اون روزا که تازه عضو شده بودم.........!!!!؟

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
هییییییییییییییییییییییییییییییییی پارسال همین موقع ها رو هیچ وقت یادم نمیره.....

EriNes7

اخراجی موقت
یادش بخیر اون روزا که تازه عضو شده بودم تو باشگاه....................:redface:

یادش بخیر من به دلیل یه سوالی عضو باشگاه شدم از سرچ تو گوگل بعد هر یه ماهی میومدم باشگاه میدم به سوالم جواب داده شده یا نه که یه پیام میومد بالای صفحم مینوشت چه عجب کاربر عزیز از این طرفا

1)اون موقع نوشته بودند تازه وارد نمیدونستم چجوری میشه عضو فعال شد منم ستاره میخواستم با اون مستطیل سبزا که بالای اواتارت میاد بعدش فهمیدم کار سختی نیست کافیه یکم پست بزنی و فعالیت کنی زود فعال میشی.

2)اون موقع تو صفحه هر کسی که میرسید میرفتم و نمیدونستم که اگه کاربر قدیمی سایت باشی و بری تو صفحه ی تازه واردا کلاس کاریت میاد پایین (البته اینو به شوخی گفتم)

3)اون موقع من همش پیشنهاد دوستی میدادم به بقیه بعد واسم شده بود یه ارزو یکی بهم پیشنهاد دوستی بده ببینم چی میشه(یکی از دوستام گفت بیا دوستیمونو حذف کنیم بعد من پیشنهاد بدم تا ارزو به دل نمونی:smile:)

4)اون موقع نمیدونستم وقتی میخوای تاپیک بزنی باید بری روی لینک تالار بعد بری تو تالار مورد نظر بعد از اون جا بالای صفحه یه لینک هست نوشته ایجاد تاپیک جدید تا یه مدت فکر میکردم بخوای تاپیک بزنی باید یه مدت تو سایت عضو باشی و یه امتیاز خاصی داشته باشی

5)اون موقع نمیدونستم وقتی بری روی لینک کنترل پنل اعضا اخرین افرادی که ازت تشکر کردند رو اون جا مشخص میکنه با پستت بعد اون موقع همیشه واسه اینو که بدونم میرفتم روی تمام ارسال هام یکی یکی همه رو میخوندم تا بفهمم!!

6)اون موقع تو صفحم بود پیام بازدید کنندگان-معرفی من-دوستان بعد عادت کرده بودم بهش تا که یه روز شد پیام بازدید کنندگان-معرفی من-دوستان-تخلفات بعدش فکر کردم مدت تخلفم بگذره دوباره مثل اول میشه بعدش دیدم نه فقط مینویسن باطل شده

7)اون موقع نمیدونستم اگه وقت خروج از سایت لینک خروجو نزنی دقیقا تا 15 دقیقه چراغت روشن میمونه بعد هیچ وقت خروجو نمیزدم تا وقتی که اینو فهمیدم

8)اون روزا نمیدونستم که پیامایی که توی صفحه ی خودت زده میشه یا توی صفخحه ی بقیه میزنی رو میتونی خودت پاک کنی

راستی شما چی یادش بخیر نداری؟؟؟

تاريخ عضويت
2011/4
:surprised:

roya.b

عضو جدید
واقعا یادش بخیر و نیکی

چطوری پیر مرد نیستی؟
می بینم که بد جور یاد جوونیات افتادی
حسابی داری ازش یاد میکنی
اونم به نیکی!!!!!!!!!!!!
یه که بیشتر فکر کن شاید اینهمه هم که فکر میکنی نیک نبوده ها ..........مطمئنی؟

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون موقع ها که تازه عضو شده بودم ....

نمی دونستم پروفایلی هم وجود داره...:w10:

هربار وارد سایت می شدم می نوشت " 1 پیام خصوصی خوانده نشده" ... تا مدت ها نمی دونستم از کجا پیداش کنم :D

فرق پست و تاپیک رو نمی دونستم... :huh:

از همه بدتر اینکه فکر می کردم همه اینایی که اینجا با هم دوستن از قبل همو می شناسن و اینجا همو می بینن
:دی

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
اون موقع ها که تازه عضو شده بودم ....

نمی دونستم پروفایلی هم وجود داره...:w10:

هربار وارد سایت می شدم می نوشت " 1 پیام خصوصی خوانده نشده" ... تا مدت ها نمی دونستم از کجا پیداش کنم :D

فرق پست و تاپیک رو نمی دونستم... :huh:

از همه بدتر اینکه فکر می کردم همه اینایی که اینجا با هم دوستن از قبل همو می شناسن و اینجا همو می بینن
:دی

ممنون دوست عزیز بابت یادش بخیر.

منم فرق پست و تاپیکو نمیدونستم اون اوایل:redface:

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم يه يادش بخير دارم نمي دونستم بچه ها كه ....دي........مينويسن منظورشون چيه روم نميشد از كسي بپرسم تا اينكه ديدم يه تازه وارد ديگه مثل من از يكي پرسيده اونم گفته معنيش لبخنده..اون موقع دوهزاريم افتاد.يادش بخير

Paydar91

کاربر ممتاز
منم يه يادش بخير دارم نمي دونستم بچه ها كه ....دي........مينويسن منظورشون چيه روم نميشد از كسي بپرسم تا اينكه ديدم يه تازه وارد ديگه مثل من از يكي پرسيده اونم گفته معنيش لبخنده..اون موقع دوهزاريم افتاد.يادش بخير

:biggrin::biggrin:
چی جالب منم نمیدونستم دی یعنی چی و از یکی از دوستام پرسیدم و گفت مثل لبخند خفیف میمونه

فکر کنم هر چی طول ییییییییییییییییییییی بیش تر باشه خندش طولانی تره.:smile:

shadow_IR

کاربر بیش فعال
ممنون دوست عزیز بابت یادش بخیر.

منم فرق پست و تاپیکو نمیدونستم اون اوایل:redface:
حالا اینا که خوبه این که مدیر ها هی می گن وسط پست اسپم ندید از همه بدتر بود!
با این که الان می تونم اسپم رو تشخیص بدم ولی هنوز معنیش رو تو پست ها نمی دونم!!! :cool:

Paydar91

کاربر ممتاز
حالا اینا که خوبه این که مدیر ها هی می گن وسط پست اسپم ندید از همه بدتر بود!
با این که الان می تونم اسپم رو تشخیص بدم ولی هنوز معنیش رو تو پست ها نمی دونم!!! :cool:

منم اون اوایل یادش بخیر

اسپمو نمیدونستم چیه ولی الان خوب میدونم چیه.
.
.
.یادش بخیر
تو بعضی تاپیکا مینوشتن ممنون استارتر یا استارتر این چه تاپیکیه یا......

نمیدونم چرا فکر میکردم استارتر یه کاربره خاصه با اون نام و همه جا صحبت ازش میشه:biggrin:

هر چند استارتر یه کاربره دیگه!!!!!!!!!!!!!:smile:

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin:
چی جالب منم نمیدونستم دی یعنی چی و از یکی از دوستام پرسیدم و گفت مثل لبخند خفیف میمونه

فکر کنم هر چی طول ییییییییییییییییییییی بیش تر باشه خندش طولانی تره.:smile:

حالا يه چيزي بگم به كسي نگو من فك مي كردم اينا متولد دي ماهن ..وبه هم ديگه ميگن دي :biggrin::biggrin:

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم اون اوایل یادش بخیر

اسپمو نمیدونستم چیه ولی الان خوب میدونم چیه.
.
.
.یادش بخیر
تو بعضی تاپیکا مینوشتن ممنون استارتر یا استارتر این چه تاپیکیه یا......

نمیدونم چرا فکر میکردم استارتر یه کاربره خاصه با اون نام و همه جا صحبت ازش میشه:biggrin:

هر چند استارتر یه کاربره دیگه!!!!!!!!!!!!!:smile:

:w15:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از همگی ، کلی خندیدیم !!!
اون استارتر تو منم صدق میکرد ! منم فک میکردم یه کاربره ولی میدیدم همچین نام کاربری نیست فک میکردم یه لقبه که به یه کاربره مهم دادن... که بالاخره یه روز یکی تو تاپیکی که زده بودم به خودم گف استارتر ... منم تازه 2 هزاریم افتاد که اِ... استارتر همون starter هس !!!:redface:

چنتاشم من اضافه کنم ...

_اونروزا نمیدونستم میشه رنگ پروفایل رو عوض کرد و بک گراند گذاشت و...
_اونروزا نمیدونستم هرکی بخواد میتونه تاپیک بزنه !
_اونروزا یه آواتار پسرونه داشتم بعد چند ماه فهمیدم تو این مدت مردم فک میکردن پسرم!!! یه روز که اعتراض میکردم چرا تو دفترچه ظرفیت پذیرش دخترا کمتر از پسرا شده دیدم همه اینجوری شدن:surprised: و بعدم کلی پیام که ممنون داری از حق دخترا طرفداری میکنی و... !!! :D
_اونروزا کلی تلاش میکردم تعداد «پستهام» و «تشکر شده» و «تشکر» هام برابر باشن !!!!:D (اونموقع ها تعداد تشکر هایی که به پستای بقیه زده بودیمو هم میزدن)

Paydar91

کاربر ممتاز
ممنون از همگی ، کلی خندیدیم !!!
اون استارتر تو منم صدق میکرد ! منم فک میکردم یه کاربره ولی میدیدم همچین نام کاربری نیست فک میکردم یه لقبه که به یه کاربره مهم دادن... که بالاخره یه روز یکی تو تاپیکی که زده بودم به خودم گف استارتر ... منم تازه 2 هزاریم افتاد که اِ... استارتر همون starter هس !!!:redface:

چنتاشم من اضافه کنم ...

_اونروزا نمیدونستم میشه رنگ پروفایل رو عوض کرد و بک گراند گذاشت و...
_اونروزا نمیدونستم هرکی بخواد میتونه تاپیک بزنه !
_اونروزا یه آواتار پسرونه داشتم بعد چند ماه فهمیدم تو این مدت مردم فک میکردن پسرم!!! یه روز که اعتراض میکردم چرا تو دفترچه ظرفیت پذیرش دخترا کمتر از پسرا شده دیدم همه اینجوری شدن:surprised: و بعدم کلی پیام که ممنون داری از حق دخترا طرفداری میکنی و... !!! :D
_اونروزا کلی تلاش میکردم تعداد «پستهام» و «تشکر شده» و «تشکر» هام برابر باشن !!!!:D (اونموقع ها تعداد تشکر هایی که به پستای بقیه زده بودیمو هم میزدن)

ممنون جالب بود.

راستی من هنوز نمیدونم چجوری واسه پروفم عکس بذارم؟؟؟
خوشحال میشم شما یا هرکدوم از دوستان که بلده بگه!؟؟!!:redface:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون جالب بود.

راستی من هنوز نمیدونم چجوری واسه پروفم عکس بذارم؟؟؟
خوشحال میشم شما یا هرکدوم از دوستان که بلده بگه!؟؟!!:redface:

هیچی فقط توی سفارشی کردن پروفایل بعد از انتخاب قسمی که میخواین براش تصویر بک گراند بذارین به جای use color باید use image رو انتخاب کنین و ادرس url تصویری رو که میخواین اونجا پیست کنین... ;)

Paydar91

کاربر ممتاز
هیچی فقط توی سفارشی کردن پروفایل بعد از انتخاب قسمی که میخواین براش تصویر بک گراند بذارین به جای use color باید use image رو انتخاب کنین و ادرس url تصویری رو که میخواین اونجا پیست کنین... ;)

خیلی ممنون دوست عزیز واقعا زحمت کشیدید.

تشکررررررررررررررررررررررررررررر:gol::gol: