طب سنتی و این جور اراجیف ها به دخترخاله ام گفته بود و بعدشم دخترخاله ام می گفت بهش گفتم چرا اینقدر به طب سنتی علاقه داری همه چی رو ربط میدی بهش به جای شته ای که خوندی میرفتی طب سنتی می خوندی بهتر نبود؟؟؟؟می گفت بهش برخورد دیگه جواب نداد!!!!
خدایش بعضی ها خیلیییییییییییییییییییییییییی اعتماد به سقف اند ها

آفرین.. چه کار قشنگی...:biggrin:
بنده ی خدا.. با خاک یکسان شده
از این جور ادما خیلی زیادن.. سخت نگیرین. :smile:

yunes20

عضو جدید
سلام. خداییش چند نفرمون (خودم رو هم می گم) مهندسیم.از موقعی که کنکور ول شد همه مهندس شدن.