اکه یک روز بگوین چی اختراع میکنیی

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه یک روز بگوین یک چیز را اختراع کنی چی اختراع یا میسازی
من که میرم دنبال ساختمان با طرحی که ماشین زیرش رد بشه :cool:

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان منم بيا بگم يه ساختمون ميسازم كه فلان جور باشه بچه ها ميان ميگن بحث بحثه عمرانيه
نميشه من بگم...انتقال ميدن تالار عمران

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
من يه چيزي طراحي ميكنم كه به جاي راه رفتن خود زمين در حركت باشه به جاي اينكه راه بريم زمين راه بره منظورمو متوجه ميشيد مثله پله برقي هست اما پله نباشه
اما اگر اينو طراحي كنم همه تنبل ميشن كره زمين ميشه بادكنك توپه:biggrin::biggrin:

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من يه چيزي طراحي ميكنم كه به جاي راه رفتن خود زمين در حركت باشه به جاي اينكه راه بريم زمين راه بره منظورمو متوجه ميشيد مثله پله برقي هست اما پله نباشه
اما اگر اينو طراحي كنم همه تنبل ميشن كره زمين ميشه بادكنك توپه:biggrin::biggrin:
شما دیگه چرا این قبلاconveyer تسمه نقاله ساخته شده است که نمونه شیب دارش توی ایران حرم امام رضا هست و صافش داخل راه اهن لندن به کار رفته جدیدتر

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما دیگه چرا این قبلاconveyer تسمه نقاله ساخته شده است که نمونه شیب دارش توی ایران حرم امام رضا هست و صافش داخل راه اهن لندن به کار رفته جدیدتر

من منظورم خيابون ها هم هست:biggrin:

sheyda jon

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه روباتی طراحی می کردم که همه کاری برام انجام بده! من فقط بهش دستور بدم! :D در حقیقت یه غلام حلقه به گوش باشه ولی روبات باشه! اگه آدم باشه گناه داره! چون باید خیلی کار کنه! :redface:

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یه روباتی طراحی می کردم که همه کاری برام انجام بده! من فقط بهش دستور بدم! :D در حقیقت یه غلام حلقه به گوش باشه ولی روبات باشه! اگه آدم باشه گناه داره! چون باید خیلی کار کنه! :redface:
اخه طفلک فکر کنم اگه فقط بخواد اتاق منو جم وجور کنه بسوزه

A R M A N

عضو جدید
من یه موتور یونیورسال بدون تلفات :D

یه نرم افزار که فایل پی دی اف فارس رو به ورد تبدیل کند بدون به هم ریختگی

بالا