اولین قرار ملاقات طرفداران تراکتور تو آزادی....

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
تماشاگران پیروزی عکاسا رو بطری بارون کردند :d

ادب ندارند که

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به
این همه یه چشمه از ادب پیروزیها

میگن : آزربایجان سوراخه
خوش به حالشون

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
تماشاگران پیروزی عکاسا رو بطری بارون کردند :d

ادب ندارند که

تو حالت خوبه؟
نیشستی بازیو تفسیر میکنی
اون قسمتی که بطریا پرت میشد که ظاهرا به تصرف طرفداریه شما در اومده، تلویزیونتون چپکی نشون میده
خیلی جالبه که بطریا داره به طرف پرسپولیسیا پرت میشه، البته به زعم شما حتتتما پرسپولیسیا پرت میکنن:D
به به
این همه یه چشمه از ادب پیروزیها

میگن : آزربایجان سوراخه
خوش به حالشون

در ضمن شعارایه طرفداراتونم که نشنیدیم
عادل فردوسی پور بیشرفه بی شعور
پرسپولیس محبوبه افغانستانو از این چیزا

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین اخبار:بیش از 30000نفر از غیورمردان آذربایجان ورزشگاه آزادی را تسخیر کرده اند و لحظه لحظه بر این تعداد افزوده می شود.درحالیکه کمتر از 7000هوادار پیروزی به ورزشگاه آمده اند.

این 30000 نفر اخرش بود، جالبه کلا 35000 نفر اومدن که مطمئنا 30 تاش تراکتورین:D

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
به من چه :whistle:

مامانش میخاست بهش پستونکش رو بده :w12:
:D
بی اددددددددددددددددددددددددب، چی میگی تو دختر، خجالت بکش، شرم کن، حیا کن، زشته، عیبه، در شان تو نیست، در شان اونم نیست، اصن من چرا دخالت میکنم، تورو خدا با من کاری نداشته باش من جنبه منبه ندارم:D

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو حالت خوبه؟
نیشستی بازیو تفسیر میکنی
اون قسمتی که بطریا پرت میشد که ظاهرا به تصرف طرفداریه شما در اومده، تلویزیونتون چپکی نشون میده
خیلی جالبه که بطریا داره به طرف پرسپولیسیا پرت میشه، البته به زعم شما حتتتما پرسپولیسیا پرت میکنن:D

در ضمن شعارایه طرفداراتونم که نشنیدیم
عادل فردوسی پور بیشرفه بی شعور
پرسپولیس محبوبه افغانستانو از این چیزا
خوبه که خود گزارشگر گفت تماشاگران پیروزی بطری پرتاب میکنن :w15::w15:
وگرنه باید واست فیلم میگرفتم تا قانع شی

عادل فردوسی پور حقشه هر چی بشنوه
بابت کل دروغهاش

به به
تو که ادعای ایران و اتحاد و اینات میشه چرا ؟
تو آزربایجان رو با افغانستان یکی میدونی ؟
تراکتور سوراخه یه چیزه ! آزربایجان سوراخه یه چیز دیگه
تعصب تا این حد ؟:w06:
:D
بی اددددددددددددددددددددددددب، چی میگی تو دختر، خجالت بکش، شرم کن، حیا کن، زشته، عیبه، در شان تو نیست، در شان اونم نیست، اصن من چرا دخالت میکنم، تورو خدا با من کاری نداشته باش من جنبه منبه ندارم:D
ای بابا
ننه یکی دیگه میخاد بچش رو شیر بده ما باید خجالت بکشیم !
بچه بیا برو اونور بینم :w43:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه که خود گزارشگر گفت تماشاگران پیروزی بطری پرتاب میکنن :w15::w15:
وگرنه باید واست فیلم میگرفتم تا قانع شی

عادل فردوسی پور حقشه هر چی بشنوه
بابت کل دروغهاش

به به
تو که ادعای ایران و اتحاد و اینات میشه چرا ؟
تو آزربایجان رو با افغانستان یکی میدونی ؟
تراکتور سوراخه یه چیزه ! آزربایجان سوراخه یه چیز دیگه
تعصب تا این حد ؟:w06:

ای بابا
ننه یکی دیگه میخاد بچش رو شیر بده ما باید خجالت بکشیم !
بچه بیا برو اونور بینم :w43:

چه ننه ننه ایم میکنه واسه من:D
بابا اصن به من چه، بزنین همدیگه رو لتو پار کنین، تماشاچیای تراکتور اینو گفتن من که نگفتم
تو هم یه چی میگیا
جفتشون سوراخن هم تراکتور هم پرسپولیس، اقا فقط استقلال:D

خبرگزاري فارس: تماشاگران تراكتورسازي تبريز هنگام ترك ورزشگاه صندلي‌ها را شكستند و تعدادي از آنها را آتش زدند.

به گزارش خبرگزاري فارس، اعتراض تماشاگران تراكتورسازي تبريز پيش از آغاز بازي شروع شد. هنوز سوت شروع مسابقه به صدا درنيامده بود كه هواداران تبريزي با پرتاب كردن بطري آب به داخل زمين باعث ايجاد دردسر براي عكاسان كنار زمين و پشت دروازه شدند.

اين عده در ادامه حركات زشت و ناپسند خود در اواسط نيمه دوم و در اعتراض به داور مسابقه به سمت زمين بطري آب پرتاب كردند و صندلي‌ها را شكستند. آنها معتقد بودند بايد يك پنالتي به سود تراكتورسازي گرفته مي‌شد.

اعتراض نامتعارف تماشاگران تبريزي تا پايان مسابقه ادامه داشت. آنها حتي اقدام به آتش زدن صندلي‌ها كردند به طوري كه ماموران آتش‌نشاني براي خاموش كردن آتش وارد ميدان شدند. مشخص نبود كه چرا تماشاگران تبريزي اين گونه عمل كردند. به هر حال در اولين بازي ليگ نمره منفي در كارنامه آنها ثبت شد و بايد منتظر ماند و ديد مسئولان فدراسيون فوتبال چه تصميمي خواهند گرفت.

بلندگوي ورزشگاه‌ بارها از تماشاگران تبريزي خواست كه آرامش خود را حفظ كنند اما آنها به اين مسئله توجهي نداشتند. طرفداران تراكتورسازي همچنين شعارهاي ناشايستي عليه پرسپوليس سر دادند. البته هواداران پرسپوليس نيز پس از گل برتري از الفاظ ناشايستي استفاده كردند و عليه تبريزي‌ها شعار دادند.

حالا اگه شما تنها منبعتون سایته تراکتوره فقط، یه بحثه دیگه ست
من اینجا از کسی حمایت کردم؟ شما چرا یه طرفه به قاضی میری

آخرین ویرایش: