اولین روز ...... به خاطر داری؟

sahel_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
]

.
.
.
.
.
.
.
.
.

اولین روز بارانی را به خاطر داری؟
غافلگیر شدیم چتر نداشتیم خندیدیم دویدیم وبه شالاپ شلوپ های گل آلود عشق ورزیدیم

دومین روز بارانی چطور؟ پیش بینی اش را کرده بودی چتر آورده بودی و من غافلگیر شدم سعی می کردی من خیس نشوم و شانه سمت چپ تو کاملا خیس بود

و سومین روز چطور؟گفتی سرت درد می کند و حوصله نداری سرما بخوری چتر را کامل بالای سر خودت گرفتی و شانه راست من کاملا خیس شد. وچند روز پیش را چطور؟به خاطر داری؟که با یک چتر اضافه آمدی و مجبور بودیم برای اینکه پین های چتر توی چش و چالمان نرود دو قدم از هم دورتر راه برویم...فردا دیگر برای قدم زدن نمی آیم تنها برو..

دکتر علی شریعتی

mpanter2001

عضو جدید
اخه کسی تو بارون میره قدم زنی؟:surprised: هوای آفتابی برید تا با این جور مشکلات فنی مواجه نشید :razz:
باز شانس اوردیم طرف دفعه دوم چتر اوورد و صاحب چتر رو هم نیوورد وگرنه چه بکش بکشی میشد!:eek:

elman13

عضو جدید
پارسال زیر بارون باهاش قدم میزدم
اما امسال زیر بارون چشام داشت با یکی دیگه قدم میزد
تازه فهمیدم بارون پارسال اشکای یکی دیگه بود

zemestoon

عضو جدید
]

.
.
.
.
.
.
.
.
.

اولین روز بارانی را به خاطر داری؟
غافلگیر شدیم چتر نداشتیم خندیدیم دویدیم وبه شالاپ شلوپ های گل آلود عشق ورزیدیم

دومین روز بارانی چطور؟ پیش بینی اش را کرده بودی چتر آورده بودی و من غافلگیر شدم سعی می کردی من خیس نشوم و شانه سمت چپ تو کاملا خیس بود

و سومین روز چطور؟گفتی سرت درد می کند و حوصله نداری سرما بخوری چتر را کامل بالای سر خودت گرفتی و شانه راست من کاملا خیس شد. وچند روز پیش را چطور؟به خاطر داری؟که با یک چتر اضافه آمدی و مجبور بودیم برای اینکه پین های چتر توی چش و چالمان نرود دو قدم از هم دورتر راه برویم...فردا دیگر برای قدم زدن نمی آیم تنها برو..

دکتر علی شریعتی

مرسي عالي بود:gol::gol:
واقعا راست گفته:cry: