اين كارنامه ارشد امسال منه؟ تو رو خدا بگين با اين رتبه امسال جايي قبول ميشم!؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kopoll

عضو جدید
كمكم كنيد:crying::wallbash::evil::crying2::w10::w09::w19:

tfsrl

عضو جدید
سلام اميدوار باشيد .احتمال قبوليتون در شبانه زياده اگه خوب انتخاب رشته كنيد مي تونيد احتمال قبوليتون رو بالا ببريد.اگه شبانه قبول شيد حق شركت در تكميل ظرفيت رو داريد يا نه ؟ميتونم بپرسم رشتتون چيه؟بااينكه هنوز دانشجوييد نتيجتون خوبه .موفق باشيد .

kopoll

عضو جدید
خیلی بد که 93 نفردیدن:evil: کنن اما فقط 2 نفر نظر بدن من منتظر نظر های شما هستم

اگر هم احتمال میدین جای قبول میشم :crying2:خواهشن بگین کجا قبول میشم:w19:

kopoll

عضو جدید
منظورت از این سوال چیه tfsrl جان؟
{حق شركت در تكميل ظرفيت رو داريد يا نه }:w46:

از روی درصدام میتونی بفهمی تو کدوم رشته هستم tfsrlجان :w05:

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
شبانه احتمالش کمه.ولی شاید بتونی غیر انتفاعی قبول شی البته شاید.نمی خوام خیلی نا امیدتون کنم ولی خیلی جایی امید نیست چون بدبختانه رشته مهندسی صنایع خیلی برا ارشد کم میگیرن.بیشترینش تو دانشگاه ماست که هم سیستم و هم صنایع 15تا میگیره(علوم و فنون مازندران)

nima_ss

عضو جدید
سلام اميدوار باشيد .احتمال قبوليتون در شبانه زياده اگه خوب انتخاب رشته كنيد مي تونيد احتمال قبوليتون رو بالا ببريد.اگه شبانه قبول شيد حق شركت در تكميل ظرفيت رو داريد يا نه ؟ميتونم بپرسم رشتتون چيه؟بااينكه هنوز دانشجوييد نتيجتون خوبه .موفق باشيد .
سلام.
یکی از دوستام پارسال رتبه 225 آورده بود غیر انتفاعی تبریز قبول شد که دانشگاه خوبی نبود.حالا شاید امسال وضعیت بهتر شده باشه.

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی بد که 93 نفردیدن:evil: کنن اما فقط 2 نفر نظر بدن من منتظر نظر های شما هستم

اگر هم احتمال میدین جای قبول میشم :crying2:خواهشن بگین کجا قبول میشم:w19:

سلام دوست عزيز
راستشو بخواين اگر هم قبول بشين ، جای مناسبی نخواهد بود ! واقعا متاسفم
اميدوارم ناراحت نشين ولی اگر من جای شما بودم از همين الان شروع به مطالعه برای کنکور بعدی می کردم تا 100% در يک دانشگاه تاپ تهران قبول بشم.
من به عنوان دانشجوی دکتری مهندسی سيستم به شما پيشنهاد می کنم که فرصت تحصيل در مقطع کارشناسی ارشد رو تو يه دانشگاه سطح پايين ضايع نکنين. لطفا دوره ليسانس رو فراموش کنين چونکه اصلا ارزش علمی بالايی نداره و تحصيل واقعی شما از دوره مستر شروع می شه. البته بستگی به برنامه و هدف خودتون هم داره.
براتون آرزوی موفقيت می کنم.

kopoll

عضو جدید
از تمام بچه ها كه به اين تاپيك سري مي زنند و پاسخي به من ميدن تشكر ميكنم :gol:

مخصوصا از yaser_eliaspour

ببخشيد ها هنوز نگفتيد كه اگر تو سال بعد كامپيوتر 50% بزنم رتبه ام چقدر تغيير مي كند

اين هم وبلاگ من هست خوشحال مي شم به من سري بزنيد www.loshabi.co.cc:w21:

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
از تمام بچه ها كه به اين تاپيك سري مي زنند و پاسخي به من ميدن تشكر ميكنم :gol:

مخصوصا از yaser_eliaspour

ببخشيد ها هنوز نگفتيد كه اگر تو سال بعد كامپيوتر 50% بزنم رتبه ام چقدر تغيير مي كند

اين هم وبلاگ من هست خوشحال مي شم به من سري بزنيد www.loshabi.co.cc:w21:

مطمعنا اگه سطح سوالات تغييری نکنه و ميزان شرکت کننده ها هم همينطور باقی بمونه ، شما با زدن درس برنامه نويسی کامپيوتر در حدود 50% و همينطور افزايش درصد درس رياضی ، می تونين منتظر رتبه دو رقمی باشين. شک ندارم که اگه کمی روی برنامه نويسی کار کنين ، متوجه می شين که ساده ترين قسمت اين کنکوره و می تونين بدون مشکل تا 70% رو هم جواب بدين.

در نهايت بايد بگم که رتبه امسال شما هم رتبه خوبيه ، و مشکل اصلی کمبود ظرفيت پذيرش تو رشته مورد علاقتون هست.

در ضمن بلاگاتون رو هم ديدم و خيلی جالب بود. موفق باشين.

مریم زیدی

عضو جدید
سلام
به نظر من با این رتبه خیلی شانس بیاری غیر انتفاعی قبول می شی.البته منم کنکور صنایع دادم رتبه ام 326 بوده( البته من کد 1259 شرکت کردم )ولی دارم به کنکور 88 فکر می کنم .بهتره شما هم همین کار رو بکنی.

a22al

عضو جدید
بدون هيچ تعارفي ودل گرمي بهت بگم كه هيچ جا قبول نمي شي حتي غير انتفاعي چون كلا امسال حدودا 124نفر راميگيرند
راستي درس امار را خوب زدي ميشه بگي از روي چي خوندي :cool:

rooozi

عضو جدید
سلام ، نمی خوام نا امیدت کنم ولی شک دارم با این رتبه قبول شی. اگرم قبول شی دانشگاه خودمونی :smile: ( دانشگاه علوم و فنون مازندران ) که یه دانشگاه غیر انتفاعیه .فکر کنم پارسال صنایع-صنایع تا رتبه 240 گرفت. راستی غیر انتفاعی تبریز هم فکر کنم امثال ارشد صنایع نمی ده. شاید هم ارشد سیستم بود. دقیقا یادم نیست

behravesh

عضو جدید
امسال رتبه من در رشته بهره وری سیستم 96 شده امیدی به قبولی من هست؟ البته روزانه های دانشگاههای تهران

امیر Amir

عضو جدید
سلام.

من میخوام در ارشد MBA شرکت کنم.علاقه ای به فوق صنایع ندارم.

باید از الان که چه دروسی رو بخونم؟؟؟

kopoll

عضو جدید
سلامbehravesh :gol:
قبل از هر چيز بهت تبريك فراوان ميگم;)
راستي كجا بايد شيرينيه قبوليتو بخوريم:child: فكر كنم اين قبولي ارزش داشته باشه شيريني بدي
مطالب زير هم فراموش نكني جواب بدي:w06:
تو كه رتبه 96 اوردي ميشه بگي درصدات چقدر بوده
راستي منبع درسات هم فراموش نشه

a22al

عضو جدید
سلام ، نمی خوام نا امیدت کنم ولی شک دارم با این رتبه قبول شی. اگرم قبول شی دانشگاه خودمونی :smile: ( دانشگاه علوم و فنون مازندران ) که یه دانشگاه غیر انتفاعیه .فکر کنم پارسال صنایع-صنایع تا رتبه 240 گرفت. راستی غیر انتفاعی تبریز هم فکر کنم امثال ارشد صنایع نمی ده. شاید هم ارشد سیستم بود. دقیقا یادم نیست
rooozi توكه در دانشگاه علوم و فنون مازندران درس مي خوني اگر بگي ترمي چقدر پياده ميشي(منظورم خرج كل يك ترمه) و چقدر وام ميدي به ما خيلي كمك كردي
:razz:

behravesh

عضو جدید
سلامbehravesh :gol:

قبل از هر چيز بهت تبريك فراوان ميگم;)
راستي كجا بايد شيرينيه قبوليتو بخوريم:child: فكر كنم اين قبولي ارزش داشته باشه شيريني بدي
مطالب زير هم فراموش نكني جواب بدي:w06:
تو كه رتبه 96 اوردي ميشه بگي درصدات چقدر بوده

راستي منبع درسات هم فراموش نشه

رياضي 68%
زبان 48%
آمار و احتمال 24%
مديريت 38.5%

mnsrh

عضو جدید
درخواست نظر دوستان درخصوص رتبهء کنکور ارشد

درخواست نظر دوستان درخصوص رتبهء کنکور ارشد

سلام دوستان

من امسال رتبه 307 مهندسي سيستم هاي اقتصادي و اجتماعي داشتم.سهميه شاگرد اولي هم دارم.ميخوام بپرسم به نظر شما احتمال قبولي دارم.

ممنون از لطفتون:)

kopoll

عضو جدید
بدون هيچ تعارفي ودل گرمي بهت بگم كه هيچ جا قبول نمي شي حتي غير انتفاعي چون كلا امسال حدودا 124نفر راميگيرند
راستي درس امار را خوب زدي ميشه بگي از روي چي خوندي :cool:

به نظر من علاوه به اون چیز هایی که بچه ها میگن مثلا شلدون راس و....
2 کتاب دیگه هست که به نظرم نگاه کردن به اونها خالی از لطف نیست
مبانی احتمال نوشته ی سعید قهرمانی
کتاب مجموعه امار که تمام دروس کارشناسی امار توی اون اورده شده با همراه تست ارشد امار

engineerhossein

عضو جدید
رياضي 68%
زبان 48%
آمار و احتمال 24%
مديريت 38.5%

دوست عزیز بالاخره نگفتید از چه منابعی مطالعه کردید بنده هم برای آزمون امسال میخوام
صنایع _ سیستم شرکت کنم . خیلی عالی میشه دوستانی که در کنکور امسال موفق شدند در این تاپیک امثال ما رو راهنمایی کنند ..

امیر Amir

عضو جدید
دوست عزیز بالاخره نگفتید از چه منابعی مطالعه کردید بنده هم برای آزمون امسال میخوام
صنایع _ سیستم شرکت کنم . خیلی عالی میشه دوستانی که در کنکور امسال موفق شدند در این تاپیک امثال ما رو راهنمایی کنند ..
بابا برو جزوه ها پارسه رو بخون...

saeid.taut

عضو جدید
من تا کنکور خيلي وقت دارم ولي به اين بحث کنکور خيلي علاقه دارم
در مورد منابع کنکور براي درس آمار و احتمال کتاب محسن راد کتاب خوبي هست
خيلي کامله و متنش به کتاب شلدون راس خيلي نزديکه و تمرين هاي شلدونو داره البته متنش خيلي گيرا تر از شلدون راسه مربوط به انتشارات دانشگاه تفرش
براي تحقيق در عمليات علاوه بر حمدي طه کتاب تست ارشد انتشارات پوران پژوهش نوشته دکتر بهزاد اشجري و همين طور کتاب پژوهش عملياتي دکتر مهرگان انتشارات نشر کياب دانشگاهي که خيلي کامل بود
براي کنترل موجودي و طرح ريزي هم فکر کنم جزوه هاي پارسه خوب باشه
زبانم که منبع خاصي نداره
البته يک تاپيک براي بچه هاي ارشد داريم بهتره بقيه بحث را اونجا ادامه بديم
بچه هايي که امسال قبول شدند رتبه و درصداشون را اعلام کنند ببينيم چه بايد بکنيم؟

aminiz

عضو جدید
سلام اميدوارم هر چي خودتون دوست دارين قبول شين ولي به نظر من احتمال قبوليتون واسه غير انتفاعي زياده ولي بهتره اگه قصد دارين نتيجه بهتري بگيرين از الان واسه سال ديگه مطالعتونو شرو ع كنيد چون واسه سال ديگه خيلي نتيجهتون اميدوار كننده است منم پارسال رتبهم 2برابر شما بود ولي امسال درصدام رياضي 75 آمار95 كامپيوتر41 تحقيق 57 زبان0 و رتبهم 51 شد. ميبيني كه رقابت خيلي شديده و اگه كامپيوتر50 زده بودي حتما رتبه ت زير صد مي شد در ضمن كتاباي تكميلي جزوه هاي پارسه ميتونه بهت كمك كنه اميدوارم موفق باشي ولي اين فرصت بزرگ رو از دست نده و حتما واسه سال ديگه برنامه ريزي كن تا يه دانشگاه توپ تهران قبول شي

درضمن در صورت قبولي در هر دوره مي تونيد در صورت ارائه شدن تكميل ظرفيت شركت كنيد

kopoll

عضو جدید
سلام اميدوارم هر چي خودتون دوست دارين قبول شين ولي به نظر من احتمال قبوليتون واسه غير انتفاعي زياده ولي بهتره اگه قصد دارين نتيجه بهتري بگيرين از الان واسه سال ديگه مطالعتونو شرو ع كنيد چون واسه سال ديگه خيلي نتيجهتون اميدوار كننده است منم پارسال رتبهم 2برابر شما بود ولي امسال درصدام رياضي 75 آمار95 كامپيوتر41 تحقيق 57 زبان0 و رتبهم 51 شد. ميبيني كه رقابت خيلي شديده و اگه كامپيوتر50 زده بودي حتما رتبه ت زير صد مي شد در ضمن كتاباي تكميلي جزوه هاي پارسه ميتونه بهت كمك كنه اميدوارم موفق باشي ولي اين فرصت بزرگ رو از دست نده و حتما واسه سال ديگه برنامه ريزي كن تا يه دانشگاه توپ تهران قبول شي

درضمن در صورت قبولي در هر دوره مي تونيد در صورت ارائه شدن تكميل ظرفيت شركت كنيد
سلام
از اینکه به بیشتر سوالاتم پاسخ دادی ازت ممنونم

اگر درباره ی منابعت هم بگی خیلی خوب میشه

راستی معدلت چند بوده:cap:

www.[URL="http://www.loshabi.co.cc"]loshabi.co.ccاین[/URL] وبلاگه منه خوشحال میشم به من سری بزنید​

shom

عضو جدید
سلام جناب کپل
من از دانشجویای سیستمهای اقتصادی هستم. بهبت باید بگم که 25% نمره نهایی برای محاسبه رتبه به معدل و 75% به ازمون ارشد بستگی داره. اگه با همین رتبه ها معدلت بالای 16 بود حتما رتبت زیر 150 می شد داداش! خود من با معدل 16.55 و درصدهای زیر رتبم شد 39.
زبان 65%
ریاضی 25%
آمار 86%
مدیریت 0%
تحقیق 66%

دو تا تکنیک بهبت یاد میدم:
1- سعی کن درسایی رو که ضریب بالا دارند رو تقویت کنی یعنی این درسا شگردت بشن.(مثل آمار و ریاضی)
2- سعی کن درسایی رو که بقیه توش ضعیف هستن رو بالا بزنی یعنی ابزار حمله باشن.(مثل زبان و آمار)
3- بقیه درسارو در حد میانگین نگه دار(25% الی 35%) تا حداقل تاثیر منفی نداشته باشند. تاثیر مثبت بخوره تو سرشون!
4- در رشته سیستمهای اقتصادی شرکت کن و درس مدیریت رو نزن و وقتشو بذار برا بقیه درسا.
اگه اینکار رو کنی تضمین میدم که قبول میشی. اگه خواستی باهام تماس بگیر!

behravesh

عضو جدید
سلام دوستان

من امسال رتبه 307 مهندسي سيستم هاي اقتصادي و اجتماعي داشتم.سهميه شاگرد اولي هم دارم.ميخوام بپرسم به نظر شما احتمال قبولي دارم.

ممنون از لطفتون:)
راستي درصدهات چند بودن، تو بهره‌وري سيستم چند شدي؟

mnsrh

عضو جدید
رياضي:65 در صد
آمار 44 درصد
تحقيق 53 در صد
كامپيوتر50 درصد
زبان :12 درصد
معلومات 0
سلام رتبم توي بهره وري 610 شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا