اينجوريشا ديده بوديد؟????????????

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:اينجوريشا ديده بوديد؟

يه دوستي داشتم ماه بود رفيق شب و شبستون اما الان ازدواج كرد و پاك يادش رفت دوستي داشت رفت و پشت سرشم نگاه نكرد
اينجوريشا ديده بوديد كسي عوض بشه؟؟؟:eek::eek::eek:

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
دوست عزيز
معمولا سالهاي اول تاهل دو طرف اونقدر سرشون شلوغه كه اصلا فرصت كاري رو پيدا نمي كنن مخصوصا اگر شاغل يا دانشجو هم باشند كه ديگه بدتر
مطمئن باشيد دوست شما قصد بدي نداره و فقط مشغوليتهاي زندگي اونو از شما دور كرده!
در ضمن بعد از ازدواج ممكنه يه فاصله موقت بين دوستي هاي دوارن تجرد پيش بياد كه اون هم بعد از مدتي مخصوصا با تاهل دوستان رفع خواهد شد.

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزيز
معمولا سالهاي اول تاهل دو طرف اونقدر سرشون شلوغه كه اصلا فرصت كاري رو پيدا نمي كنن مخصوصا اگر شاغل يا دانشجو هم باشند كه ديگه بدتر
مطمئن باشيد دوست شما قصد بدي نداره و فقط مشغوليتهاي زندگي اونو از شما دور كرده!
در ضمن بعد از ازدواج ممكنه يه فاصله موقت بين دوستي هاي دوارن تجرد پيش بياد كه اون هم بعد از مدتي مخصوصا با تاهل دوستان رفع خواهد شد.
:cry::eek:
اينا قبول دارم اما ادمايي كه اينجوري عوض بشن من اولين بارمه ميبينم ازدواج كرده به درجه ي پيغمبري كه نايل نشده

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:اينجوريشا ديده بوديد؟

يه دوستي داشتم ماه بود رفيق شب و شبستون اما الان ازدواج كرد و پاك يادش رفت دوستي داشت رفت و پشت سرشم نگاه نكرد
اينجوريشا ديده بوديد كسي عوض بشه؟؟؟:eek::eek::eek:

راستش من خودم همینجوریم:redface:.ولی واقعا قصد بدی ندارم(متاهل نشدم اما مشغله ام بعد از شروع دانشگاه اینقدر زیاد شد که ازدوستای دبیرستان فاصله گرفتم)حتی دوستای متاهلم بهم غر میزنن ولی واقعا بعضی وقتا نمیشه کاریش کرد..قبلا من باهاشون تماس داشتم قرار واسه بیرون میذاشتم و ...اما حالا اونا خودشونو میکشن منو ببینن من میگم نمیتونم بیام:redface:دلم واسه همشون پر میزنه ها ولی خوب...حل میشه.زودتر از اونچه فکرشو بکنی

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
هیچی بابا با تو نبودیم زن بگیر می فهمی سرهنگ کیه:biggrin:

ژنرل کیه:cry:

سرباز صفر کیه:biggrin:

اه اه اه

اسرار طبقه بندی شده نظامی، خوشبختانه فعلا قصد چنین جسارتی رو به آزادی خودم ندارم :biggrin:

شما بیشتر پیگیر این خودکشی هستید وارد ترید!

ارغوان

عضو جدید
اره دیده بودم یه دوستی داشتم همین عید امسال ازدواج کرد و من رو پاک یادش رفت کلی هم با هم جیک تو جیک بودیم
همینه دیگه زندگی............